Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Sen şanslıymışın meltemcim ben kimseden birşey istemedim ilk çocuk olduğu iiçin gelen teklifleri redettim ama annem yine yorganını yastığı yaptıracak kıyafet falan alcak. Kv mermerşahlarını yapıp gönderdi 2 tanede kundak göndermiş.gerisi bize kaldı inşallah bebiş doğmadan odası hazır olur olmzsada sağlık olsun.

Dr yüzüne söylese yine anlamazlar anacimm bebeğe kıyamıyorlar yoksa dr mu dinlerler
benimki dinlememişdi başta,doktor 12. haftaya kadar en çok düşükler oluyo diye yaskladı ama eşime sorsan yok öle dememiş böle demiş falan,doktorun sesini de kaydetmiş birde dinlettiriyom yinede dinlemedi doktoruu

işte benimm takıntım var ölee,herşey sırayla olacak,herşey yerli yerinde zamanında olacak diyeee kafayı yiyorum galibaa hahah

Kız bende öleyim de bende bir arkadaş var kendisi haftaya doğurcak beni arayıp sürekli yapılacakları hatırlatıyor.e artık bende yapıyım dedim en azından çantalar hazır olsun.

Ins canım bizim burada kiz annesi yaptığı için herşeyi yanii adetimiz böyle olduğu için ondan dolayı böyle.zaten ikinci üçüncü çocuklarda yapmazlar ilk olduğu için. Ama ins vaktinde gelirde bebisler herşey yolunda gider

E ne dinleyecekler ama artık mecburr :)az kaldı

Kız bende öleyim de bende bir arkadaş var kendisi haftaya doğurcak beni arayıp sürekli yapılacakları hatırlatıyor.e artık bende yapıyım dedim en azından çantalar hazır olsun.
yap canım bende başlıcam yaa 1 haftaya,aynen en azından çantamı hazır etmem lazımm

Ohooooo baya kocalari cekistirmisler. Bebislerden konusmuslar esyalardan konusmuslar. Coşmuşsunuz masallah sizee

Aylacim dolabi bekleme. Ben sifonyerin bi katini bosalttim kiyafetlerini oraya koydum. Besiginede yakin. Olmadi kiz kardesim gibi kendi gardrobunda yer acarsin koyarsin. Tek sikintin bu olsun ayol. Yoksa utuyu ertelememek icin bahane olmasin bunlar

Dilekcim vardin mi ankaraya sagsaglim?

Simayim bu gece az ye dun hakkini yedin

yapıcam bişiler artık canımmm,fikirler için sağol

Canım sıtelerde bi cadde uzerı hep mağazalar . Ben en cok newjoy dıye bi mağaza var onu beğendim . Bi uğra derım

Geldim cpk şükür Duuygucum .. Hatta gaza geldim sizin vesilenizle bebişin eşyalarını ayırıyordum yıkanacaklarda renk ayarı :) yarın yıkarım hemen dıye . Bu bile iş .. Sen napıosun nasıl oldun ?

Masallah size :) sancı ciksaydi söylerdi mutlaka tüh ya artık yasaklar başladımi kocis bi kere daha gelseydi de sonra baslasaydi
düşük tansiyonu cok onemsemiyor dr lar yüksek skinti imiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…