Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

anammmm o ne kızzz,kilo mu diyonn,sen bence ne bulursan yee al kiloo.millet 53 le hamile kalsa dua edecek sen hamileliğin sonuna gelmişsin 53 kiloylaaa :KK70::KK70:
heheeheh kiz sonra topalekleyin olurum boyda 163.yuvarlanir giderim herhalde boyle yemeye devam edersem:)ama verildigi icin rahatim.sende durumlr nasil kac kilo ile hamile kaldin son durum nedir:p

heheeheh kiz sonra topalekleyin olurum boyda 163.yuvarlanir giderim herhalde boyle yemeye devam edersem:)ama verildigi icin rahatim.sende durumlr nasil kac kilo ile hamile kaldin son durum nedir:p
yok yok olmazsınn nasıl olsa vericez doğumdan sonraaa :KK76: 60 ile hamile kaldımm şu an 69 um :KK49: eski kilomunda altına düşmek istiyorumm 58 falann ahh ahhh :KK70:

Acmislar cnm sanirim selviboylum acmis :) yeni gelen arkadaslar selam hepinize hgeldiniz nerdeydiniz kiz dogurcaz nirdeyse ne guzel agrilarimizipaylastik burda fitifitican uzulme guzelim ya birsey olmaz duzelir kan ilacin i aksatma sen direncli olmazsan daha kotu olur o toparlar kendini 1600 az degil her cocugun yapisi gelisimi farkidir bu arada plasentana abaktiriomusun yaslanma varmi o da etkiliomus
Canım plasentama baktı benimkinin konumu sıkıntıydı yerine falan baktı ama yaşlanmışmı die baktı mı bilmiyorum 2 hafta sonra tekrar çağırdı nasıl bakılo ona ultrasonla mı tekrar gittiğimde sorayım ben

Uzulme cnm bebegin kglu olmasi saglikli olmasi demek degil. Sagligi yerinde olsunda cikinca sen nasilsa kg aldirirsin. Suy kasar muz tuket bunlar bebise kg aldiriyomus
Bol bol tüketiyorum canım pekmezler fındık fıstık ceviz üzüm falan her şey yiyorum süt içiyorum ama olmuo daha fazlası

yok yok olmazsınn nasıl olsa vericez doğumdan sonraaa :KK76: 60 ile hamile kaldımm şu an 69 um :KK49: eski kilomunda altına düşmek istiyorumm 58 falann ahh ahhh :KK70:
senin durum cokda kotu degimis hayatim.sikinti yapilacak gibi degil yani..zaten dogumdan sonra emzirecen kilodan eser kalmaz.

ayyyy insallah hayatim insallah.bende cok istiyorum normal dogumu.hayirlisiyla pirtlatiriz yaaa:):)
l

Canım plasentama baktı benimkinin konumu sıkıntıydı yerine falan baktı ama yaşlanmışmı die baktı mı bilmiyorum 2 hafta sonra tekrar çağırdı nasıl bakılo ona ultrasonla mı tekrar gittiğimde sorayım ben
Bence dr bakiodur sorun olsa soylerdi bi de cook iyi bi uzman goz anlar korkma sorun olsa soylerdi soluna yat bebegnin ve senin kan akisin sagdan onu yavaslatma beslenmeyi bile yatis etkiliyo kizlar kasilmanin tek cozumu sut icin lutfen b arada bende 8 kilo aldm toplamda

Bence dr bakiodur sorun olsa soylerdi bi de cook iyi bi uzman goz anlar korkma sorun olsa soylerdi soluna yat bebegnin ve senin kan akisin sagdan onu yavaslatma beslenmeyi bile yatis etkiliyo kizlar kasilmanin tek cozumu sut icin lutfen b arada bende 8 kilo aldm toplamda
ahhh ahhh sutten yana sansim yokki:KK43: sut iciyorum ishal oluyorum.zaten ishalim yuzunden erken dogum riskim var..ama yine sutten vitaminsiz birakmiyorum kizimi.bir bilgi vvereyim size sut icemeyenler icin.tere otu mu diyosunuz dere otumu bu sutten daha faydaliymis.sutun degerlerinden daha fazlaymis haberinz olsn..

Bol bol tüketiyorum canım pekmezler fındık fıstık ceviz üzüm falan her şey yiyorum süt içiyorum ama olmuo daha fazlası
Ya sikma canini zaten ultrasonda -400 +400 yanilma payi var. Alir daha annesi son 1 2 ayda bebisler yaglanmaya basliyo zaten. Sen hic sikma canini

Oy masallah kiz hepimiz fit olucaz. Dun hastanedeki dosyama baktm bende toplamda 6 7 kg almis gorunuyorum.

Evt tatlim fazla almadim odemde yok hala zayif gozukuyorum maasallah ama lohusayken belki alirim cok yiyirum lohusalikta emzirdikce acikiyosun

Ben de toplamda 8 kilo aldım zaten hala çok belli olmadığından herkes diyodu sen beslenemiyorsun bebeği de besleyemiyorsun die sırf kilo almayasın die bebek küçük kaldı diyorlar çok Zoruma gidiyo acaba haklılar mı die düşünüyorum sürekli

X