Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

guzel gorunuyor canım fiyat needir ? aman ya bizde bi netleştiremedık chıcco lite way aklımızda o da çift yonlu olmuyor.. fakat uzun yıllar kullanılabılecek bi araba oyy kendı arabamızı alırken bu kadar dusunmemiştim

aynenn yaaa o kadar değerliler ki,onda rahat eder mi yok bu nasıl olur diye düşünmekden zaten kafa karışıyo. fiyatı 660 tl

Benim gibi yapin tek dukkana girdimhicc arastirmadim aklimdaki modeli anlattim ve aldim

Zayiflariz kizlar bi dguraydik en kolayi o bi cocukla bile sacimi taramaya firsat olmuo ikinci gelio ins bakalim ne halt edicem bu bele kadar sacimla ahh ahhh

Bende de net yavas...
yada forumda var bisey.

Walla hic onu yapicam bunu yapicam diye plan yapmayin bence kiz kardesimde fön cektiricekti agdaya gidicekto manikur yaptircakti. Anesteziciyle goruscem diye gitti dogum yapip geldi. her an hazir olmak lazim cantaya sac duzlestirici makyaj malzemesi hatta agda bandi falan koyalim

Bendeaksi bi durum olmazsa fonlu maşali gidiciiiim tabiiki eyelinerim rimelim hafif pembemsi rujumla sahalara hazirlanicamm
senin sezeryan dimi canım :) gunun belli yap tabi .. bende de planlar normalde olsa saclarım duzlesmıs olsun bari yanıma makyaj malzemeleri olacak tabi :) ffırsat olurmu aklıma gelir mi yapmak bilemıyorum tabi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…