Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar ya benim yine devreler yandı be izlesem ne okusam be dinlesem başlıyorum ağlamaya eşim eve gelene kadar şiş burnuma şiş gözlerim eşlik edio çizgi filmlere bile ağlar oldum hay ben böyle psikolojinin
resmen tv dekilere dönmüşsün yaaa, ben daha o kadar düşmedimm yıkılmadım ayaktayımm ama duygusal bişide anında çeşmeee oluyomm

Zaman azaldikca daha bi uzuyo sanki
heee vallahi geçmiyo özlemle bekliyorumm bazende düşünüyorum duygu ya acaba altından kalkabilir miyim iyi bakabilir miyim diye,şu 3-4 aylık zamanı çabuk geççsee az büyürdü yeni doğmuş bebekden biraz tırsıyorumm

Gez bakalım havada güzel :)
Dr dan gelince yaz bizede

Bu sorumluluk ve korku duygulari hemen hemen doguma yaklasan butun anne adaylarinda oluyomus. Dogru mu yaptik? Iyi gelecek verebilecek miyiz? Iyi anne olabilecek miyim? Vs dusunceler. Ve emin olun bizden cooookkk iyi anne olacak!
Sıhhıye dekisosyete pazarı canm ama cok kalabalik oluyor bu gobisle oraya giremem benekis

Ay yok bana simdilik 7. Cadde yetiyor. Basindan ucuna yuruyene kdr yuruyusum 90 derece degisiyor zaten gratise baktim baya yağmalamislar hala dukkan kendine gelememis

Bu sorumluluk ve korku duygulari hemen hemen doguma yaklasan butun anne adaylarinda oluyomus. Dogru mu yaptik? Iyi gelecek verebilecek miyiz? Iyi anne olabilecek miyim? Vs dusunceler. Ve emin olun bizden cooookkk iyi anne olacak! s
ayyy canımm inşallah yaa bi işe başlamak gibi geliyo bana sanki.hani hiçbişi bilmezzsinde yapa yapa öğrenirsin ya öle olacak galibaa

Kızlar hastanedeyiz .. Yeni Dr .umu sevdim tatlı bi bayan . Utrasyon muayenesinde hersey normal dedi sıkıntı yok . Kılomuz 2200 gr olmus kuzum , boyu uzun olacak dedi 52 cm .. Ntsye bi gir artık dedi işte bundan sonrası fena . Ntsde ağrım cıktı şimdi odadayım 2 serum yıyorum .. Ağrılar erken doguma sebep olsbılır dedi ve hiç hıssrtmıyor musun dıye sordu . Hıssetmıyırum gercekten bi ağrı .. Serımlardan sonra tekrar Ntsye giricem .. Umarım bişi çıkmaz . Ağrıdan dolayı serum yerken Dr geldi vajınal muayene olmadınız sancı cıkınca bi bakalım dediler .. Bide ilk alttan muayeneyıne oldum yatakta . Korkutulan gibi değil cok şükür hazırlıklıydkm da ama kötü oldum yınede . Dr odadan cıkınca esimi gorunce bi duygusallastım böyle şimdi serumun bitmesini beklıyoruz odada ..

maşallahhh kızına yaa uzun olacak ki olacak artık voleybolcu mu olur basketçi mii bilemem anaa ne diyon sen ağrı mı çıktı amanninn bişi hissetmeden ağrı mı çıkıyoo allah korusunn.alttan muayene de olmuşsun darısı korkanların başınaa.geçmiş olsun yaaa

Yok kız ağrı falan hıssetmedim hiç şaştım kaldım ..hatta eşime dıyom kaçalım gidelim serum falan yemıyım .. Ama artık dıkkt etme vakti belli olmuyo bak işte .. Alttan muayene cidden korkmayın cok şükür yatakta oldugum daha rahatım . Bide kadın beni rahatlatmak için konustu hep , korktuğum gibi olmadı gözümüze hep herseyı korkutuyorlar zaten .. Sadece eşimi gorunce duygusallaştım .. Hiç beklemıyırdum çünkü böyle ağrı olur falan yarın ilk iş çanta hazırlanak . Eşim sordu Dr a erken dogum olursa nolur dıye , zaten gelişimini tamamlamış tabi istemeyiz ama bunu düşünüp korkutmayın kendinizi dedi .

Coook gecmis olsun cnm. Masallah kuzunada boylu poslu. Aman dikkat et artik.sende dinlenicen bu gunden sonra. Evet o sancilar hissedilmiyormus. Bakalim benimde kontrol yarin. Ntsye baglicaklarmi bilemem. Alttan muayane yaparlarsa amaninnnn agdam geldi

ayyy canımm inşallah yaa bi işe başlamak gibi geliyo bana sanki.hani hiçbişi bilmezzsinde yapa yapa öğrenirsin ya öle olacak galibaa
Oyle tabi annelik. Herseyden once o geliyo kendinden bile vazgeciyosun. Attigin her adimda onu dusunuyosun.

Hamilelik hakkinda okadar cok okudum arastirdim ki.Kiz kardesime bi gun sunu dedim : " Dogurunca kadin dogum doktoru olmaya hazirim"

Son yigenimden bi once 2 tane daha oglu var 5 ve 6 yaslarinda. Verdigi cevap uzerine kahkaha attim: " Dur daha bi dogsun cocuk doktoru bile olacaksin"

Canım korkma kasma arada çıkabiliyor sancı umarım herşey ii geçer erken doğum falan hiç aklına getirme inşallah hiç bişi olmayacak habersiz bırakma bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…