Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

canlarrr selaammmm yarın kızçemi görecem çok mutlıyum bence herşey normal inşlah gerçektedede öledir..dualarınızı eksik etmeyin ) ya biz bebek arabası işlerine yoğunlaştık siz aldınzmı aldysanız hangi modeli nerden ne kadara aldınzzzzzz fikir birliği yapalm

Edacim ii haberlerle gel ins ben chicco lite vay aldmm kizim 4 yasinnda inan onu bindirdik gecen mecburen kiskandi tasiyo 20 kg kadar zatenbahar en ideali baston o agir buyuk lastikliler en fazla bir bucuk yasa kadar

Slm canlaaar :) giremiom ama bi bakiom ooo bizim sayfa almiss basini gitmis tlfdan girdigim icin gecmisi okumakdaa zor oluo.. Amaaa bugün bebisime bornoz takımı nevresim takımı ana kucagii vee cantasini aldiiiikkk vee bornoz takimiyla nevresimi özdilek ana kucagi vebebek çantasıninda adini unuttum :KK66: ama kraft da aynı fiyatti ben renk olarak beğendim fiyatlarinin hepsi toplamı 200 e pazarlikla bitirdik bence gayet uyguna aldik :KK70: dimii yaa

Edacim ii haberlerle gel ins ben chicco lite vay aldmm kizim 4 yasinnda inan onu bindirdik gecen mecburen kiskandi tasiyo 20 kg kadar zatenbahar en ideali baston o agir buyuk lastikliler en fazla bir bucuk yasa kadar

bnmde aklımda lite way ve mamas&papas armodilo arasında kararsızım...buda baston değil ama 8 kilo kapanıncada baston kadar hatta daha küçük oluyor... bize anakucağı hediye geldi o ortalığı karştrdı tek araba alacam..onada hem hafif hem az yer kaplayan hemde yeni doğanda kullanılabilen olsun istiyorum.... 2 side buna uyuyor hala kararsızım :KK43:( cvbın için tşkler cnm

iyi geceler kızlarr,yarın oğlumu görcem güzel haberlerle gelirim inşallah,hepiniz öpüldünüzz :KK60:
canlarrr selaammmm yarın kızçemi görecem çok mutlıyum bence herşey normal inşlah gerçektedede öledir..dualarınızı eksik etmeyin ) ya biz bebek arabası işlerine yoğunlaştık siz aldınzmı aldysanız hangi modeli nerden ne kadara aldınzzzzzz fikir birliği yapalm
Oohh misler içinde güzelliklerle görün pasayi ve prensesii :KK70: darısı daa bizim başımıza ins daha 2 haftamm var yeaa ama olsun sağlıklı olsun tüm bebisler güzel haberlerle dönün kızlar :)

Aylacim pasanin iyi haberleriyle gel annesi kizlar uyudunzmu bugn annem geldi supriz yapti cnm benim ozlemism torununa dayanamio barbie ler almis gelmis edacm lite wayde tam yatar ii yani benimde portbebe vardi bende travel almadm b yuzden hem dha ii hafif

Duygucum istanbula gidip geldin ya ayaklarindaki şişler ondandir benim yolculuktan üç gün sonra gecti sislerim
öksürüğü drnla konustunuz mu bi an önce geçsin yaf
Sorma cnm ya bide bu gece fena sancilandim. Belim kasiklarim yuruyemedim resmen. Once duayla sonra sicak bi dusla gecti sukur. Yalanci sanci boyleyse eneeemmmmm.

Sorma cnm ya bide bu gece fena sancilandim. Belim kasiklarim yuruyemedim resmen. Once duayla sonra sicak bi dusla gecti sukur. Yalanci sanci boyleyse eneeemmmmm.
Oyy kuzummm artık başlıyor yavaştan dünden beri bende öyleyim Allah yardımcımiz olsun ne diyim

prensesin iyidir annesi inşallah :)
Casual cadillac aldik netten siparis verdik ama ne kadar olduğunu inan bilmiyorum

Gunaydin kizlarrr
Saglik ocagina gitcem simdi.tansiyon meselesi..sizden nbr?prk keyifsizim bu aralar.vakit gectikxe agirligim artiyo.hareket etmek cok zorlasti.
Duygucum canim o sancilar bende de oluyo ozellikle aksamlari.bicak saplanir gibi:KK43:

Gunaydin kizlarrr
Saglik ocagina gitcem simdi.tansiyon meselesi..sizden nbr?prk keyifsizim bu aralar.vakit gectikxe agirligim artiyo.hareket etmek cok zorlasti.
Duygucum canim o sancilar bende de oluyo ozellikle aksamlari.bicak saplanir gibi:KK43:
Canım günaydın ben on gün önce gittiğimde dr nst ye başlamıştı ama sancim yoktu kendi istedi bu zamanlar yalancı sancilar oluomus bnmde hareketlerim kısıtlandı sağa sola bile dönemiyorum azz kaldı yaaa bebislerin gelmesine :) sonra mis mis koklarız onları:KK70: bnmde kasıklarimin aşagisi agrio bugün

Günaydın kızlar bugün eşimin amcasinin kızı sezeryan olcak Rabbimiz esirgesin dr lar bebek de sorun oldugunu söyluyor lütfen dua edin :KK43: ins bebeği saglikli olur Rabbimiz kimseyi evladıyla sınamasın ins yaa ins Rabbimiz mucizeyle karşılaştırır

Günaydın kızlar bugün eşimin amcasinin kızı sezeryan olcak Rabbimiz esirgesin dr lar bebek de sorun oldugunu söyluyor lütfen dua edin :KK43: ins bebeği saglikli olur Rabbimiz kimseyi evladıyla sınamasın ins yaa ins Rabbimiz mucizeyle karşılaştırır
Âmin inş bebeklerde kendi de sağ salim sorunsuz çıkarlar hastaneden

Insallahh saglikli bir sekilde kavusur yavrusuna allah buyuktur...

X