Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ne guzrl olurdu dimi :p oooo yapsak cikiverse agzimizdan hicc korkmasak :KK66:
3yasindski yegenim yaz tatilinde surekli "bebegi karnindan nasi cikacaklaaaa??"diye sorup dutuyodu. O mu panikletto acaba beni yaa :)
Allahim siyirnaya basladimmmm :p
Evet evet bence sebebi bu olablir hemen simd nlari ara ve gercekleri ona anlat rahatla hehehhehehe :KK48::KK70: Birazda o zilli paniklesin

Yok canikom ya ben zaten gecekusu oldum kizim uyuduktan sonra uyanikken dnleniorum karnmdakide hopluyo süt icip biseyler okuyup rahatliyorum cocuk sayisi ykseldkce uyumaktan cok uyanikken yanliz dinlenio insan

Bende ictim sutumu simdi ama ha bire biseyler yiyesm var zor tutuyorum kendimi :KK43: gerci aksam yemegm sadece haslanmis lahana bide haslanmis goğustu. Hemencik gidicek kilolar:KK70:

Kizlarr gunaydin
Cok kotu uyandim.daha dogrusu uyuyamadim.cok kasilmam oldu gece bi de bebegim oyle cok hareket ediyo ki.daldigin surede de hep inledin dedi edim sabah...bu aralar cok olmaya basladi uykuda kasilma sanci.size de oluyo mu?

Duygu o nasil menu kiz??ohh ben hala devam eski yemelere :) hic kasmadim da tabi 10kiloyu buldum :p

Günaydın canım. Vala bende gece kasılma olmuyo şükür ama hiç uyuyamıyorum aartık gece bi uyanırsam kaç saat dönüp duruyorum ve aynen bende uyuyamıyorum OFF falan diye sürekli inliyormuşum. Allah kolaylık versin hepimize. Sonlara geldikçe daha zorlaşıyor. Bu sabah da sağ böbreğim ağrıyor bebek o tarafa idi ondan galiba :KK57:
Kizlarr gunaydin
Cok kotu uyandim.daha dogrusu uyuyamadim.cok kasilmam oldu gece bi de bebegim oyle cok hareket ediyo ki.daldigin surede de hep inledin dedi edim sabah...bu aralar cok olmaya basladi uykuda kasilma sanci.size de oluyo mu?

Kizlarr gunaydin
Günaydın canm
benmde oluyor kasilmaktan uyuyamiyorum ki
bi uyur bi uyanık geçiyor gece gunduzde sersem gibiyim

Hepimizde ayni sorunlar basladi galiba.ne kadar zormus son zamanlar
:KK43: uykusuzluk beter bisey.eskiden beti hic dayanamm ama bebito alistiriyoo galiba :p

Günaydın kızlar son iki üç aydır ezan okunmadan yatmamaya yemin etmişcesine uyuyamıyordum sabaha karşı uykuya dalıyordum ama iki gündür evimde tavuk gibi 10 buçuk 11 de uyuyorum sabaha kadar uyanmıyorum. Hatta bugece rüya bile gördüm dün yatmadan doğum şekliyle ilgili yazışmaları okuyordum rüyamda DuyguS87 DuyguS87 ve ub2406 ub2406 aynı doğumhanede normal doğum yapıyordu :)

Günaydın kızlar son iki üç aydır ezan okunmadan yatmamaya yemin etmişcesine uyuyamıyordum sabaha karşı uykuya dalıyordum ama iki gündür evimde tavuk gibi 10 buçuk 11 de uyuyorum sabaha kadar uyanmıyorum. Hatta bugece rüya bile gördüm dün yatmadan doğum şekliyle ilgili yazışmaları okuyordum rüyamda DuyguS87 DuyguS87 ve ub2406 ub2406 aynı doğumhanede normal doğum yapıyordu :)
günaydın şekerimm :KK68:ohhh ne güzel iştee vakit varken bol bol uyu, ahahhaha duygu destek olur kesin bahara ondan beraber yaparlar doğumu :KK70:

Ya kimi normalden kimi sezeryanden korkuyo ben komple doğumdan korkuyorum hem ben sonra tekmelerini çok özlerim
doğum yapanlardan bazıları yazmış zaten içimdeki hareketleri özledim falan diyee,birde böle düşünücez galibaaa :KK14: bende korkuyom ama aklıma getirmiyom böle çok düşünmeden oluverir inşallah :KK50:

X