Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

1000. Sayfamiz hayirli olssun kurdelayi keselim Hadi koca gobisler dansa sıkıntıdan kafayi yiyenler klubu varmiki Bu gece yanlizim Fatih harbiye var sacma ama napiiiim sikintidan
kutlu olsunnn bende kocamla tartışıp 1000. sayfayı kutlamış bulunuyorumm,kafayı yicem yakındaa bende yetenek sizsinizle moral bulmaya çalışıyorumm tek düşüncem bebişim bi doğsa sağlıkla da eşimle uğraşmasam o zaman tartışma da olmazdı offff offf

Ub cim arpintin oluyo sanirim benimde hayat boyu olurd kardiyologa da gittim temiz psikolojik olabilio panikatak insalarda ve ben bilmiuodm troidim hormonum hizliymis guatr yok nodul yok ama hormonsal ilacmi duzenli ictigimden beri duzeldi sukur
Bide panik atak cikarsa hiccc sasirsam kuzum.. kizlar butik bebeye playgro girmis diger yerlere gore baya indirimli alck varsa baksin zurafa cingirak aldim ogluuma bide babasi gs badisi aldi

Ben gonderdim benimkini disarda izlesin arkadaslariyla hic cekemem evde mac sesi. Bende demir adami actim izliyorum. Size 2 tane biri fransiz biride turk yapimi annelik ve hamilelikle ilgili film soyleyebilirim. Ben cok sevmistm en cokta dogum sahnelerini

sölesene kızzz sıkılınca izlerimm keşke benimkide maçkolik olsada evde izlesee hiç seyretmez

Birinde selma ergec oynuyo Turk yapimi cidden cok guzel ve duygusal. "Senin Hikayen"

Digeri ise fransiz yapimi "Aramizda bebek var"

Ikiside cidden cok guzel. Farkli bolumlerinde kendinizi bulabilirsiniz. Sahsen ben bi kac bolumunde buldum. Ikiside acemi anneler ve hamilelik donemlerinden doguma doguma sonrasina kadar anlatiyor.

sölesene kızzz sıkılınca izlerimm keşke benimkide maçkolik olsada evde izlesee hiç seyretmez

Walla izle ben cok begendim. Juno diyede bi film varmis. Ona da bakicam ilerleyen saatlerde. Simdi karnimda bebegimin dalgalandirmalarini izliyorum bu daha eglenceli

senin hikayeni izledimm,güzeldi bazı sahneleri evett aramızda bebek var ı da bi ara izlerim sağol kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…