Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlar gunaydin.
Bi ruta gordum ki sornayin :KK43: doguma gidecrkmisim canta hazirlamaya calusiyom.annem yanimda ablam yatiyo ben bi yandan pijama deniyom falan.daha terlik almadik birazdan sancim badlicak diuorim :KK43: ayy ne panik olmusum.sabah kalktim dedim haxir etmeli artik.
Ben okula gidiyom oglen gorusuruz.bu arada benim karnim su bi kac haftadir inanilmaz buyidu yaa side ne alem??

Kizlar gunaydin.
Bi ruta gordum ki sornayin :KK43: doguma gidecrkmisim canta hazirlamaya calusiyom.annem yanimda ablam yatiyo ben bi yandan pijama deniyom falan.daha terlik almadik birazdan sancim badlicak diuorim :KK43: ayy ne panik olmusum.sabah kalktim dedim haxir etmeli artik.
Ben okula gidiyom oglen gorusuruz.bu arada benim karnim su bi kac haftadir inanilmaz buyidu yaa side ne alem??
Normal cnm ruyalar ben neler goruyorum ahh bi bilsen. Bide gun icinde cok dusunup bilinc altina yerlestiriyosun demekki. Bebisler hizli buyuyo artik. Kabak gibi ortada gobekler:emir_bebek:

Selam kızlar, benim bu ara iştahsızlık ve sürekli uyuma isteğim var sizde de oluyor mu böyle.

Kizlar gunaydin.
Bosveeer rüyalari ben uyanikken mantıklı düşünemiyorum ki ruyalar nasıl normal olsun :) ama cidden hazır etmeli çantaları

Benim annise bi haller oldu kavurma disinda yemek yappmadi bnde az kilo aldim sayesinde genelde tabletteydi anacim okeyden kalkmadi yerim onu ya ben anne o kiz oldu iiki yyapmisimmsenii dio ben ona yemekler yaptim kiyamam ona
Ayy senn annende mi tablete yapışık okey oynuyor ben sadece bende var bu tip diyordum :) çok fena yaaa

Rezil oldum magazadakilere :) deseydim keşke bana bişey almıyor hep kendine alıyor satış elemanı su filan.getirdi sakinlestim :)
hehehheh uydursaydın bişilerr :KK70:bende de normalde çok duygusalımm dışarda ağlamak yerine sinirli oluyorumm tartışıp duruyoruzz :KK69::KK69:

Kizlar gunaydin.
günaydın canımmm,boşver rüyalarıı normal onlarrr,benim karnım önümde top gibi duruyo yaaa yayılma olmadı hiç öne doğru büyüyo :KK68:

Geldim kizlarr
Ahh bu bilincalti ve ruyalar oldurcek brni :KK66: sorma aylacim daha ne kadr one dogru cikcak anlanadim.top yutmus gibitim :)

An itibarile ben ve elbiselere sigmayan top gobegim :)

Eklentiler

• IMG_20141021_123423.jpg
    IMG_20141021_123423.jpg
    594,4 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_20141021_123423.jpg
    IMG_20141021_123423.jpg
    594,4 KB · Görüntüleme: 64
X