Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bende de abuk sabuk ruyala mevcut guya esim bi kadina asik olmus benm yanmda bile ilani ask ediyo del oldm kadnn yasida var 35 lerde falan bi doguraim bak sen gorursn bnde sana neler edicem diyorum saol ub cum annelik iste sabah beri yari ac yari tok ayagimda salliyormm bu halde kociste gece geldi isten bi yatiyo bi kalkio Allahtan dn gece biseylery apmistim bugn icin ac kalmayiz iste kim hazirlicaksa :kk77::KK51::KK62: Cocuk lasm var ne guzel anneme naz yapardim simdi yatakta
Kiz sen oyle diyince benimde aklima geldi simdi benimkini baska kadinla gordum ben uyurken mi bi yerlerdeyken kadinin biriyle berabermis sonra inkar falan ediyo tam hatirlamiyorum ama uyaninca benimkine o salaklikla kalk git salonda yat yatma benim yanimda git o kadinin yaninda yat demisim. Ruyalarimi bildigi icin umursamamis tabi. Sonradan bana ne gordun gene amk diyo :KK70:

günaydınnn,aaa bak rüya deyincee bende gördüm kötü kötü rüyalarr,vampirli falan :KK70: normalde korkarım ama kalktım lavaboya gittimm :KK47::KK47:

Ben bi ara 5.30 da uyandim kendi dizimi baska bisey sandim da 2 sn surdu allahtan :KK57: siyirdik alllaammmm:KK53:

Kiz sen oyle diyince benimde aklima geldi simdi benimkini baska kadinla gordum ben uyurken mi bi yerlerdeyken kadinin biriyle berabermis sonra inkar falan ediyo tam hatirlamiyorum ama uyaninca benimkine o salaklikla kalk git salonda yat yatma benim yanimda git o kadinin yaninda yat demisim. Ruyalarimi bildigi icin umursamamis tabi. Sonradan bana ne gordun gene amk diyo :KK70:
Ahahhahahahahha ay cok guldum kiz yadirmamak lazim benim kociste baze yumrugnu sıkıyo kafama vvuruucak gibi yapiyo noluyo len ne gordn diorum sorma dovesim geldi seni dio o gn pek konusmuyo benle ruyayi bile ciddiye alir mannak kuskulu kuskulu bakar yuzume deliii

Aman ne bileyim kesin normal yapacaksin.deseler korkmicamda sezeryan ihtimali tirsitiyi beni
bende bu hafta doktora gidicem inşallahh,bebiş dönmemişdir diye telaşlanıyorumm,ama öle dese bile ben beklemek istiyorum hemen sezeryana karar verilsin iztemiyorum zorunlu olmadıkça :)

Bende bu aralar golgemle kavga eder oldum esimde sinirlidir garibim benim yuzumden kuyruk indirdi naapsin son dk bi ariza cikmasin diye adam yuzunu yikasa niye yere su sicrattin kilini niye yere dusurdun donunu niye sepetin icine atmadinda ustunde biraktin corabini kirliye atsana ayakkabilikta ne isi va die cinnet gezer oldm koltukta otururkn nerdeyse ayagini sallama dicem ama nazimona geciyo napiim kime kiziim zaten bnde de yusuflama modu basladi bildigim seyleri yine yasicam belk unutmusumdur gec iilesirsem evime km bakicak offffffff

bende bu hafta doktora gidicem inşallahh,bebiş dönmemişdir diye telaşlanıyorumm,ama öle dese bile ben beklemek istiyorum hemen sezeryana karar verilsin iztemiyorum zorunlu olmadıkça :)
Herhalde cnm son haftalarda bile donebiliyomus? Yuruyusunu yapiyosun dimi? Oturdugun yerde donmesi zor.bide sadece donmesiyle bitmiyo ki is. Ins son dk da bisey cikmaz.

Benim.sipayi hickirik tuttu yine :KK70:

Aylos kafasnin assagida oldugn sole anliyorm dr dedi ama yinede anlarsin sende biseyler yiip icin ce karnindan hickirma gb bi hoplama oluomu o hoplama genelde alt karinda hissedersin kafasi assaia oldugndan eger ykarda ise yukarda hickirir bebis takip et

Bende bu aralar golgemle kavga eder oldum esimde sinirlidir garibim benim yuzumden kuyruk indirdi naapsin son dk bi ariza cikmasin diye adam yuzunu yikasa niye yere su sicrattin kilini niye yere dusurdun donunu niye sepetin icine atmadinda ustunde biraktin corabini kirliye atsana ayakkabilikta ne isi va die cinnet gezer oldm koltukta otururkn nerdeyse ayagini sallama dicem ama nazimona geciyo napiim kime kiziim zaten bnde de yusuflama modu basladi bildigim seyleri yine yasicam belk unutmusumdur gec iilesirsem evime km bakicak offffffff
Ya zaten zor is yapiyoruz baskasinin arkasini toplamakta zor geliyo halimizi gormuyolarmi accikta onlar duzenli olsalar nolcak sanki. Benimkide oyle benim dilimde tuy bitti cikardigini atiyo. Gecen niye yikamadin dedi neyi dedim pantolonu dedi kirli sepetindekileri yikadim bisey yoktu orda dedim anladi herhalde kirli sepetine atiyo artik gelisme var :KK70:

Herhalde cnm son haftalarda bile donebiliyomus? Yuruyusunu yapiyosun dimi? Oturdugun yerde donmesi zor.bide sadece donmesiyle bitmiyo ki is. Ins son dk da bisey cikmaz.

Benim.sipayi hickirik tuttu yine :KK70:
yaa hergün değl ama 2 günde bi dışarı çıkıyorum bayağı yürüyorumm.inşallahh yaaa

Aylos kafasnin assagida oldugn sole anliyorm dr dedi ama yinede anlarsin sende biseyler yiip icin ce karnindan hickirma gb bi hoplama oluomu o hoplama genelde alt karinda hissedersin kafasi assaia oldugndan eger ykarda ise yukarda hickirir bebis takip et
hımm bayağıdır hıçkırık olmuyo ama son hıçkırıkları alta doğruydu,birde önceden aşağı ve göbek yanlarında hissediyordum şimdi hem aşağıda hemde göğüsün altında hissediyorum hareketlerini,:KK70:

cok memnun cnm bende yanında kalmıstım zaten dogum servisi güzel temız ilgililer. Fatura vermemekte ki ısrarları vergiden kaçmak. Kesmek zorundalar neticede. Kredi kartından alincada bi miktar vergi ototmatik kesiliyor onlardan ondan cekmek istemıyorlardır. Kız kardesım 3. sezeryanı yaptı dikişlerini cok begendi hemde. Özel odaları var 200 tl olması lazım gecelik. SSK lı oldugu için 445 tl odeyip cıktı.
cok ıyı valla .. bende birde turgut özal hastanesine bakıcam.. eşim üniversitede ders vermeye basladı 2 gun onlara ayrıca bi indirimi olabılırmıs.. bu hafta içinde bi gidicem inş iyidir sartları..
Hmm degistirmeyi mi düşünüyorsn

valla canım dusunuyorum.. hem ucret fazla , hemde su fatura olayı cok canımı sıktı... yukarıdada yazdım turgut özala bakıcam birde .

E artik heryerdeler ayak uzatiyolar ya b haftadan sonra daa donme sanslari az buyuduler epeyce ama donebiiyomusta iste beklemek lazm

X