Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Yok ya benim hormonlar 3 aya kalmadan gitti hala ailem disinda kimseye tahammulum yok. Sutumu iceym bari sende ic giii. Hadi optmm iyi gecelerrr

Iyi geceler canım. Hahah burnunu sık kız sen uymuyor oda uyumasın

Ayy koca horultusu tv karsisinda uyuyan baba horultusundan iyidir bende babamı dinliyorum tv eşliğinde :)

Benimki benim oksurukten uyuyamiyo kalktim bende uykum kacti

Iyi geceler kuzummm
günaydın kızlarrr, ayy ne güldüm K keinetraene ve abc3 zaten 5 dakika dayanamadım diğer tarafa döndürdüm horlama kesildi anında hehehe
DuyguS87 ne zaman geçecek öksürüğün senin yaaa

Gunaydin kizlarrr

Jellybelly88 cnm dikkat et agriya. Kuvet varsa bi sivak su doldur otur. Olmadi esine az masaj yaptir. Cok kotu olursan doktora bi gorun

uyuzcan gecmedi bacim gecmedi kaburgam daha fena. Kirildigini dusunmeye baslicam artik!

ahh ahhh kuzular olmasa katlanamazdık bu kadar acılaraa,herşey onlar içinn

Gunaydın kızlar grc oldu ama . Biz bugun kızçemle Perş Pazarına gıdıyoruz oradan da Kızılay'a . Sıkıldım cok evde hemde 15.30da yeni hastanemizde randevumuz var . Umarım hoşuma gider dogumu planladığım yer bu yeni olan çünkü . Opuyorum sizi .. Kumas alıcam bebişe kirli çamaşır kesesi için uğraşayım bari onlarla evde becerebilirsem :)

günaydın canımmm,ohhh gezmelerrr ne güzelll ayy hadi güzel haberler getir bize kızından ve kendinden

günaydın canımmm,ohhh gezmelerrr ne güzelll ayy hadi güzel haberler getir bize kızından ve kendinden
Ayy inşallah canım gecen cmtsi görmüştük daha ilk defa bu kadar yakın zamanlı gorucem ... Annen gelmiş hoş gelmiş bu arada Allah basımızdan eksik etmesin

Kızlar ya benim yine devreler yandı be izlesem ne okusam be dinlesem başlıyorum ağlamaya eşim eve gelene kadar şiş burnuma şiş gözlerim eşlik edio çizgi filmlere bile ağlar oldum hay ben böyle psikolojinin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…