Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Haha :) alem bunlar yaaa

yusuf ismi cokk hoşuma gidiyor benm Rabbim adiyla yasatsin
bende kavga etmeyi özledim bayramda buradaydi ama kavga edecek zamanimiz olmadı :)

Mermersah ne canm benm.kv hiç bişey yapmadi ilk torunu bide

Geldim cpk şükür Duuygucum .. Hatta gaza geldim sizin vesilenizle bebişin eşyalarını ayırıyordum yıkanacaklarda renk ayarı :) yarın yıkarım hemen dıye . Bu bile iş .. Sen napıosun nasıl oldun ?
Nasil olayim cnm bgn 24 saatlik idrari verdim. Persembe tekrar ultrasonla bobreklere bakilcak. Ama 2 gundur agrim yok ins dusmustur. Onun disinda hazirliklar tamam.

Bu arada tam istedigim gibi yün sabahligi defactoda buldum pembis pembis. Hastanede yataktan kalkinca giymelik. Kis gunude evde cok iyi olur sicak sicak.

Benimki ne hediye alcak acaba? Aman almasin istemem walla. En iyi hediye o zamanda destegi anlayisi olur herhalde.
aynen bende bişi almasa olur yeterki desteğiyle yanımda olsun hep,en gü<el hediyee,ayrıcaa bebeğim doğdukdan sonra aralık sonu eşimin doğum günü,diyorum büyük ihtimal bebek önce doğacak sana en güel ve büyük hediyeyi vercem diye,evet daha ne olsun diyoo

Gunaydinn canolarr
Utu yapmaktan giremefim dun aksam.bitti sukur ya.bi ablamin gonderdigi yegenimin bi poset corabi kaldi en zoru.
Aylacim ben oda yapnadim.ev ideadan ayakkabi dolabi diye satolan guzel bi dolap aldim hatta 2tane aldim 70tlydi.simdi yetlestirmesi kaldi.1kasimda randevum var.sorumlu ebeyle goruscem istedikleri ozel bisey var mi diye sonra hazir edcm cantalari insallh.
Bu arada kizlar burda yakin arkadasim var demistim size ikiz gebe 28haftalik hep yatiyodu zaten.yuzu gozu balon gibi dun seker cikmis daha kotusu idrarda protein cikmis.buhun acil cagirmis dr.cok uzuldum.yaetkileniyo insan.o protein cikmadi tehlikeli biseymis

günaydın canımmm,bende oda yapmıcam, eşimle öle karar verdik sonradan daha güzel bi oda almak adına şimdi oda yapmıcazz evideaya dün baktım bazı dolapların fiyatları ucuz canım çok,alıcam bi yerden artık bana yetecek kadar olsunlarda ayyy yazık yaww kadına geçmiş olsun,allah kolaylık versin daha 28 haftada öle şişmiş sonlara doğru ne yapacak

Masallah size :) sancı ciksaydi söylerdi mutlaka tüh ya artık yasaklar başladımi kocis bi kere daha gelseydi de sonra baslasaydi
düşük tansiyonu cok onemsemiyor dr lar yüksek skinti imiş
Hehee bende öyle demistimm esim 1haftaya gelcek ins. Gelde söyle şimdiden dio çok özledim die :)ahh yasak da diemiyorum yaa amaaaaan çok şükür tek derdimiz bu olsun iki ayimiz kaldı gelene kadar ins bi haftamiz daha geçer bebisler sağlıklı olsundaaa dayaniciz artik

Bende çok
yusuf ismi cokk hoşuma gidiyor benm Rabbim adiyla yasatsin
bende kavga etmeyi özledim bayramda buradaydi ama kavga edecek zamanimiz olmadı :)
bende çok seviyordum Rabbimiz nasip eyledi çok şükür :)eee özlem olunca kavga da olmuo

Cook
hehhehe bu alana girmek tehlikeli ve yasaktır yaz da asıverr
Coook sinir olur amaa bebisin tekmelerii yatistirir babamizii:) diorum bebis gece uyaninca ne yapcann dio sesim yaniktir bilion die :) ayyy bebisee uzun hava söyleyecek bnm deli :) korkuom saban anasini uyuturkenn uyuyo yaaa :) aklima o geldii uyutayim derken bizim bebis bide bakmisim babasını uyutmuş :) :)

aynennn bebişi hissedince geçer hepsii neyyyy gece yanık bi uzun havayla bebiş hep ağlamasın sonraa haha benim eşimde çok uykucu uyuyabilir valaaa,

E
Benimki ne hediye alcak acaba? Aman almasin istemem walla. En iyi hediye o zamanda destegi anlayisi olur herhalde.
bende kocisimin yanımda olmasını çok istiyorum yaaa araliga kadar sehir dışına çıkabilirsin araliktan sonra bizii bekleyeceksin diyorum ins hayırlısıyla yanımizda olur kocislerimiz yaa

aynennn bebişi hissedince geçer hepsii neyyyy gece yanık bi uzun havayla bebiş hep ağlamasın sonraa haha benim eşimde çok uykucu uyuyabilir valaaa,
Bilmemm kocisim çok sever bebisleri :) hemm gece kusu benimki eve geldiğinde gece 3 de 4 de uyuyoruz o saate kadar baksa yine yeter :) gündüz ben bakarım

Bilmemm kocisim çok sever bebisleri :) hemm gece kusu benimki eve geldiğinde gece 3 de 4 de uyuyoruz o saate kadar baksa yine yeter :) gündüz ben bakarım
ayy ne güzelll,benimki sevgiliyken 3-4 e kadar telde konuşurduk evlendi saat on olunca başlıyo uyuklamaya 2 bebeğe birden bakıcam ben galibaa

Alemsiniz kizlar yaa :)
Benim kocis bisey olcsk diye korkudan hic yanasmiyo da soylemiyo da :) yazik yaa
Uzak olanlari allah enn kisa zamanda kavistursinnnn...gece nefedini duymak bile guven veriyo cunku..

Gunaydinnnn kizlar... Bugün de dünün aynisi aman yeeaa!

Canndy1052 yanliz degilsin kuzum bize de yasak cok yıprattik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…