Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben kendimce depresyondayım o kadar ağlak bi moddayım ki kocişim dayanamadı geliyormuş bende oturdum sarma yaptım ona çok yoruldum belim ağrıyo o yüzden

Ben bugünlerde o kadar halsizim ki anlatamam ona rağmen bebişin eşyalarını yıkadım çantasını hazılamaya başladım son eksikleri tamamlıyorum sanki her an doğuracakmışım gibi hissediyorum :110:
anaammm allah korusun,zamanında gelsin bebişlerr :confused:

Ben kendimce depresyondayım o kadar ağlak bi moddayım ki kocişim dayanamadı geliyormuş bende oturdum sarma yaptım ona çok yoruldum belim ağrıyo o yüzden
aaaaa niyee canım yaaa,bi kere depresyonda olsan sarma yapmazsııınn:KK39: sıkılmaa bugünlerden zevk almaya bak

aaaaa niyee canım yaaa,bi kere depresyonda olsan sarma yapmazsııınn:KK39: sıkılmaa bugünlerden zevk almaya bak
Eşimi özlüyorum kayınvalidemle anlaşamıyorum evimi özlüyorum kendimi fazlalık hissediyorum kayınvalidemin evinde zaten hissetmesem de zorla hissettiriyo

Eşimi özlüyorum kayınvalidemle anlaşamıyorum evimi özlüyorum kendimi fazlalık hissediyorum kayınvalidemin evinde zaten hissetmesem de zorla hissettiriyo
hepsi üst üste gelmiş birde hamilelik,aşırı duygular yoğunn... ayy ne gıcık kayınvalideler var yaaa,uyuz oluyorum he böle duydukçaa,ne var sanki az iyi olsa gelinlerle,cadolozlar işteee

Uyuzcanım inşallah bebişlerimiz zamanında sağlıkla gelir inSan düşünmeden edemiyo işte. Fıtıfıtıcım senin de işin zormuş ama olumsuzlukları görmezden duymazdan gel ben öyle yapıyorum canım hatta yanımda olsalar bile yokmuşlar gibi dalıp gidiyorum doğum hayallerine:63::63:

Uyuzcanım inşallah bebişlerimiz zamanında sağlıkla gelir inSan düşünmeden edemiyo işte. Fıtıfıtıcım senin de işin zormuş ama olumsuzlukları görmezden duymazdan gel ben öyle yapıyorum canım hatta yanımda olsalar bile yokmuşlar gibi dalıp gidiyorum doğum hayallerine:63::63:
inşallahh canımmm,sana diyorum da kendimde daha çantam hazır değil ya birden doğursam falan diyee düşünüyorum ama sonra hemen uzaklaşıyrum o düşüncelerdenn :KK31:

Biz eşimin gelişine göre ayarlıyoruz randevuları ama arada kontrol falan oluyo içi gidiyo göremiyor yanımda olamıyor die
Bizde öyle ayarlamaya calisiyoruz ama işte her zaman dek gelmiyor ki geçen kontrole kv annem gittik dr o dünürleri toplamış gelmiş diyor :KK66:

Huu supperrrr çok sevindim ya :) darısı meltemle benm başıma :)
fırsat bulsa bizimkide gelecekde gelmiyor işte:KK43:

Bende bi ay kv de kaldım çokk zor yaa kocis akşamlari geliyordu ama ona rağmen kv ile zaman gecirmemek icin devamlı yatıyordum

Ben bugünlerde o kadar halsizim ki anlatamam ona rağmen bebişin eşyalarını yıkadım çantasını hazılamaya başladım son eksikleri tamamlıyorum sanki her an doğuracakmışım gibi hissediyorum :110:
Sancin mi var neden öyle düşünüyorsn

merhaba kızlar doğumlar bir bir sıra ile bize geliyor.:KK51::KK51:.. ama ben korkuyorummo_O:KK17::KK17:

Ben yağınca bi ton laf ediyo doktor biara kalkma ayağa hep yat dedi bu onda bile laf soktu
ayy cok sinirlendim ya .. sen zaten iyi olsan eşinin yanına giderdin . hiç ciddiye alma , yat dinlen . insan daha özenli olur eşinden ayrısın , onların torununu tasıyorsun sanna saygısı olmasa dahi bu sebeplerden insan daha özenli olur . sık dişini bacım az kaldı

X