Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ters tepki yapmış sende. Vuuu :KK53:
Kiyamam cnm haklisin calisinca zor heleki insaninesi eli ayagi oluyo ben na guveniyorum ailemden cok herkes kol kanat gericek ama esin destegi baska sen herseyi cift cift al yedegin olsun bu arada bim de yuksek bel donlar var ameliyat olma ihtimaline karsn b paket hepniz koyn icinde 3 tane var iyi oluo hemde uygun disar bi tanesi 15 lira bmde 3 u o dkdr deil kalitelide hamileyken bile giydim belim kavriyodu uyuzcan uyuzcan ve de DuyguS87 DuyguS87 bendede bi azginlik mevcut kocis bisi olur diye kacti bnden saka gibiiii :KK48::KK4:

Kızlar daha once instagramda gördüğüm kirli çamaşır keselerini paylaşmıştım . Gecen gün kumas almıştım kendimce elde diktim . Bunu nette 30 a satıyorlardı bizimki 4-5 liraya mal oldu . Oda kuzuları hazır aldım diye :) bi fikir olur belki sizede can sıkıntısından aslında bunlara sardım
bayıldımmmm,özellikle o meeecikler çok şeker yaaa :KK68:

bende kullanıyom ama çatladım yaa bu aralar kaşınmaya da başladılarrr,siz niye çatlamıyonuzzz :KK70::KK70:
Amaan kaşıma yada avuç içinle kaşı
Devamlı kullandım günde bi kaç kez belki ondan catlamamisimdir arada bebe yağı da kullanıyorum devamlı güreşe çıkacak pehlivan gibi yağlı geziyorum :)

hsonu cok kalabalık oluyo barı hıcı cıkıp alıp kapatım artık canta we hazırlık olayını :)
bıde catı muayenesı ne zaman yapılıyo? 35 . haftamı ? 36 ? carsamba 35+3 oljam, yaparmı ?
Dün 35+5 randevum vardı ultrasonla rahim uzunluğuna baktı çatı muayenesi yapmadı 15 gün sonra gel dedi

Duyguu fitfitiiii
Alemsiniz kiz kolunu soksa nolur diyo yaa:) cok yasayin emi..biz ben agdayi zor yapiyom ysptiriyom :) hassas hatunum acikkk :p

kızz benimki hala kıpır kıpır ama acep ters diye mi yaaa, hareketlerde bi azalma olmadı dahaca,allahımm yoksa fena bi yaramaz yavruş beni mi bekliyoo :KK70::KK68::KK68:
Bizde hareketliyiz hala donmemis belki dediğin gibi etkisi vardır
bide anne karnında hareketli olan doguncada hareketli olurmuş

Bende akşam başka gündüz başka sürüyordu ama anladım ki canım çatlayacağı varsa ne sürerken sür çatlıyor. Sadece kremler az yumuşatıyo o kadar :KK14:
Amaan kaşıma yada avuç içinle kaşı
Devamlı kullandım günde bi kaç kez belki ondan catlamamisimdir arada bebe yağı da kullanıyorum devamlı güreşe çıkacak pehlivan gibi yağlı geziyorum :)

X