Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canım ben aldım anne bebek tacını 30liraya terlik ve bebek pratiğimde eklenince 115 liraydı ben gereksiz buldum twigyden tacıma uygun terlik aldım 25 liraya bak benimkinin resmi bu

ayy bu taclarımı aldn bende bayıldm...aa bak twigy hiç aklıma gelmemişti bnde bakim barii bunlara

kilolarim gitmesinnnn:):):):):):) 46ile hamile kaldim suan 53 kiloyum:) ilk dort ay icinde 40kiloya dusmustum.sonra aldimtabi
ben benmkini hiç söylemeyeym... boyum uzun bi göbüş çıktı 6 jkilo aldm ama tombi hamiş kaldım ( hiç takmıyorumm sonradan emzirirken dikkat edecem bebişe faydalı besinlerle beslenecem... vespor yapacam evlendiğimden beri 17 kilo aldm... hamişlikte 6 değmeyin benm halime

dikkat et kendine.... dere otu cnm yemeye çalş mutlaka

Etrafın başı kayınvalide olunca ve mecburen onda kalıyorum sabah akşam dırdır dinliorum kafam hiç rahat diilki söyleyemedim bugünü Allah'tan doktora gelmedi yoksa mahvederdi
nedir bu insanların kaynvalideden çektikleri yaaa,benim kayınvalidem yok,olmasını çok isterdim ama olsaydı böle mi olurdu bilemiyorum .hamile kadına birde dırdır yapıo.az ağızlarını tutsalar ne olacak sankii

Slm canolar ben geldimm.cok bitki hissediyorum.arkadasimdan psikolojik olarak cok etkilendim belku ondan.
Fitfitcan arkadasim bu kadar takma.sonlara dogru nolcagi belli olmaz.ay butun kv lere gicik oluyom.sole bi laf sustur.sen de acima.

Etrafın başı kayınvalide olunca ve mecburen onda kalıyorum sabah akşam dırdır dinliorum kafam hiç rahat diilki söyleyemedim bugünü Allah'tan doktora gelmedi yoksa mahvederdi
Ya kimi bebek iri dogar kimisi minyon. Saglikli olsunlarda. Ah su eksi kafalar. Ne kdr sismansa okdr saglikli diye dusunuyorlar. Sen kaynanan sorarsa kgsunu iyiymis de gecistir. Saglikliymis herseyi guzel de bastira bastira. Annem hala kiz kardesime "doymadi bu mama ver mama" diye baski yapip duruyo. Dun birbirimize girdik kendi annemle dusun artik. Ben 5.750 dogdm kardeslerim 4.750 hala kardeslerime siz zayif dogdunuz diyip duruyo. Annem kalsin lohusalikta istiyodum ama vazgectim. Ben uyurken falan dayar mamayi 2 gunde gireriz birbirimize gerek yok

Kizlar ya biz ismi hala netlestiremedik bu arada .en son 2tane kaldi.gokug ve cihangir.bana fikir verinnnnm

Kizlar ya biz ismi hala netlestiremedik bu arada .en son 2tane kaldi.gokug ve cihangir.bana fikir verinnnnm
ayyy bana isim demeyin yaa sinirlerim tavan yapıyooo ikna edemediğim inat bi koca ve istemediğim isim var.napicimm ben böleee ühühüüh ühühü bencee iikiside güzel isimlerin vallahii,cihangir benimde aklımda var

Zaten kilosunu fazla söyledim başka da bişi demedim ama ne bilim ona rağmen laf söyledi gerçeği söylesem kıyamet kopardı sanırım. Ya ben minyonum zaten bebişim de bana çekmiş sanırım

Duygum acik uyumlu olaydi iyiydi :) saka bi yana iku isim dusunmuyom zaten de.bebek sekerrleri idim bekliyo :) biz karasizz:)
Aylacim esim daha cok cihangir istiyo hatta oyle seviyo da cocugun adini kisaltirlar cihan olur diuorum.bilmefim.bi de dusunsene cihangirr olummmm iceri girr :)

Yanlis olmusss :) goktug ve cihangir
Bence de ikisi de çok güzel ama göktuğda Türkçe karakterlerden dolayı ilerde yurtdışında söylemede zorlanabilirler ben hep bunları düşündüm :) Cihangir daha uygun gibi :) tabi soyadına ve içine hangisi siniyorsa onu koy

ayyy bana isim demeyin yaa sinirlerim tavan yapıyooo ikna edemediğim inat bi koca ve istemediğim isim var.napicimm ben böleee ühühüüh ühühü bencee iikiside güzel isimlerin vallahcihangir benimde aklımda var
Bizde de aynı sıkıntı vardı istemediğim isimde diretiyordu ama hiç aklımızda olmayan bi isme karar verdik eva olacak kuzumun ismi

ayy ne güzelmmişş kız isim ahh ahhh bişi olsa da benim kocamda vazgeçse isimden
Benimki ilk başta tutturdu tek sevmediğim arkadaşımın ismini koyacam diye ay kız geliyo aklıma hiç istemedim aylarca dil döktüm ne önerdiysem beğenmedi bunu da arkadaşlar beğendi die kabul etti inş sizde ortada buluşursunuz canım isim içe sinmeli bence istemediğin bişi olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…