Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Insallahhh canimmm :)
zaten ilk senın ıcın acele yazıcamki senı cesaretlendıreyım dıye inş kolay gecıcek senı kandırmıcam söz :)

Zamanında olsunda bizden once doğur canım zaten herkesler dogurcak ben kalıcam sanırım en geç benim
inş canım 13 unde kontrolum var doğum için gun vercek bakalım ay sonu sanırım hazır beklıcem belki 20 lerde olucak senın evet daha var benım sezeryan ya gununu dr secıcek gelişime gore

Benmde kzim olacak ama hiç degismedim benmkide benden çirkin olacak kesin :)

Ben ıkı gun kasılma yaşadım bildiginiz doğum sancısı gibiydi hemen korkup doktora gıtmedım bu kez ya normal zaten kızlar su gelmeyene kadar direnicem :))
Bugün benm de çok Sancım vardı ama suyum gelmeden gitmem ağrım var diye
bi kere gittim sancı odasına cikardilar önlük filan.giydireceklerdi kaçtım daha da gitmem

Benmde kzim olacak ama hiç degismedim benmkide benden çirkin olacak kesin :)
. Ayy inan aklımdan geçmedi değil .. Bende kılo harici değişmedim dıyom çirkin mi olacak bizim kız .. Şaka bi yanada cok Meral edıyorum renklide yıne cok göstermedi Hanfendi Kısacok bi görüntü verdi

bende çok merak ediyorum kime benzeyeceğini yaaa, bizimkide her zaman mutlaka yanda olsa gösterirdi bu sefer tamamen arkası dönüktü hihh doğmaları yaklaştı yaa süpriz yapacaklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…