Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ya öğleden sonra ayağım takıldı düştüm belim çok ağrıyo
Ahh canım gecmiş olsun . Kızlar bu aralar daha cok dıkkat . Bende dün sandalye tepesine çıktım sandalye bi oynadı ki az kalsın düşüyordum . Bidaha mı çıkmam dedim eskisi gibi değiliz dıkkat . Bel ağrısı dışında vçbişi yok dimi

Yaa cnmmm karninin ustune dusmedin dimi.kanaman fln yok dimi. Gerci bnm kiz arkadasimda kisin kayip karninin ustune dusmus doktor okdr kolay degil bebege bisey olmasi demis. Ama sen yinede dikkat et. Sancina kanamana fln. Allahim korusun

kızz nasıl düştünnn amann alllah korusun yaaa
Ya kablolara takıldım canım ama Allah'tan çok yüksekten düşmedim sadece belimi incittim

Canım ya dikkatli olmak lazım gerçekten ödüm koptu bişi olacak die hele biara hareket etmedi patladım bildiğinde tek sorun belim şimdilik çok şükür oynamaya da başladı

Yaa cnmmm karninin ustune dusmedin dimi.kanaman fln yok dimi. Gerci bnm kiz arkadasimda kisin kayip karninin ustune dusmus doktor okdr kolay degil bebege bisey olmasi demis. Ama sen yinede dikkat et. Sancina kanamana fln. Allahim korusun
Popomun üstüne düştüm ama bian oynamayınva korktum şimdilik kanamam yok ama dikkat ediyorum

alllah korumuş,geçmiş olsun diyelimmm.bende koltuğa gözümü kaşırken çarptım o bile korkuttu beni birde düşsem sen gibi amann amannn çok dikkatli olmalıyız çokk

Ayrıntılı da gördüm kızımıda kontrollerde hep yüzü hep kapalı gostermiyor :*

alllah korumuş,geçmiş olsun diyelimmm.bende koltuğa gözümü kaşırken çarptım o bile korkuttu beni birde düşsem sen gibi amann amannn çok dikkatli olmalıyız çokk
Bende çok carpiyorum gobisi
bunyeemi hesapliyamiyorum :)
Hiç bu kadar olmamistim alisamadim

40 gün şiş burunla mı gezecem yoksa doğumuma bi hafta mı var
yok tabiki benim oyleydincnm herkeste ayni olmaz kizzz dogmdan bi hafta once ki fotomdan yola ciktim belkide hep kofteydihehe

La simdi cok nadir girmeye basladin dogurunca hic giremezsin. Dogurma bence sen biz dogurana kadar
annem geldi baska b sehirde yasiyo o gelince dnya duruyo cnm annem ondan giremedim pek kiss zilli ben hem kizimla hem karnmdakiyle hemde kocisle ugrasiom bideee buraya giriyom birakmam sizi hehe

Ayy simayyy yaz herseyi yaz badimiza ne gelcek bilelim yaa :)
s hiic merak etme sana ozel olarak yazicamkusum soz ins allah. Gucu verir

Bugün benm de çok Sancım vardı ama suyum gelmeden gitmem ağrım var diye
bi kere gittim sancı odasına cikardilar önlük filan.giydireceklerdi kaçtım daha da gitmem
hic sorma o sanci odasi nst falan sank dogurtcaklar gibi hissiyat off

gecmis olsun cnm aman dikkatt sirt ustu uzan ve belini kremle ovdur bastirmadan korkma bende 3 ay once dustum yolda popomun ustune fena agrimisti belim gecti sukur

Ben kurufasulye veya bakliyat yiyim garibim cirpinio karnmda hehehrhhe bign vc de gazim cikarirken cocuk bi zipladi korktu garibim ay cok guldum hehehhe Gecen ayak cikardi inaninki ayagini elmn icine aldm esimle kizim soka girdi resmen etimsizladi ogn cok gazliydik ana ogul

Benim sıpa bugun cok hareketli masallah. Popoyu dikip duruyo bazen birden yer degistiriyo Ayyy diye kaliyorum.

Dogunca kardesimin dedigi gibi icimdeki hareketlerini cok ozlicemm
Bende karnimn icine masaj yapio sanki annem diyoki se cok dogurursun aman yook dedm yeter

Ayy cok guzel bi duygu ama yaa bende poposunu ayirt edebiliyorum. Bide ayagini iteliyor yrmmm yaa bi ciksinda issira issira parcaliciiiiimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…