Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

oğluşumaa bu yorgan yastıkla nevresim takımını aldım kızlarr,ohh beee aldıkça rahatlıyorum vallahiiii :KK68::KK68:

Eklentiler

• 8680025328130_0.jpg
    8680025328130_0.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 39
  • 030c864092835_0.jpg
    030c864092835_0.jpg
    256 KB · Görüntüleme: 50
bidoncu seniii:KK76: ahh ahh bu üşengeçlik bebeişler doğunca uğrayamayacak bize,hadii git götür çişini :KK68:
Makina bitsin gunes varken bebisimin battaniyesini asayim cikicam insallah baska iş cikarmazsam kendime:KK70:

Oyyy cok tatli bayildim nevresim takimina. Ben diktirdim begendigim kumastan. Daha ucuza geldi:KK69:
sağol canım bende 2 aydır aklımda bu nevresim takımı aldım valaaa,gelir tabii ucuza.bende mağzadan almakdansa böle markafoniden aldım 39 tl ye geldi,dışarda daha pahalı yaa nevresimler birde böle güzel yok hazır alabileceğim:KK68:

sağol canım bende 2 aydır aklımda bu nevresim takımı aldım valaaa,gelir tabii ucuza.bende mağzadan almakdansa böle markafoniden aldım 39 tl ye geldi,dışarda daha pahalı yaa nevresimler birde böle güzel yok hazır alabileceğim:KK68:
Resmrn kaburgalarim sizliyo vurdukca neresiyle vuruyo anlamadim yaa...ben de alcam yorgsn nerden aldin canim?bu hafta a101e geliyomus annem bi bakcak da iyiyse otfan alcam ucuz hem.nevresimleri ikeadan almistim.

Resmrn kaburgalarim sizliyo vurdukca neresiyle vuruyo anlamadim yaa...ben de alcam yorgsn nerden aldin canim?bu hafta a101e geliyomus annem bi bakcak da iyiyse otfan alcam ucuz hem.nevresimleri ikeadan almistim.
bebeğin ayakları yukardaysa çoğunlukla kaburgaya vurur sert sert,benim ayaklar aşağıda vajinaya çalışıyo yavrucuk :KK70:canım ben markafoniden aldımm, ikiside 39 tl ye :KK68:

Benim annise bi haller oldu kavurma disinda yemek yappmadi bnde az kilo aldim sayesinde genelde tabletteydi anacim okeyden kalkmadi yerim onu ya ben anne o kiz oldu iiki yyapmisimmsenii dio ben ona yemekler yaptim kiyamam ona
. Ohh ellerine saglık annen naz yapmış biraz haklılarda .şimdi Yoldayım donüyorum Ankara'ya bi çantayla gitmiştim 3 çantayla donüyorum :)

Sorma ben bakiyorum taçtan falan bizim nevresim takimlarindan pahali ayol

Amanın !!! Gebze sıcacıktı kemiklerim ısındı valla .. Napalım alışcaz mecbuuuur
Ohh ne guzel alisverislerinide yapmissin gebze havasida aldin bol bol da yedin tatil bitti. Biz camasirlari yikadik utuledik sira sende :KK70:

Yok anammmm smdi korka korka sakizini cignedim kocisin ustune aticam eger paket acilmamissa paylasir ama ondan once acarsambittimm yani kizlar cadi oluyo teyzesi ogluslar daha kolay kizz
Sana sonuna kadar katılıyorum canım . Annem bakıyor yegenıme aman kızlar fena ama bi o kadar şirin . Bu oyunlar bi cilveler , hayal dunyası zaten coşmuş cok yoruldum cok da eğlendim .

Ayaklari yukarda mi yani simdi...ayy cookk acitiyo ama yaa...:KK43:
Okadar yikadim hala bitmemis camasirlari kuzunun bi daha attim simdi :)

Ayaklari yukarda mi yani simdi...ayy cookk acitiyo ama yaa...:KK43:
Okadar yikadim hala bitmemis camasirlari kuzunun bi daha attim simdi :)
yani normal doğum pozisyonunda bence ondan öle sıkıştırıyo,benim makat geliş, hiç kaburgamı sıkıştırmıyoo,inşallah dönmüştür oğluşum yaaa normal doğum istiyeemmm :KK68::KK68: ben iç başlamadım ohh relax :KK70::KK70:

yani normal doğum pozisyonunda bence ondan öle sıkıştırıyo,benim makat geliş, hiç kaburgamı sıkıştırmıyoo,inşallah dönmüştür oğluşum yaaa normal doğum istiyeemmm :KK68::KK68: ben iç başlamadım ohh relax :KK70::KK70:
Insallah doner canim.bak ben kotkuyom ama bebitom donmus demekkk..basla bi yerden agirlasiyoruzz artikk.daha bi dunya utusu varr:KK43: ben simdii acikk uyucamm:)

Insallah doner canim.bak ben kotkuyom ama bebitom donmus demekkk..basla bi yerden agirlasiyoruzz artikk.daha bi dunya utusu varr:KK43: ben simdii acikk uyucamm:)
inşallahhh,ama korkma canım yaa, bende korkuyorum daha doğrusu stres ve nasıl olacak diye telaş var ama baksana herkes doğuruyo allahın izniyle bizde geçiricez bu dönemi:KK68: uykucuuu uyu hadiii

X