Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

doğum yapanlardan bazıları yazmış zaten içimdeki hareketleri özledim falan diyee,birde böle düşünücez galibaaa :KK14: bende korkuyom ama aklıma getirmiyom böle çok düşünmeden oluverir inşallah :KK50:
İnşallah canım düşününce yapamıcakmışım gibi geliyor ama düşünmemeye çalışıyordum da yaklaşınca korkmaya başladım bide doktor artık 10 güne bir gel deyince sanki 10 güne doğuracakmışım gibi

İnşallah canım düşününce yapamıcakmışım gibi geliyor ama düşünmemeye çalışıyordum da yaklaşınca korkmaya başladım bide doktor artık 10 güne bir gel deyince sanki 10 güne doğuracakmışım gibi
ulennn bu benim doktor nerdeyse direk doğuma çağıracak benii hihh :63: hem bebiş dönmemiş hem 20 gün sonra gel diyo zaten ne kalıyo doğuma :KK70:

Canım dün gece 2 de yazmış birindoğım yapan henüz nasıl nie yazmamış arkadaşı heralde 3. Bebeğimiz dünyaya geldi yazmış Aralık anneleri doğum hikayeleri sayfasında
ayyy gördüm şimdiii,ne zmaan gelecekleri belli değil bebişlerin yaaa,pıt diye doğuveriyolarr :KK68:

ayyy gördüm şimdiii,ne zmaan gelecekleri belli değil bebişlerin yaaa,pıt diye doğuveriyolarr :KK68:
Sağlıkla gelsinler de ne zaman gelirlerse gelsinler :) ya buarada benim elim ayağımda şişlik olmadı henüz ama burnum ödem yaptı sanırım :) aynada bayan burun olarak görüyorum kendimi kocaman oldu

Sağlıkla gelsinler de ne zaman gelirlerse gelsinler :) ya buarada benim elim ayağımda şişlik olmadı henüz ama burnum ödem yaptı sanırım :) aynada bayan burun olarak görüyorum kendimi kocaman oldu
hadi yaaa,uleen o kadar el ayak dururken burnunu mu bulmuşş :confused:bana da sade yüzüm az şişmiş gibi geliyo ama eşime göre yüzümde şişmemiş :confused:

Günaydın kızlar son iki üç aydır ezan okunmadan yatmamaya yemin etmişcesine uyuyamıyordum sabaha karşı uykuya dalıyordum ama iki gündür evimde tavuk gibi 10 buçuk 11 de uyuyorum sabaha kadar uyanmıyorum. Hatta bugece rüya bile gördüm dün yatmadan doğum şekliyle ilgili yazışmaları okuyordum rüyamda @DuyguS87 ve ub2406 ub2406 aynı doğumhanede normal doğum yapıyordu :)
Ayy alemsini
Günaydın kızlar son iki üç aydır ezan okunmadan yatmamaya yemin etmişcesine uyuyamıyordum sabaha karşı uykuya dalıyordum ama iki gündür evimde tavuk gibi 10 buçuk 11 de uyuyorum sabaha kadar uyanmıyorum. Hatta bugece rüya bile gördüm dün yatmadan doğum şekliyle ilgili yazışmaları okuyordum rüyamda @DuyguS87 ve ub2406 ub2406 aynı doğumhanede normal doğum yapıyordu :)
Alemsin kuzum ya ne guldum :p duygu o halde dovet kiz beni accik cesaretli ol diye ben de herr turlu korkuyom kuzum iki dogum seklinden de:) diyom ya sizr farkli yollar deniyom kusarak dogurmk gibi:p becerirsem hepiniz ole yaparsiniz artik:p

Ayy alemsini

Alemsin kuzum ya ne guldum :p duygu o halde dovet kiz beni accik cesaretli ol diye ben de herr turlu korkuyom kuzum iki dogum seklinden de:) diyom ya sizr farkli yollar deniyom kusarak dogurmk gibi:p becerirsem hepiniz ole yaparsiniz artik:p
Ben de kusarak istiyorum zaten ilk 4 ay 10 posta kusuyordum bünyem alışık ona

Kız bebek annenin güzelliğini alır derler hamile kaldığımdan beri sivilce tüylenme saç renginde değişiklik derken bi de burnum çıktı ama kızıma diyorum baban belli kızım benim kadar güzel olamazsın boşuna uğraşma :p
Kuzum sen masallah bebek gibi guzelsin alamamistirrrrr guzrlligini alamaz kolay kolayt :)

Kız bebek annenin güzelliğini alır derler hamile kaldığımdan beri sivilce tüylenme saç renginde değişiklik derken bi de burnum çıktı ama kızıma diyorum baban belli kızım benim kadar güzel olamazsın boşuna uğraşma :p
hahahahh :KK70: evet öyle derler anne çirkinleşirse bebek onun güzelliğini alırmışş :KK68::KK68:

Gunaydınncanlar burun şişmesi oluyo maalesef bendede doğumdan bir hafta kadar once şişti östrojen le alakalımıymıs ne sevmıyommbende kofte burun oluyoruz ınıyo sora doğum sorası kaşık kadr kalmıştı suratım

Ben ıkı gun kasılma yaşadım bildiginiz doğum sancısı gibiydi hemen korkup doktora gıtmedım bu kez ya normal zaten kızlar su gelmeyene kadar direnicem :))

X