Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Cok saol cnm. Bi dussede kurtulsam. Sen n yapiyosun? Sancilarin var mi?
Bende sancılar başladı akıntım kahveye döndü ama normal dedi doktor doğursakta kurtulsak canım yaa yürürken bile kasılmalarım oluyo artık hayırlısı olsun. Ben hamilelik öncesi kum döktüm onda bile dayanamıyordum taşı düşünemiyorum Allah yardımcın olsun kuzum

Aaa akintinin o rengi normalmiymis? Allahim korusun zamaninda gelsinler

Kızlar sonunda hastane çıkışımı aldım dayanamadım yine bi kaç parça kıyafet aldım :)

geçmiş olsun canımm,kan şekerin yada tansiyonun falan düşmüş olabilir belkii
Sagol kuzum.belkide ama hala iyi degilim.bide benim kalbim kut kut atiyo kizlar sanki cok heyecanlanmisim gibi sizde oyle oluyo mu neden bilmiyorum

Duygucum senin isin daha zor kuzum allah yarfim etsin de dussun su tas rahatla.

anommmmm süslüü yaaa bendee kız bebiş istiyorummm yaaa ya nasıl yaptnız tarifini versene 2. ye alınır mı canım tabi ilk onlar glecek kıyafet alırken bebişlere herşey artık
Sıkı dur tarifiniveriorum hehheehehe kadin istekl olursa kiz erkek istekli olursa erkek olurmus ahahahhaha ay koptum kizzz delii

Kizlarr napiuonuzzz
Ben cokk halsizim bugun kolum kalkmiyo bayilcam ssnki neden biyle oldum bilmiyorim yatiyrm hep
Hem tatli ye hem tuzlu hem eksi bak bakim hangisi iyi gelicek ciddiyim bazen banada oluo bi de bol su icince i gelio serum gibidir su ic

Kokos valla hic sorma sabah babasina diyoki gecenlerde ona kucukler icin makyaj setlerinden aldim babasin uyandirmak ici odaya girdik yuzumuz gozumuz apaci makyaji tabii babasi kizdi o da dediki baba bak erkekler makyaji sevmio ya ondan yapiorum ki beni sevmesinler soka. Girdik kucuk zilliye bak sen.duygu valla soguuk bi bira dusururd anam tas mas kalmazdi hehehhee

Ub cim arpintin oluyo sanirim benimde hayat boyu olurd kardiyologa da gittim temiz psikolojik olabilio panikatak insalarda ve ben bilmiuodm troidim hormonum hizliymis guatr yok nodul yok ama hormonsal ilacmi duzenli ictigimden beri duzeldi sukur

Ub cim arpintin oluyo sanirim benimde hayat boyu olurd kardiyologa da gittim temiz psikolojik olabilio panikatak insalarda ve ben bilmiuodm troidim hormonum hizliymis guatr yok nodul yok ama hormonsal ilacmi duzenli ictigimden beri duzeldi sukur

1000. Sayfamiz hayirli olssun kurdelayi keselim Hadi koca gobisler dansa sıkıntıdan kafayi yiyenler klubu varmiki Bu gece yanlizim Fatih harbiye var sacma ama napiiiim sikintidan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…