Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

allahhh nts ye bende girmek istiyom ya sancım varsaa:confused: amannn gelişimi tamamlanmış olsunda kızınızın beklemek sorun değil:KK36:inşallah zamanında gelir hepsi
valla canım hiç beklemıyordum öyle bişiyi . hatta doktor hiç bi agrıyı hisssetmıyorsun dedi .. valla dedim benim kız kıpır kıpır anlamıyorum ben hareketi zannetmiş olabilirim dedim ..ntsde cıkan sncıyı her zaman da hıssetmeyebilirmişiz ntte baktım biraz ama .. eşim biraz korktu ya erken gelirse diye dr.da bebeklerin bu asamada gelmesini istemeyiz ama zaten artık gelişimleri tamamlanmıs oluyor . dikkat edelim biz kontrolleri sıkı yapalım dediler . bi hafta sonra gittiğimde umarım böyle bi sorunla karsılasmayız . bu arada ntsye girerken ac olup olmadıgımı sordular .. tok olmak gerekirmiş kızlar aklınızda bulunsun dr kontrollerinize ac gitmeyin

Dilekcim atlattin hadi gecmis olsun yorma bari kendini artik bisey kalmadi surda.

Simayim 2 bebekte tekmelrr bile daga erken hissedilirmis zaten ama her bebek sanki ilk hamilelik gibi heyecanli olurmus. Kardesimden biliyorum:)

Benimde yarin hem bebis kontrol hem bobrek tasi kontrol bide gogus cerrahisinde randevum var. Bittim ben. Yarin dogurmazsam iyidir. Yarin beni Nts ye baglarlar mi ki?:KK17:
evet cnm ben taa yazin ramazanda hissettim pit piit vururdu uzaninca denizden ckinca guzel duygular ama b kasilma meredi maalesef erken oluyo ilkte ne old anlamadim ikncide anliyosn baglasinlar nolcakki bisey cikmaz ciksada ilac verirrler hadi sende hayirla gel ins cnm bugn pzara gezmeye gidiim ddim annemle kasila kasila gittim b cafede oturdm kalkamadim cok uzuldum kendme offfff bi da yormuycam sn haftalar kuluckaya yatalim :KK34::KK8: Yapcak bisi yook hadi herkes SÜT icsin bakim hiiii dettt :KK67:

evet cnm ben taa yazin ramazanda hissettim pit piit vururdu uzaninca denizden ckinca guzel duygular ama b kasilma meredi maalesef erken oluyo ilkte ne old anlamadim ikncide anliyosn baglasinlar nolcakki bisey cikmaz ciksada ilac verirrler hadi sende hayirla gel ins cnm bugn pzara gezmeye gidiim ddim annemle kasila kasila gittim b cafede oturdm kalkamadim cok uzuldum kendme offfff bi da yormuycam sn haftalar kuluckaya yatalim :KK34::KK8: Yapcak bisi yook hadi herkes SÜT icsin bakim hiiii dettt :KK67:
canım seninde ntsde sancı cıkınca serum mu verdiler ..
bu arada DuyguS87 DuyguS87 nts 25 dk falan suruyo bi acısı sıkıntısı yok , aman bazı seyleri hep korkutmuyorlar mı kendimizi yok su acı verıır , yok dogum zor diye kodlamayalım . ben cok takardım alttan muayeneyi. hiç beklemıyordum muayene yapcaz dediler ve yaptılar .. bastan yapcaklar diye bılseydım kurrar da kurardım sanırım . artık korkmıycam bişiden dogumda öyle böyle yapcaz cok pis gaza geldim tutmayın beni :)

bu arada DuyguS87 DuyguS87 nts 25 dk falan suruyo bi acısı sıkıntısı yok , aman bazı seyleri hep korkutmuyorlar mı kendimizi yok su acı verıır , yok dogum zor diye kodlamayalım . ben cok takardım alttan muayeneyi. hiç beklemıyordum muayene yapcaz dediler ve yaptılar .. bastan yapcaklar diye bılseydım kurrar da kurardım sanırım . artık korkmıycam bişiden dogumda öyle böyle yapcaz cok pis gaza geldim tutmayın beni :)
Bobrekten gittigim zmn nts ye baglamislardi cnm beni ama belli bi haftadan sonra her kontrolde bagliyorlar ya o acidan sordum. Bakalim ne dicekler yarn. Guzel bi fotosunuda alaym bebisimin.

Lady bug Lady bug sende sut icin diyon diyon iciyoz bebisi hickirik tutuyo Alla Alla:KK12: bak yine tuttu sipami pit pit atiyo kukum:63:

Bobrekten gittigim zmn nts ye baglamislardi cnm beni ama belli bi haftadan sonra her kontrolde bagliyorlar ya o acidan sordum. Bakalim ne dicekler yarn. Guzel bi fotosunuda alaym bebisimin.

Lady bug Lady bug sende sut icin diyon diyon iciyoz bebisi hickirik tutuyo Alla Alla:KK12: bak yine tuttu sipami pit pit atiyo kukum:63:
Beni artık her gittiğimde Ntsye alıcaklar bu belli oldu normalde 2 haftada bir kontrol olacaktı ama bugünkü durumdan dolayı bi hafta sonra tekrar gidicem

Beni artık her gittiğimde Ntsye alıcaklar bu belli oldu normalde 2 haftada bir kontrol olacaktı ama bugünkü durumdan dolayı bi hafta sonra tekrar gidicem

Benide 2 hafta once haftada 1 cagirmisti dr ama ben radyoloji randevumla denk gelsin diye 1 hafta daha gec gidicem. Ne guzel her hafta gorcez bebisleri kiiiizzz:KK9:

İstda devlet hastanesndeydm sancilarim varken zornlu sezeryan olunca yatak yok deyip nst kagitlarimida vermeyip ckardilar dogum baslamisken bnde ozele gittim 2cm acklkla b hafta magnezym verip evimde bekledm gun aldik gittm ozelde miss g dogurdum boyle devet olmasn hic goztepe ssk bide bende orda dogmusum sansa bakk cnm ben alttan muayene den korkmamistim hic parmak giriyo k yokluo o kdr :)) korkmayin usutmemisseniz iliskiden daha az ac veren bisey sondami uyurken takmislar cikarirken hissetmedim bile

Hehehehhe kiz ben ne icsem ne yesem pit pit hickiriyo velet benmde alt takimlar hopluyo aynen olssn sut icelimki kemikleri saglam ossn pasamizin

valla canım hiç beklemıyordum öyle bişiyi . hatta doktor hiç bi agrıyı hisssetmıyorsun dedi .. valla dedim benim kız kıpır kıpır anlamıyorum ben hareketi zannetmiş olabilirim dedim ..ntsde cıkan sncıyı her zaman da hıssetmeyebilirmişiz ntte baktım biraz ama .. eşim biraz korktu ya erken gelirse diye dr.da bebeklerin bu asamada gelmesini istemeyiz ama zaten artık gelişimleri tamamlanmıs oluyor . dikkat edelim biz kontrolleri sıkı yapalım dediler . bi hafta sonra gittiğimde umarım böyle bi sorunla karsılasmayız . bu arada ntsye girerken ac olup olmadıgımı sordular .. tok olmak gerekirmiş kızlar aklınızda bulunsun dr kontrollerinize ac gitmeyin
Dilekcim annem : son ay ağrılar olur ayak ağrılari denir nst de çıkar herkes hissetmez serumla agri degeri düşerse ayak agrisidır dusmezse doğum agrisidır diyor
sennki düşmüş ne güzel zamanında doguralim yaaaa
evet tok olmak gerekirmis bende yarın dr dan önce nst ye giricem bakalım ne.cikacak

Bayram da bende hissediyordum denize girerken cok mutlu oluyordu prenses yada korkuyordu tekmeleri yiyordum bende girip girip cikiyordum cok hoss oluyordu :)
Ayy dışarı çıkmak kabus oldu artık bem hergün düzenli yürüyüş yapıyordum ama artık yarısını öğlen yarısını akşam yürüyorum

Hadi ya ay bizimkilerde erken gelir mi acaba yok yok benimkinde tık yok gelmesin sıpa biraz daha beklesin.ben korkmuyorum doğumdan sadece daha odası hazır değil ay hergün dua ediyorum hepimize vaktıyle gelsinler diye
Amiiin amin zamanını beklesinler

Gunaydin kizlar
Dun hic giremedim.okudum simdi.dilecim sevindim haberlerine sanci bende de oluyo ama olurmus herkes oyledefi.
Bugun randevusu olanlardan da guzel haberler bekliuoruz
Ama benim kotu bi haberim var size
Erken dogum yapan arkadasim varfi hatirliyo musunuz?kuvezdeydi ikizler dun gece oldu biri.ordaydim hep.birazdan yine gidicem.esimle esi cenazeyi almaya gittiler.kizlar oyle kotu biseymis ki.ben bileduzgun uyuyamadim.onlar perisandi :KK43:

Gunaydin kizlar...

Ubcum basiniz sagolsun:KK43: diyecek kelime bulamiyorum. Melek oldu gitti:KK43: Allahim digerini bagislar insallah annesine:KK43: Rabbim kimseye evlat acisi gostermesin...

Diger bebegin durumu nasil peki?

Ayy ben hep yarı aç gidiyordum iyi oldu söylediğin canım. Bundan böyle tok gideyim.

Ayy tüylerim diken diken oldu. Allahım başka acıyla sınamaz inşallah onları. Melekdi öyle gitti cennete.
Gunaydin kizlar
Dun hic giremedim.okudum simdi.dilecim sevindim haberlerine sanci bende de oluyo ama olurmus herkes oyledefi.
Bugun randevusu olanlardan da guzel haberler bekliuoruz
Ama benim kotu bi haberim var size
Erken dogum yapan arkadasim varfi hatirliyo musunuz?kuvezdeydi ikizler dun gece oldu biri.ordaydim hep.birazdan yine gidicem.esimle esi cenazeyi almaya gittiler.kizlar oyle kotu biseymis ki.ben bileduzgun uyuyamadim.onlar perisandi :KK43:

Ee ben simdi gidicem ama 8 saatlik aclikla gidicem cunku radyolojide once böbreee bakicaklar. Sonra uroloji sonra kadin dogum sonra gogus cerrahi. Enemmmmmm:mad:

X