Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

40 gün şiş burunla mı gezecem yoksa doğumuma bi hafta mı var

Hajahhaha o nasil ruya kiz

zaten o doğum yapsa valaa herkes yapar,allah lkolay doğumlar nasip etsin hepimizee,şöyle gelsek de hikayelerimizi anlatsak ohh miss

Ikinma hissi kendiliginden geliyomus. Kiz kardesim anesteziciyle gorucusem diye gitti dogurdu ya sanci orda gelmis doktor zor tutmus sakin ikinma diye. Sezeryan olcakti cunku ikinsaydi daha onceki dikisleri patlayabilirdi icten.

Yapcaz yapcaz basaricaz. Sende az yurude donsun asagi bebiss ya

ayy evet hikaye okudum başka sayfada biraz önce gözlerim doldu resmen, o da orda diyo ıkanma kendiliğinden geliyo ıkınıyosun diye yazmışayy aman allah korumuşş,kızzz pat diye gelse sancılar napicvizzzz
yürüyorum aslında,ama doktor yürümekle yatmakla dönmez bebek,kendi isteğine bağlı dedi keşke yürüyerek olsa da sabah akşam yürüsem

Alla alla benimki donmeden doktora sormustum yuruyus ve yoga dedi. Hickirik tutunca bebisi nerende hissediyosun hickirigi

Alla alla benimki donmeden doktora sormustum yuruyus ve yoga dedi. Hickirik tutunca bebisi nerende hissediyosun hickirigi
yanii banada hareket en azından iyi gelir gibi geliyo :) ya valaa ben bayağı zamandır hıçkırık duymuom doktora gitmeden altta hissediodum ama tersmiş,ben yanlış duydum demek

yanii banada hareket en azından iyi gelir gibi geliyo :) ya valaa ben bayağı zamandır hıçkırık duymuom doktora gitmeden altta hissediodum ama tersmiş,ben yanlış duydum demek
Alla alla ben dondukten sonra pit pit seyimde hissetmeye basladim. Insallah donmustur yaaa

vala bana hala dönmemiş gibi geliyo,zaten doktor sırtını dönmüş dedi acaba yüzü içeri dönük diye mi hissedemiyorum
Ben kafasini hic hissedemiorm artik poposunu sag tarafa diktigi zaman baya belli oluyo. Ayaklari mideme vuruyo bazen.. doner daha insallah ya dua ediyorum hepimiz icin. Normal yapalim diye. Ben suyum sancim gelene kdr beklicem walla

Hepimizde ayni sorunlar basladi galiba.ne kadar zormus son zamanlar
uykusuzluk beter bisey.eskiden beti hic dayanamm ama bebito alistiriyoo galiba
Ben tam tersiyim demekki son 5 gündür wc derdim olmasa mışıl mışıl uyuyorum hemde çok rahat ve huzurlu.bebitoda uyuyor ben lavaboya kalkınca biraz hareket ediyor ben uykuya dalınca oda uyuyor .ben uyanınca bebşşide ben karnımı severek uyandırıyorum.maşallah böle gider inşallah

Ben kafasini hic hissedemiorm artik poposunu sag tarafa diktigi zaman baya belli oluyo. Ayaklari mideme vuruyo bazen.. doner daha insallah ya dua ediyorum hepimiz icin. Normal yapalim diye. Ben suyum sancim gelene kdr beklicem walla
eşimle bende akşamları tespit etmeye çalışıyoruz kafasını falan ama yokk bi yer sert burası kafa diyoz bi bakıoz başka yerdede serlik var ayy canımm hep dualarımızz beraberr bende beklemek istiyorum yaa hani doğum başlar dönmez o zaman sezeryan olsa

ulennn bu benim doktor nerdeyse direk doğuma çağıracak benii hihh hem bebiş dönmemiş hem 20 gün sonra gel diyo zaten ne kalıyo doğuma
Benimki hala ayda bir gel dedi bakalım yeni doktor ne diyecek 37. Hafta bitince gideceğim heralde artık haftalık çağırır nst için

Millet normalden korkar biz sezeryanden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…