Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hic soyleme arkadasim.benimde bugun ilk defa boyle oldu normalde cok ffazla ayakta kalirsam binde bir ayaklarim siserdi.simdi baktim baya bi sismisim yuzugum cikmiyo:)gece yemek yemelere doymuyorum ki anacigim.homidi gitlak yiyorumben sismeyemde kimler sissin

hahhah o kadar iştah açık diyorsun yanii,ye ye de bebeişe de yarayacak şeyler ye ki boşa gitmesin annesi

hahhah o kadar iştah açık diyorsun yanii,ye ye de bebeişe de yarayacak şeyler ye ki boşa gitmesin annesi
hic soyleme vallaha:) normalde istahli degilimdir ama bu haftalarda agzim bos durmuyo:) sonrada sisiyorum:) neyse kizcagizim kilo alir insallah.senin bebis kac kilo :)

hic soyleme vallaha:) normalde istahli degilimdir ama bu haftalarda agzim bos durmuyo:) sonrada sisiyorum:) neyse kizcagizim kilo alir insallah.senin bebis kac kilo :)
bende de sürekli yeme isteği var ama sonra midem yanıyo geceleri ondan geç yememeye çalışıyorumm ben gitmeyeli bayağı oldu son gittiğimde 29. haftamdı 1390 gramdı oğluşummm şu an 32+5 im haftaya bi ay olacak o zaman gitmeyi düşünüyorum,sen kaç haftalıksın

cok sukur bende yanma olmuyo.oyuzden doyamiyorum yemelere masallah masallah yakisikliya:)inan bende senin gibi29 haftalikken gittim1352 di simdi 32+1 haftaligiz.bende cok meerak ediyorum nekadar olmuslardir acaba..

cok sukur bende yanma olmuyo.oyuzden doyamiyorum yemelere masallah masallah yakisikliya:)inan bende senin gibi29 haftalikken gittim1352 di simdi 32+1 haftaligiz.bende cok meerak ediyorum nekadar olmuslardir acaba..
aynen bende acaba ne kadar kilo aldı diye düşünüyorum inşallahh böle güzel kilo almaya devam ederlerr

hosbulduk canimm.nasilsiniz bugun kendimi sismis hissediyorum.ellerim sanki sismis :):)
Ben kilo almadım diye bi de alyansım geliyo diye şişmedim sanıyodum geçen eski işyerime gittim yüzün çok şişmiş tanıyamadık dediler sadece 4 ay oldu görüşmeyeli şaşırdım baya demek kilo almasak da yüzümüz şişiyo

Bende odayı babymallde aldım cok uyguna geldi . Umarım istediğiniz gibi bulursunuz . Mağazalarda guzel görünüyor ama tabiki odaya gore almalı. Kolay gelsin
babymall den nekadara aldın odayı bende gezmiştm çok güzel ama ozamanlar sadece park yatak düşünüyordum bebek odasını bi sene sonra filan alrm diyordum şuan fikriim değişti kızıma güzel bi oda yaopacam....

aynen bende yüzükden anlıyorum ellerimin şişmediğini. 4 ayda bi yüzün şişmiş demekki.benimde bi karnın büyümüş diyolarr

kızlar şu instagramda filan varya anne bebek tacı ve terlik takımları ben onlardan almak istiyprum alan varmı aranzıdan instagram veya başka bi yerden... instagramda eskiden pahalı değildi tutuldu die bence fiyatı abartıolar gb geliyor. 3 tane şeye 150 tl diyorlar anne tacı bebek bantı terik... szler aldınızmı aldıysanız nekadara ve nerden aldınız ?

aynen bende acaba ne kadar kilo aldı diye düşünüyorum inşallahh böle güzel kilo almaya devam ederlerr
ayyy insallah hayatim.okadar yiyoruz bari bosa gitmese:) bende haftaya gidecem kontrole bkalim kizceemmi buyutebilmismiyim

yuhhh kim diyo kız o kadar fiyatıı,çok fazla bencede benim erkek olduğunda ben sadece kendime lohusa tacı alıcamm 25 tlymiş. bunu almayı düşünüyorum ben.

Eklentiler

• 10155605_639673176114777_666244198276465288_n.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 43
afiet bal şeker olsun... kaç kilo hamile kaldın kaç kilo aldın... doğumdan snra hepsi gider hiç deertt etme ...

Canım ben aldım anne bebek tacını 30liraya terlik ve bebek pratiğimde eklenince 115 liraydı ben gereksiz buldum twigyden tacıma uygun terlik aldım 25 liraya bak benimkinin resmi bu

Eklentiler

• image.jpg
    197,4 KB · Görüntüleme: 51
yuhhh kim diyo kız o kadar fiyatıı,çok fazla bencede benim erkek olduğunda ben sadece kendime lohusa tacı alıcamm 25 tlymiş. bunu almayı düşünüyorum ben.
aa çok güzelmişşş.. sen bebek bantından yırttın ben eylulundolabı die adres var instagramda orda gördüm seninkinde inceleyim barii... daha uyguınmuş

kilolarim gitmesinnnn:):):):):):) 46ile hamile kaldim suan 53 kiloyum:) ilk dort ay icinde 40kiloya dusmustum.sonra aldimtabi

aa çok güzelmişşş.. sen bebek bantından yırttın ben eylulundolabı die adres var instagramda orda gördüm seninkinde inceleyim barii... daha uyguınmuş
bana da diğerlerinden uygun geldi,bi bak bakalımm,belki bulursun istediğin gibi bişeyy

kizlar cok guzelllerrrr ben daha almadim gecmi kaldim acaba.aslinda kendim yapmayi dusunuyorum.kk de gormustum paylasayim sizlerle onu yapmayi dusunuyorum

kilolarim gitmesinnnn:):):):):):) 46ile hamile kaldim suan 53 kiloyum:) ilk dort ay icinde 40kiloya dusmustum.sonra aldimtabi
anammmm o ne kızzz,kilo mu diyonn,sen bence ne bulursan yee al kiloo.millet 53 le hamile kalsa dua edecek sen hamileliğin sonuna gelmişsin 53 kiloylaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…