Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydin kizlar
Dun hic giremedim.okudum simdi.dilecim sevindim haberlerine sanci bende de oluyo ama olurmus herkes oyledefi.
Bugun randevusu olanlardan da guzel haberler bekliuoruz
Ama benim kotu bi haberim var size
Erken dogum yapan arkadasim varfi hatirliyo musunuz?kuvezdeydi ikizler dun gece oldu biri.ordaydim hep.birazdan yine gidicem.esimle esi cenazeyi almaya gittiler.kizlar oyle kotu biseymis ki.ben bileduzgun uyuyamadim.onlar perisandi :KK43:
:KK43:

Az once sebepsiz agladim ya noluo k bana guclu gozukmeye calistikca mantarliyorum offf az kaldi diyemi annem de gitti doguma gelecek yanliz kaldim yine evde b basima
Ay sebebe gerek yok ağlamak icin canm
bugün hastanede hamileleri gorunce bende agladim sanki ben onlardan farklıyim :)

Canım benim ya seni çok iyi anlıyorum pek durup dururken olmamış seninki korkularından dolayı bi patlama yaşamışsın ama üzülme kuzum herşey yoluna girer belki maddi anlamda istediğini yapamıyorsun ama maneviyat daha önemli çocuklar için senin onlara vereceğin sevgi ilgi onları daha mutlu eder unutma ki az çok tanıdık birbirimizi senin kızına olan düşkünlüğünü biliyoruz sen çok iyi bi anmesin üzme kendini oğlunda kızında hisseder onlarda üzülür
evet canim aslinda sebep cok ama durduk yere patladim saol cnm benim destegin icin icimde firtinalar kopuyo bugun bende sevgimle yeterim ins ama keske onlaricok mutlu etsem ama sanki yerimde sayiyorum galiba bu ara ki yersizligimden boyleyim gecicek ins birzda dogum stresi var herkesi idare edicem benim icin kaygilanicaklar o yuzden ben gulerek yine giricem o soguk odaya yalandan maskeyle simdidden agliyorum depoluyorumm bu yuzden genel aneztezi istemedim aik olaymki kimse duygulanmasin yukum agir kizima guclu gozukmem lazm

Ay sebebe gerek yok ağlamak icin canm
bugün hastanede hamileleri gorunce bende agladim sanki ben onlardan farklıyim :)
Ben aslinda sulugozumdr ama niyeyse aylardir aglamiordum bnde hamilelere uzuluorum neyse ki bu son hamilelik ins Allahim isteyipte olmayana nasib etsin mubarek ayda

Bebege bambu besik aldim kizimn boyn bukuldu sanki onada ne yapip ne edip bi yatak alicam oda cibinlk istiiyo oyle uzuldumki hersey ust uste of suan hamileolmayan biri beni anlayamaz sacmaliormusum ama oyle deil iste heralde hrmonsal ama ayrinticiyimm cocuklarimi onemsiyorum gelecekleri icin para biriktiriyoruz aslinda bu daha onemli ama oyle cok kendimden vermisimki daha 27 yasimda omzumda yuk var
Canm yaa evide onlar için alıyorsn
maddi imkansizlik çok zor tabi ama bak ne güzel iki tane evladın olacak bence en büyük zenginlik sağlıklı mutlu kalabalık bi aile
ki zaten sen kızını mutlu etmek için herşeyi yapıyorsun

Ben aslinda sulugozumdr ama niyeyse aylardir aglamiordum bnde hamilelere uzuluorum neyse ki bu son hamilelik ins Allahim isteyipte olmayana nasib etsin mubarek ayda
Amiiinnn benm halamada nasip etsin inşallah :KK43:
ama çok üzme kendini paşa rahatsız olmasın

Canm yaa evide onlar için alıyorsn
maddi imkansizlik çok zor tabi ama bak ne güzel iki tane evladın olacak bence en büyük zenginlik sağlıklı mutlu kalabalık bi aile
ki zaten sen kızını mutlu etmek için herşeyi yapıyorsun
Bunlarida dusunuyorm bi taraftan mutluyum bi taraftan huzunlu keske bende daha şaşali b hayat yasatabilsem birlikte sinemaya tiyatroya etkinliklere maalesef borclari odiycez diye esimde takmis araba alicam diyo para biriktirio off cnm a dert bitmez bnde bu ara sanirim gecicek

Gunaydin kizlar
Dun hic giremedim.okudum simdi.dilecim sevindim haberlerine sanci bende de oluyo ama olurmus herkes oyledefi.
Bugun randevusu olanlardan da guzel haberler bekliuoruz
Ama benim kotu bi haberim var size
Erken dogum yapan arkadasim varfi hatirliyo musunuz?kuvezdeydi ikizler dun gece oldu biri.ordaydim hep.birazdan yine gidicem.esimle esi cenazeyi almaya gittiler.kizlar oyle kotu biseymis ki.ben bileduzgun uyuyamadim.onlar perisandi :KK43:
Ay canım ya başınız saolsun çok üzüldüm bende aklımdan iyiler galiba diye düşünüyırdum hatta sana soruyum diyordım.çok zor ya evlat acısı allah kardeşine uzun ömür versin.ailesinede özellikle anneye sabır versin.rabbim meleğini yanına aldı.valla çok kötü oldum.allah kimseyi evladıyla sınamasın

Az once sebepsiz agladim ya noluo k bana guclu gozukmeye calistikca mantarliyorum offf az kaldi diyemi annem de gitti doguma gelecek yanliz kaldim yine evde b basima

ağlama kuzum ya allaha şükür yalnızz değilsin kızın var eşin var yeni doğacak bir oğluş var.hem allh daha büyük sorunlar vermesin maddiyat herzaman çözülür.oğluşunda rızkıyla geliyordur.inşallah bu sıkıntılarda geçecek üzüldüğünle kalacaksın. Moralini yüksek tut sen yine etrafına gülücükler dağıt gülmek gibisi yok.eminimki çocuklarına en iyi imkanları sağlayacaksın en önemliside mutlu bir aile ortamında büyüyecekler maddiyet bir yere kadar huzur herşeyden önemli.bak doğumumuza az kaldı.

Kizlar biraz eve geldim gidicem yine
Olum gibi bi gundu.inanir misiniz selasi verildi.kimse de yok tayinciyiz hepimiz birbirimze sarildik ev doldu yinede.arkadasim cok koti esi daha da kotu yikanirken bile girnis yanina.o halde digeri icin sut sagdik.avuc ici kadar kizlar ya
Daha digeri icin camideyjen oteki icin hastaneden aradilar acil gelin kalp grafigi cekilcek diye.onun da durumu kritik.cok zormus kahrolduk bi gorseniz
Ve arkadadimin degerleri hala cok yuksek idrarda protein cok hala.bi daha cocugu olmayabilirmis.kizlar hepimiz bu haftalara geldik sukretmk lazim

ağlama kuzum ya allaha şükür yalnızz değilsin kızın var eşin var yeni doğacak bir oğluş var.hem allh daha büyük sorunlar vermesin maddiyat herzaman çözülür.oğluşunda rızkıyla geliyordur.inşallah bu sıkıntılarda geçecek üzüldüğünle kalacaksın. Moralini yüksek tut sen yine etrafına gülücükler dağıt gülmek gibisi yok.eminimki çocuklarına en iyi imkanları sağlayacaksın en önemliside mutlu bir aile ortamında büyüyecekler maddiyet bir yere kadar huzur herşeyden önemli.bak doğumumuza az kaldı.
Evet cnm sukurki evet ben cok rahat bir cocukluk gecirdim sagolsn ailem odamida 4 4 luk yapti herseyim tamdi annem calisiyordu babamla ayr oldu halde hic hissettirmedilr yoklugunu ablamla ikisi beni el bebek gul bebek buyuttu hep derdiki annem evlendiginde gormessn belki ben sana herseyn en iyini aliyorum derdi esmden Allah razi olsn calisir evine bakar grmedigim baba kiz sevgisinide kizimla yasatiolar bana sadece sanirim herseyin iyisi olsn mutlu olsunlar cabasi yoruyo ben bekarken mangodan zaradan ckmazdim smdi herseyi onlara aliorum esmle kizima kendme 10 liralik bise aliyorm esime damatta tweenden kizima da hep iy seyler zamanla tukeniorum ama gecicek Allah huzurumuzu almasn cok duygusalim bugn kizlar basnizi sisirdim ama bu hafta ilk isim banane kizima guzel biyatak alicam besige baktikca sanki uzuluyo iki coxuk olunca denge yi saglamak zor cidden tek cocugun tadni cikarin simdilk

Olum gibi bi gundu.inanir misiniz selasi verildi.kimse de yok tayinciyiz hepimiz birbirimze sarildik ev doldu yinede.arkadasim cok koti esi daha da kotu yikanirken bile girnis yanina.o halde digeri icin sut sagdik.avuc ici kadar kizlar ya
Daha digeri icin camideyjen oteki icin hastaneden aradilar acil gelin kalp grafigi cekilcek diye.onun da durumu kritik.cok zormus kahrolduk bi gorseniz
Ve arkadadimin degerleri hala cok yuksek idrarda protein cok hala.bi daha cocugu olmayabilirmis.kizlar hepimiz bu haftalara geldik sukretmk lazim
Yapma ya Allah sabir versn guzelim sukurler olsun bende nankorluk ediyorum herkes neler yasarken saglikla dogmak varken gulerek oda suslemek varken ayrintilara takilmamak lazim demekki her hale bin sukur

slm kızlar,
ya ağdaya ne zaman gitsem bilemedim.
her an herşey olabilir diye korkuyorum. bir yandanda daha 1 aydan fazla var diyorum. sizce nasıl yapayım. şimdi gitsem tekrar alınacak kadar uzamaz ki

Canm kac haftalik dogdular bole oldu ki

slm kızlar,
ya ağdaya ne zaman gitsem bilemedim.
her an herşey olabilir diye korkuyorum. bir yandanda daha 1 aydan fazla var diyorum. sizce nasıl yapayım. şimdi gitsem tekrar alınacak kadar uzamaz ki
Bence hazir ol bu hafta. Yap agdani belli olmaz hazirliksiz olma daha kotu ben manikurumu bile yaptim kasimi biyigim aldim :)

X