Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ohhhhh ne güzelll amann hasta olmayak bebeklerde iyi olsunda ayda 1 görim napimm zaten artık 2 haftada 1 çağırsa ya 33 haftalık oldum ne kaldı şurdaa

Kiz kardesimi 36 dan sonra 10 gunde 1 cagirmislardi cakallar niye 10 gun sonra tekrar muayene parasi. Cagirsana haftada 1 alla alla

Ya ben oksururken hapsirirken cisimi tutamiyorum kaciyo ya la.
benim de öyle oluyo hatta geçen elbise giydiğim bi gün bi mağazada hapşırdım tam peçete çıkarıyorum çantadan ikici kez hapşırdım bi baktım ki bacaklarımdan bişey süzülüyo :) tam kafamı kaldırdım yanımda bi teyze utanma kızım olur öyle şeyler dedi. yerin dibine girdim :)

Ayy walla artik kaslar birakti kendini. Orkid takip cikmak lazim

Ya ben oksururken hapsirirken cisimi tutamiyorum kaciyo ya la.
ahhh anacım bende de o dert var .. hani depend reklamı var ya yaslı teyzeler dıyor.. bende aynen öyleyim .. bide normal insana gore hapsurmam cok seslidir.. bi hapsuruyom alttan alttan kacırıvermısım.. inan camasır , gunluk ped değiştirmekden sıkıldım

Kac sayfa okudum bak kacirmisim uyuyup kalinca heppsiii goy goy :) alemdiniz kuzucanlar:)
Ben dun hasta bezi aldim csnta icin allahim o ne yaa nasil kotu hissettim.
Ayloscum bildigimiz zin penye gecelik iste.sexi olmayanlardan canim:) :) :)

Kac sayfa okudum bak kacirmisim uyuyup kalinca heppsiii goy goy :) alemdiniz kuzucanlar:)
Ben dun hasta bezi aldim csnta icin allahim o ne yaa nasil kotu hissettim.
Ayloscum bildigimiz zin penye gecelik iste.sexi olmayanlardan canim:) :) :)
pofff bende alıcam ama harbiden insan bi kötü oluyo onu kullanacğım diye hımmm bende bakınayımda alayım bi tane bulursam

kızlarrrr,geçen bizim burda bi mağaza var oraya gittik eşimle DRAGO marka bebek arabası baktık çok hooşumuza gitti.hem travel hem çift yönlü puset çıkarılıp anakucağı takılıyo.bunlar az farklı birbirinden ama fiyatlar aynı galiba.hiç bu marka duydunuz mu yaa.netten baktım ama hiç yorum yok.

Eklentiler

• 2014624115859_dsiyah_550_x_413.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 32
  • 201462413598_dsiyah.jpg
    976,6 KB · Görüntüleme: 55
Ben gorduydum bunlari. Casual cadillac icinde iyi diolar. Az yer kapliyomus. Donuşleri falan rahatmis. Cukurlarda falan cok sarsilmuomus. Bi blogda okumustim. Amaan acelesi yok

Ben gorduydum bunlari. Casual cadillac icinde iyi diolar. Az yer kapliyomus. Donuşleri falan rahatmis. Cukurlarda falan cok sarsilmuomus. Bi blogda okumustim. Amaan acelesi yok
eşimle dün gittik alacaktık kapanmıştı akşam olduğu için,elimde para varken alalım sonra gidiyo para diyo ondan.eşim ilk olanı beğendi ama ben 2. yi daha hoş buldum başka bulamazsak onu alıcam gakliba

Hic duymadim canim ams guzel gorunuyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…