Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

yok almıcam canımm,sonradan alır mıyım bilemiyorumm
Kiz kardesimi izliyorumda yemek bile yiyemiyo bazen. Aldi o da sonunda bebisin uyumadigi zaman kucak krizi tutuyo. Simdi bagliyo gogusune yemegini yoyo bulasigini yikiyo:)

kızlarrr napıosunz bakalım.. ben hala çanta hazrlama derdindeyim.. benm ve bebeğin kıyafetleri hazır... sadece aklıomda bebek bakım ürünleri var.. sz hang, markadan alıyorsunuz ? birde çok yeni ve hoşuma giden bir bilgi paylaşmak istiyorum. herayın 15 nde mothercare de %40 - 550 İNDiirimm yapıolarm ış bir günlük tesadüfen gtiim. uzun kolu çıtçıtllı 5 li pakletlerden 40 tl ye aldm..bebek küveti 29 tl ye aldm çokkk tatlı aşık oldm görünce :)) küvet süngerini organik duş düngerini aldm birde lansinoh ın bir seti vardı 29 a mı 39 a mı ne düşmüştü gögüs pompası gögüs seti gögüs ucu kremi süt pıoşeti

çalışan aralık anneleri nasl gdiyor... ? ne zaman ayrılıyorunuz dıoğum iznine bakalmm varmı kafanızda belli düşünceler...( tabi herşey yolunda giderse )

Kiz kardesimi izliyorumda yemek bile yiyemiyo bazen. Aldi o da sonunda bebisin uyumadigi zaman kucak krizi tutuyo. Simdi bagliyo gogusune yemegini yoyo bulasigini yikiyo:)
allah kolaylık versin canım yaaa,zor vallahi göğsüne mi bağlıyo ne ile kız

bende de var o dertten tatlımm,çanta hazırlamaya başlıcam ama daha yıkanacak ütülenecek çok şey varr napıcam bakalımm

Duygucum o projektorden ben de dusunuyorum.nasil bisey anlatsana acik.muzikli mi

Duygucum o projektorden ben de dusunuyorum.nasil bisey anlatsana acik.muzikli mi
Cnm cok guzel ben cok begendim. Kuzucuklar falan var ekranda isikli. Actgin zamanda tavanda kelebek yildiz cicek falan oluyor isikla. Muzigide var degistirebiliyorsun. Sese duyarli bebek agladigi zaman otomatik aciliyo. 50 tlye düşmüştü ebebekte.

Eklentiler

• lKRA-DWN2129_1.jpg
    149 KB · Görüntüleme: 44
Ben hala çanta falan hazırlamadım evde değilim annemdeydim yarın donüyorum ve bebek eşyalarını yıkamaya başlayacağım .. Bebek bakım urunlerıni sebamed alıcam . Islak mrndıl unibaby. Bezi aldım prima premıum

Aynen canim tam un cuvali olduk :) gece uyumak cok zor oldu yine uyuyamadim cok hareketli yattigim pozisyonlardan rahatsiz mi oluyo acaba diyorim sola yatiyorum ama gum gum uyandiriyo :)
Gececi bizimkiler yattigim yönle alakası yok yaf her türlü uyandiriyor

Ohh maşallah kızlar alışverişler tamamlanmış , çantalar Yavasdan hazırlanıyor .. Bebiş eşyaları oyle .. Ben yarın donüyorum Ankara'ya burada havam güneşli mis gibi ankara soğuk offf Çarşamba baslıycam fıstığımın kıyafetlerını yıkamaya zaten anca 2 malına olur biter bile .. Bu arada burada baya işimi hallettim dağıtılacak sus işini falan . Kendime bi pijama takımı aldım ama almam lazım yıne . En büyük rahatlık yatak odam için bebişe yatak alamamıştım hem yerım dar dıye begenenemiştüm kuzenlerle konuşurken istediğim modeli gösterdim ve ne gerek almaya dedi kuzenim megerse aynısı varmış onda . Ben verırım kullanırsan dedi . Dedim neden olmasın :) oda cıktı aradan .. Bi bebek bakım ürünleri kaldı , odasına perde ve avizesi baya bi rahatladım cok şükür .. Ha bide bebek arabası . Kış cocuğu bebek arabası acelesi yok ama araba koltuğu olarak kullanılacak pusetin acelesi var . Ankara'da bakıcam onlara artık

Ben aldım herseyide onları cantaya koymak lazım :)
Az kaldı kizlaar yaa aklıma doğum geldikçe ağlıyorum nedenini bilmiyorum yeni dogan bebek görünce başlıyorum aglamaya

Az kaldı kizlaar yaa aklıma doğum geldikçe ağlıyorum nedenini bilmiyorum yeni dogan bebek görünce başlıyorum aglamaya
Benimki duygusallık değilde azıcık tursıyorum ne ile karşılaşacağımı bilmediğimden . Allah yardımcımız olsun bakalım .. Dogumu düşünmemiyorum

dün şu starda çıkan bi dizi var sinem köobalın orda kızlarn başıan gelmeyen kalmıyor tuuttu beni, bi ağlama ya bnm kızımıda üzerlerse die ((

Off kizlarr sebepsiz gerginim yine.zaman ysklastikcs stres iyice artmaya basladi.mideme de cok baski yapiyo okula zor gitti bugun.yemek yemk istemiyorum csnim cok ysniyo yemk yiyincee

Herkez de bi duygusallik almis basini gitmis kizlar. Toplanin bakiiim. Biz guclu annelerizz

Disarilarda geziyorum 2 gundur battaniye aldim bugunde. Bitti bebegimin eksikleri. Carsaflari falanda yikadim kurusun cantasini hazirlayip beklemeye gecicez artik. Sizde aglamayin herseye aaaaaa Benide aglaticaksiniz bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…