Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

:) ne olacak bizim bu halimiz geçen eşim kiyafet denemeye kabine girdi çıktığında ben salya s umuk ağlıyorum sebep yok
neden denedin he nedenn diye başlasaydın ağlamaya ah şu hormonlarrr ne zaman nerde ne tepki verdirtiyolar insana

neden denedin he nedenn diye başlasaydın ağlamaya ah şu hormonlarrr ne zaman nerde ne tepki verdirtiyolar insana
Rezil oldum magazadakilere :) deseydim keşke bana bişey almıyor hep kendine alıyor satış elemanı su filan.getirdi sakinlestim :)

Cnm sen bide normal dogumu cok takiyosun kafana. O ebe arkadasinla gorsme dogurana kdr. Bide ekim annelerini oku bak millet patir patir doguruyo. Yuzyillardir boyle bu. Sezeryan bi secenek degil zoruniyet.
Canm ebe arkadaş benm degilde bende takılıyorum normale haklısın vajinismus yaşadığım icin sanırım ama cok korkunc yaaa

Ayy cokkk güzel ii günlerde kullanın canm

Canm ebe arkadaş benm degilde bende takılıyorum normale haklısın vajinismus yaşadığım icin sanırım ama cok korkunc yaaa
Ha dogru cnm ub bahsediyordu ondan simdi hatirladim. Doktorun ne diyo vajinismus ve dogumun hakkinda

Ayakli hormonlar napiysiniz ben suan da dayanamayippp guvec ve pilav yemek uzereyim kim tutar beniii hehehyyytttt

Kizlarrr cok fena sikistiriyoo nefes alamiyom resmen koridoru turlayip duruyom.sirtimin agrisi da hix bitmiyo.ay zorlasmaya basladi iyice.
Abc kuzum ben de cok korkanlarfanim.ruyalarima giriyo ama beni cevremde cok olumsuz etkiliyo sezeryan ol diyo hetkes bi allahin kulu yok nirmali destekleyen.bi burda cesaret buluyorum

Bi sicak dus al kuvet varsa doldur uzan.icine cnm. Ayaklarinida sonra kaldir yukari dolasmakla gecmez ayaklar kaldirip uzanmak lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…