Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Az kaldi kizlar dayanin ekimide bitirdik bakin 1 ayimiz kaldi cogumuzun:)
İnan ki zaman geldikçe tırsmaya başlıyorum:KK43: zaman geliyor düsünceler sariyor beni....sağ salim çıkacak mıyım o ameliyattan? Kanamam nasıl olacak? Ya ölürsem kim bakacak kuzularima? Off Allah korusun riskli olduğu için çok daha korkuyorum... Allah'im sen yardimcimiz ol... Sağlıkla atlatiriz o günleri de inşallah..

Ayakli hormonlar napiysiniz ben suan da dayanamayippp guvec ve pilav yemek uzereyim kim tutar beniii hehehyyytttt :KK55::KK55::KK71::KK71:
Aman ya tam bu ay az kılo almıştım anneme geldim hiç bi iş yapmıyorum ve bide annem hep sevdıgım karsı koyamadığım seyleri yapıyor . Yıne aldım

İnan ki zaman geldikçe tırsmaya başlıyorum:KK43: zaman geliyor düsünceler sariyor beni....sağ salim çıkacak mıyım o ameliyattan? Kanamam nasıl olacak? Ya ölürsem kim bakacak kuzularima? Off Allah korusun riskli olduğu için çok daha korkuyorum... Allah'im sen yardimcimiz ol...sağlıkla atlatiriz o günleri de inşallah..

Normal canim bu kafandakiler. Herkez de oluyor. Kizkardesim 3 cocuk yapti 3unde de ayni telas. Cevremdekilerin hepsinde de ayni telas. uzman dr vidolari izliyorum bu aylardaki annelerde bu telaslara normal diyorlar. Yuce rabbim onlari bizsiz bizi onlarsiz birakmaz insallah. Sen bol bol dua et icini ferah tut olur mu bak bebiside uzuyorsun

Aman ya tam bu ay az kılo almıştım anneme geldim hiç bi iş yapmıyorum ve bide annem hep sevdıgım karsı koyamadığım seyleri yapıyor . Yıne aldım
Benim annise bi haller oldu kavurma disinda yemek yappmadi bnde az kilo aldim sayesinde genelde tabletteydi anacim okeyden kalkmadi yerim onu ya ben anne o kiz oldu iiki yyapmisimmsenii dio ben ona yemekler yaptim kiyamam ona

İnan ki zaman geldikçe tırsmaya başlıyorum:KK43: zaman geliyor düsünceler sariyor beni....sağ salim çıkacak mıyım o ameliyattan? Kanamam nasıl olacak? Ya ölürsem kim bakacak kuzularima? Off Allah korusun riskli olduğu için çok daha korkuyorum... Allah'im sen yardimcimiz ol... Sağlıkla atlatiriz o günleri de inşallah..
Cnm ya bende senn gibim kizim var 4 yasnda aklima bile getirmiorum inatci bi yapim var aglamiycam inat ettm gulerek gircem o ameliyata ins sende dik ol hersey iui olucak Allahin izniyle inaniyorum tip cook ilerledi

Bizde cekirdek citliyoruz ulan istanbula bakip:) kiiiz bu saatte yimeeeee
Yedim oghh hehehhe sütümüde ictim buzzz gibi duble bardakbugun kacamak yaptim kizimin sabah icin sakladigi cikolata karsimda kizimdan korkuorum yoksa yerdim yersem o da beni yer sabahin korunde kalkar anneeeeee bakkali ara bana bissuru sey al der en iisimi yememk offf

Yedim oghh hehehhe sütümüde ictim buzzz gibi duble bardakbugun kacamak yaptim kizimin sabah icin sakladigi cikolata karsimda kizimdan korkuorum yoksa yerdim yersem o da beni yer sabahin korunde kalkar anneeeeee bakkali ara bana bissuru sey al der en iisimi yememk offf
Hahahha yerim ben onu. 1 cikolatanin bedeli de agirmis ellesme bacim:KK70:

Yok anammmm smdi korka korka sakizini cignedim kocisin ustune aticam eger paket acilmamissa paylasir ama ondan once acarsambittimm yani kizlar cadi oluyo teyzesi ogluslar daha kolay kizz
Oyyy yerim yaa bende kız hastasiyim sunu bi doguraymda bi tanede kiz yapayim:KK70:

X