Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Oy oy çok yedim valla sanki aş erme zamanıymış gibi. Nese bebiş gelince böle rahat yemek ve tv keyfi nası olsa imkansız gibi bazen insan kendini mutlu etmek için yermiş bende öle yaptım yarın kesin pişman olurum.en azından şimdi tadını çıkarıyım.

Oy oy çok yedim valla sanki aş erme zamanıymış gibi. Nese bebiş gelince böle rahat yemek ve tv keyfi nası olsa imkansız gibi bazen insan kendini mutlu etmek için yermiş bende öle yaptım yarın kesin pişman olurum.en azından şimdi tadını çıkarıyım.
Ohh afiyet olsun canim :) ben de abartmisim bu aksam simdi inleye inleye oturuyom.csnim bi kola istiyo ki sormayin sole kana kana bi icsemm:confused:

Ohh afiyet olsun canim :) ben de abartmisim bu aksam simdi inleye inleye oturuyom.csnim bi kola istiyo ki sormayin sole kana kana bi icsemm:confused:

Şuan bende çatlama modundayım valla meyva ve mısır patlatmıştım ayıptır sölemesi normalde dikkat edrim yediğime içtiğime ama bu aralar sanki aş eriyorum tutamıyom kendimi napıyım işte .birde tv karşısında iyi gidiyor hehe güllerin savaşını seyrediyorum arada bu tarz benim hepsi çok sıkıcı .sıkıla sıkala bakıyorum.gülruuuu çok ağlıyor öhüüüü :mad:bu arada yediklerim alerji yapptı galiba uyuz gibi kaşınıyorummmm karnınmda kırmızı benekler oluştu offf pişman oldum yediklerime.:KK51::mad::mad::KK67:

Bizde hareketliyiz hala donmemis belki dediğin gibi etkisi vardır
bide anne karnında hareketli olan doguncada hareketli olurmuş
Benimkide hareketli ama eskisi gibi surekli uyanik degil. Uyanik oldugunda bile ayy dedirtiyo

Amann ye gitsin son ay surda. Bizde cekirdek citliyoz :KK70:

Şuan bende çatlama modundayım valla meyva ve mısır patlatmıştım ayıptır sölemesi normalde dikkat edrim yediğime içtiğime ama bu aralar sanki aş eriyorum tutamıyom kendimi napıyım işte .birde tv karşısında iyi gidiyor hehe güllerin savaşını seyrediyorum arada bu tarz benim hepsi çok sıkıcı .sıkıla sıkala bakıyorum.gülruuuu çok ağlıyor öhüüüü :mad:bu arada yediklerim alerji yapptı galiba uyuz gibi kaşınıyorummmm karnınmda kırmızı benekler oluştu offf pişman oldum yediklerime.:KK51::mad::mad::KK67:

Benimde bu ara istahim acik:KK43:
kanald de arkadasm hosgeldn baslicak onu bekliyorz bzdeee

Bende akşam başka gündüz başka sürüyordu ama anladım ki canım çatlayacağı varsa ne sürerken sür çatlıyor. Sadece kremler az yumuşatıyo o kadar :KK14:
Catlayacaksa çalıyor sanırım
annemde cok olup bende hala olmayincaa kremden diyordum ama ayni krem sende ise yaramamis işte demekki krem o kadarda etkili değil

Aynen yaa şeker çıkmadan önce yarım bardak filan içiyordum yada esiminkimden filan otlaniyordum ama kaç aydır ağzıma sürmedim ve cokk canm istiyor

Kiiiizz ub2406 ub2406 kola dedin cnm kola cekti. Asidini alaymda iceym bi cay bardagi hic te icmem normalde. :KK11:

X