Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kizlar hayirli aksamlar.bugun carsida gelenlere dagitmlik sabun yapayim dedim catrsiyi dolastim heryer kapali.kismet yaaa.sonra bi satici gordum sabun satiyo cesit cesit bayiiiilllllddddiiiimmmm bittimm:):) bende yapacam malzemeyi nerden aldnz dedim.kadin da dediki yaparsan masrafli olur birkereye mahsus yapacaksn.tuluydu kaliplariydi.kokusuydu felan baya ?asrafa girersin dedi.bemde simdilik birtane aldim hevesim gitsin diye:KK70: cok guzel sizinle paylasmak istiyorum:):) haftya da belki emzik seklindekini alacam onu dagitmalik olarak.

kizlar baya bi mektuplasmissiniz:):):) okumakla bitiremedim.alinti yapamiyorum ama bi arkadasimiz BEBEK ARABASININ fotosunu koymus.alacak olan arkadasim sahsen ona benzer arabi ablam aldi rezil oldu.cunku,o hep yatik seklinde,parca parca ayriliyo!ust ayri bacak kismi ayri,en kotusude cocuk donunce kullanamiyosun.tabi senin kararin senin tercihin ben pismanligimi dile getireyim sen yine bi arastr tatlim..

gecmis olsn canim ya.kirmizi turpun icini oyup bal dok bir saate yakin bekle bali ye bitanem.pekmez ic zencefilli bal ya dikkat et canim

kizlar baya bi mektuplasmissiniz:):):) okumakla bitiremedim.alinti yapamiyorum ama bi arkadasimiz BEBEK ARABASININ fotosunu koymus.alacak olan arkadasim sahsen ona benzer arabi ablam aldi rezil oldu.cunku,o hep yatik seklinde,parca parca ayriliyo!ust ayri bacak kismi ayri,en kotusude cocuk donunce kullanamiyosun.tabi senin kararin senin tercihin ben pismanligimi dile getireyim sen yine bi arastr tatlim..
ben koydum bebek arabasının resmini canımm,yatık şeklinde derken anlayamadım.çocuk dönünce derken:KK64: çift yönlü istiyorum ben eşimde anakucağı da koyulsun gerektiğinde alınsın arabaya kalanda bagaja istiyo ondan o modele baktık,bana güzel geldi tabi kullanmadığım için sonradan ne olacağını bilemem. senin verdiğin örnekleri anlamadım ama

offff kasılmalarım sanki sık sık oluyo yaaa :KK43::KK43: korkmaya başladımm
canım nasılsın şimdi peki .. bebişler artık buyudu ve hareketleri daha hıssedılır ve kasılıyor gibi de geliyor olabilir mi ? dr randevun az kaldı sanırım cok rahatsızsan öne al derim için rahatlasın canım

canım nasılsın şimdi peki .. bebişler artık buyudu ve hareketleri daha hıssedılır ve kasılıyor gibi de geliyor olabilir mi ? dr randevun az kaldı sanırım cok rahatsızsan öne al derim için rahatlasın canım
şimdi daha iyiyim canım sağol,banada öle geldi sanki bazıları kasılma bazıları bebeğin hareketi gibi:KK64: bugünü de geçircem yarın devam ederse alırım erkenden giderim canım,aynen böle sık olursa zaten içim rahat etmezz

Biz cok evhamliyiz smdiden boyleysek 15 gun kala hergunu doktorda geciricez yok gozum seğrdi doguruyomuyum yok ayagim altima kacirdim suyummuydu :KK70: hem gulcez hem aglicaz halimize:KK57:

Biz cok evhamliyiz smdiden boyleysek 15 gun kala hergunu doktorda geciricez yok gozum seğrdi doguruyomuyum yok ayagim altima kacirdim suyummuydu :KK70: hem gulcez hem aglicaz halimize:KK57:
ayyy cidden yaaa,hazırda beklicez ya az ağrı olsa aha doğum arıısı başladı deyip koşarız hastaneye.:KK66:

Ihlamur iciyom onlari da yapayim.baya kotulestim koh koh oksuruyom.alt komsum oksurmekten 33te dogurmustu kizlarr korkuyommm:KK43:

ben koydum bebek arabasının resmini canımm,yatık şeklinde derken anlayamadım.çocuk dönünce derken:KK64: çift yönlü istiyorum ben eşimde anakucağı da koyulsun gerektiğinde alınsın arabaya kalanda bagaja istiyo ondan o modele baktık,bana güzel geldi tabi kullanmadığım için sonradan ne olacağını bilemem. senin verdiğin örnekleri anlamadım ama
mesela oturma pozisyonu olmuyo.yatik pozisyonda hep.mesela bebegi yatirdigin yatak kismi cikartip diger yonune takiyosn.cift yonlu yapiyosun.mesela diger arabalarda tutma yerinden cevirip cift yonlu yapiyosn bunda koltugunu cikartiyosn.cocuk donmeye basladiginda kemerle kilitliyosn ama uzun sre kullanamsn.ici cok derin degil.cocuk donunce assagiya sarkar.kalkmak ister zor kullanirsin.insallah anlatabilmisimdir:)

X