Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Neyse goguse gitmeme gerek kalmadi kadin dogum doktorum oksurmemle ilaci yazdi ztn. Nts ye giricem simdi bendeeeee :KK70:

Bebisim 2300 olmus. Doktorum bile karnin kucuk dedi :KK70:
onun yazması daha iyi canımm,bebişe zararı olmayan bişi yazmıştır iç de geçsin öksürüğünn :) anomm maşallahhh tonbikee:nazar::nazar: yette lennn nts falannn bende gircem bendee zorla sokturcam kendimi :KK70:

onun yazması daha iyi canımm,bebişe zararı olmayan bişi yazmıştır iç de geçsin öksürüğünn :) anomm maşallahhh tonbikee:nazar::nazar: yette lennn nts falannn bende gircem bendee zorla sokturcam kendimi :KK70:
Senide alirlar bu kontrolunde kesin. Haftada 1e dustu artik kontrollerim.:KK70:

Benide 2 hafta once haftada 1 cagirmisti dr ama ben radyoloji randevumla denk gelsin diye 1 hafta daha gec gidicem. Ne guzel her hafta gorcez bebisleri kiiiizzz:KK9:
Evet canım ama artık kontroller biraz daha tedirgin eder oldu beni sanırım böyle dun olanlardan sınra . En güzeli Nts de bebişin kalp sesini duymak . Eşimde odada yanındaydı ses kaydı alıyo bi gorseniz bi mutlu ki ..
İstda devlet hastanesndeydm sancilarim varken zornlu sezeryan olunca yatak yok deyip nst kagitlarimida vermeyip ckardilar dogum baslamisken bnde ozele gittim 2cm acklkla b hafta magnezym verip evimde bekledm gun aldik gittm ozelde miss g dogurdum boyle devet olmasn hic goztepe ssk bide bende orda dogmusum sansa bakk cnm ben alttan muayene den korkmamistim hic parmak giriyo k yokluo o kdr :)) korkmayin usutmemisseniz iliskiden daha az ac veren bisey sondami uyurken takmislar cikarirken hissetmedim bile
Işte sırf bu yüzden dogum hastanelerine , devlet hastanelerıne gitmıyoz . Maaşlara baksan bi ton kesıntı sma hizmet sıfır ne de sosyal bi devletiz
Dilekcim annem : son ay ağrılar olur ayak ağrılari denir nst de çıkar herkes hissetmez serumla agri degeri düşerse ayak agrisidır dusmezse doğum agrisidır diyor
sennki düşmüş ne güzel zamanında doguralim yaaaa
evet tok olmak gerekirmis bende yarın dr dan önce nst ye giricem bakalım ne.cikacak
Ahh canım ne guzel yazmişşn saol rahatlatayım bunları duymaya ihtiyacım var . Sende bugun Dr. Dasın guzel haberlerini beklıyoz
Gunaydin kizlar
Dun hic giremedim.okudum simdi.dilecim sevindim haberlerine sanci bende de oluyo ama olurmus herkes oyledefi.
Bugun randevusu olanlardan da guzel haberler bekliuoruz
Ama benim kotu bi haberim var size
Erken dogum yapan arkadasim varfi hatirliyo musunuz?kuvezdeydi ikizler dun gece oldu biri.ordaydim hep.birazdan yine gidicem.esimle esi cenazeyi almaya gittiler.kizlar oyle kotu biseymis ki.ben bileduzgun uyuyamadim.onlar perisandi :KK43:
. Off Allah sabır versin ailesine , size .. Cok üzüldüm dıger Bebiş nasıl peli

Bayram da bende hissediyordum denize girerken cok mutlu oluyordu prenses yada korkuyordu tekmeleri yiyordum bende girip girip cikiyordum cok hoss oluyordu :)
Ayy dışarı çıkmak kabus oldu artık bem hergün düzenli yürüyüş yapıyordum ama artık yarısını öğlen yarısını akşam yürüyorum
ben suan mesel iyiyim aksam olunca kasiliyo cok sanirim cok ayaktayim dr da dedi son haftalarda dinlen diye off off

Gunaydin kizlar
Dun hic giremedim.okudum simdi.dilecim sevindim haberlerine sanci bende de oluyo ama olurmus herkes oyledefi.
Erken dogum yapan arkadasim varfi hatirliyo musunuz?kuvezdeydi ikizler dun gece oldu biri.ordaydim hep.birazdan yine gidicem.esimle esi cenazeyi almaya gittiler.kizlar oyle kotu biseymis ki.ben bileduzgun uyuyamadim.onlar perisandi :KK43:
baslari saolsun of cok zor sabir versin Allahim

Kızlar nst deim kalp atışını duyuyorum harika aaaa :)
kiskandimm ne guzel maasallah hayirla gel

Neyse goguse gitmeme gerek kalmadi kadin dogum doktorum oksurmemle ilaci yazdi ztn. Nts ye giricem simdi bendeeeee :KK70:

Bebisim 2300 olmus. Doktorum bile karnin kucuk dedi :KK70:
maasallah pasaya güççük gobisli senii :))

Aynen dilek2014 dilek2014 cnm devlet olucak bide o nst kagidimi o zaman vermediler verselerdi dava acardim sanci icinde hastayi nasi yatak yok diye cikarrlar ofke doluyum hala

Gunaydin kizlar
Canım başımız sağolsun Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın umarım diğer bebeğe bişey olmaz sağ salim kucağına alır :KK43:

X