Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Slm kızlar ne güzel çoğunuz işleri hafiflettiniz benim eşyalar kayınvalidede ben annemde olduğumdan daha başlayamadım. Yarın bi aksilik çıkmazsa eşim gelecek birlikte kayınvalidemin orya gidecez hafta içi bende yıkama ütüleme işini yaparım artık. Bize doktor 23 te yasaklamıştı biz dayanıyoruz siz de dayanın :) ben küçük bi sallanan beşik aldım anca sığacak yatak odama parklar sığmazdı ondan alamadım bunu da 11 12 aya kadar kullananı gördüm daha kullanırlar mı bilmiyorum yatak odasını alırken 2 şifonyer vermişlerdi birini boşaltıp bebeğe kullanacam bi de küçük bi dolabım var ona da asılacakları asarım bi yaşından sonra büyüyen karyolalı bi oda alırım diye düşünüyorum

Iyi yapmissin cnm bende oyle sifonyere dizdim kiyafetleri. Montlaro falan oluncada dilaba asarim. Sonra oda alicam uzun sure kullanabilecegi. Allah kolaylik versin ütü zor iş minik minik cok ugrastiriyo

İyi yapmışsın canım bende daha biseycikkk yok ne ütü ne de bisey ayyyy en tembel benim galiba amaaa kız kardeşlerim hemencecik yaparlar sagolsunn henüz ben bisey alamadimm herkess işini bitirdii yaa

Bu arada kızlar kasıklarıma basınc oluo yaa dün dr a gittigimde böyle bisey yoktuu sanki bebek kasığıma toplanmis tas gibiii korkuyorum yaa acaba nie böyle olduki dün de çok yoruldum

Bu arada kızlar kasıklarıma basınc oluo yaa dün dr a gittigimde böyle bisey yoktuu sanki bebek kasığıma toplanmis tas gibiii korkuyorum yaa acaba nie böyle olduki dün de çok yoruldum
Sertlesme cok sık oluyosa ara doktoru bi sor cnm. Yoruldugundan da oluyo olabilir. Bi sicak dus al karnina tut sicak suyu rahatlatir. Dogum sancisi degildir o olsa belinde agrir duzenli araliklarla. Dinlen sen gecmezse dr a sor lutfen

Sertlesme cok sık oluyosa ara doktoru bi sor cnm. Yoruldugundan da oluyo olabilir. Bi sicak dus al karnina tut sicak suyu rahatlatir. Dogum sancisi degildir o olsa belinde agrir duzenli araliklarla. Dinlen sen gecmezse dr a sor lutfen
Kiz tas gibi sankii orama indii ama oynamasii midemin asagisinda bide akintimda oluo bak yazdığım yerde bile bi ora bi.bura yapio

Hadi inşallah düşmüştür canım . Cok iyi bulmuşsun bende bakıyım defacto lcw falan

Basi dondumu seninkinin? Donen kizlar hep kaburgasinin altinda hissediyorlarmis.
Benımde bi haftadır göğsümün altında hıssedıyorum resmen ayakmı el mi ittirşyor Hanfendi . Hiç kibar değil :) cmtsi kontrol var pozısyonu nasıl gorucem inş

Benımde bi haftadır göğsümün altında hıssedıyorum resmen ayakmı el mi ittirşyor Hanfendi . Hiç kibar değil :) cmtsi kontrol var pozısyonu nasıl gorucem inş

Benim daha donmedi herhalde hala gobegimde hissediyorum hareketleri en zor kısmi yarin. Zorlama cnm yavas yavas yaparsin.

Kizlar ya moralim cok bozuk arkadasimi yatirmislar hastaneye.gebelik zehirlenmesi olmus.ciddi.alabilirler ve daha 700gr mis ikizler cok agliyo.seker de tavan yapmis.dua edin si de nolur.

Allah yardimcisi olsun. Acilarini gostermez insallah tutunurlar hayata
Kizlar ya moralim cok bozuk arkadasimi yatirmislar hastaneye.gebelik zehirlenmesi olmus.ciddi.alabilirler ve daha 700gr mis ikizler cok agliyo.seker de tavan yapmis.dua edin si de nolur.

Allah yardımcıları olur inşallah onları birbirlerine bağışlar...

ben geldim canolarrr,az akraba ziyareti ve mağaza dolaşması sonundaaa park yatağımızı aldıkkk,altta görüldüğü üzere ohh beeee.bu aralar herşeyi halletcezzz. sizler nasılsınız bakemmm

Eklentiler

• 201425115036_8430_lac.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 65
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…