Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kiz senin bebe de mi donmedi? Benimki de donmedi? Ne zaman doncek bunlar:KK43:
son gittiğimde makat geliş duruyo dedi,bana hala dönmedi gibi geliyo çünkü tepikleri hep şeyime vurup duruyoo :KK70: doktor bu aralar çok döner dedi,şimdilik pek takmıyorum ama artık yavaşdan dönseler iyi olurr :KK55:

Kızlaar napıyosunuz siz de benim gibi bol bebiş dayağı yiyomusunuz :KK51: biz bugün alışveriş yaptık bebişe yatağını ve bütün kıyafetlerini küvetini aldık yarın ufaktan temizlik yapıp bebek köşemizi kurmayı düşünüyorum siz ne dersiniz erken mi sizce? Sancılarım gün aşırı oluyo korkutuyo beni

Benimki bas assagi pozisyonu aldi donmez gibi gelio donmesin giii seyime tepik atiyo sora
yaaa iştee biz hep şeyimize yiyozz tepikleri,anamm bi batma oluyoo korkuyom valaaa,ama 2 gündür nedendir bilinmezz göğüsümün hemen alt tarafında hissediyorum oğlumu,orda ne arıyo yaw :KK70:

Kızlaar napıyosunuz siz de benim gibi bol bebiş dayağı yiyomusunuz :KK51: biz bugün alışveriş yaptık bebişe yatağını ve bütün kıyafetlerini küvetini aldık yarın ufaktan temizlik yapıp bebek köşemizi kurmayı düşünüyorum siz ne dersiniz erken mi sizce? Sancılarım gün aşırı oluyo korkutuyo beni
ooo hemde alta alta yiyom ben dayaklarıı :KK48: yooo neden erken olsın bence yavaşdan başlayabilirsin.sancı derken kasılma mı

ooo hemde alta alta yiyom ben dayaklarıı :KK48: yooo neden erken olsın bence yavaşdan başlayabilirsin.sancı derken kasılma mı
Kasılma var da,çok değil daha çok ağrı oluyo göbek çevremde zaten bel ağrısı falan iyice arttı iş yapamaz oldum:KK43: en iyisi herşeyi hazırlayım böyle giderse aile bireylerine yaptırmak istemiyorum kendim yapıyım bebişimin köşesini

Kasılma var da,çok değil daha çok ağrı oluyo göbek çevremde zaten bel ağrısı falan iyice arttı iş yapamaz oldum:KK43: en iyisi herşeyi hazırlayım böyle giderse aile bireylerine yaptırmak istemiyorum kendim yapıyım bebişimin köşesini
tabi canımm artmaya başladıysa ilerde daha fena olmadan başla yapmayaa

Hayirli ugurlu olsn cnm B basak
yaaa iştee biz hep şeyimize yiyozz tepikleri,anamm bi batma oluyoo korkuyom valaaa,ama 2 gündür nedendir bilinmezz göğüsümün hemen alt tarafında hissediyorum oğlumu,orda ne arıyo yaw :KK70:
cnm benim. Artik sigmadiklari icin heryerdeler tum vucut bazen uzatiolar ayaklari bazen geriliolar benimde kaburgamin altina girio velet resmen bi nefesim tikaniyoki allahh ama hosuma gidio ozliyem ben bu hareketleri siz ikinciyi yaparsiniz benm zaten iknci yeter bana o yuzden ozliycem üühhüuü:KK61:

döner canım benim arkadaşınki 36. Haftadan sonra döndü.benimki bir asağı bir yukarı yapıyor.canları nası isterse öle duruyorlar keyfine düşkün bu bebişler:emir_bebek::emir_bebek::KK51:
Walla banada en son kafa yukarida dedi. Insallah donerler ya sezeryan hic istemiyorm

cnm benim. Artik sigmadiklari icin heryerdeler tum vucut bazen uzatiolar ayaklari bazen geriliolar benimde kaburgamin altina girio velet resmen bi nefesim tikaniyoki allahh ama hosuma gidio ozliyem ben bu hareketleri siz ikinciyi yaparsiniz benm zaten iknci yeter bana o yuzden ozliycem üühhüuü:KK61:
Kiz kardesimde diyodu dun demekki herkezde ayni ozlem. Tekmelerini ozledim icim bombos kaldi diye. Dedim dua et sukret saglikli kucagina aldin. Kucagida bos kalanlar var:KK43:

aaaaa yokk dur şimdi 3. yapacaz beraberrr :KK68: allahım bana inşallahh 2. kız verirde yapmam ama belki sonradan isterimm oyyyy :oops:

Duygu hemde nasil ozleniyo o simarikligi bile ozluyo insan ayla alemsin deli kiz nerde bende o yurek 3 u yapcak daha 4 yasindaki kizimin susleri pusleri bitmiyo zilli leopar taytlar rugan botlar parlak montlar istiyo herseyi ikie boluncek askimin ahh kendime bile zor bisey aliyorum don bile almadim desem dogru

Duygu hemde nasil ozleniyo o simarikligi bile ozluyo insan ayla alemsin deli kiz nerde bende o yurek 3 u yapcak daha 4 yasindaki kizimin susleri pusleri bitmiyo zilli leopar taytlar rugan botlar parlak montlar istiyo herseyi ikie boluncek askimin ahh kendime bile zor bisey aliyorum don bile almadim desem dogru
anommmmm süslüü :KK68::KK68: yaaa bendee kız bebiş istiyorummm yaaa :KK50:ya nasıl yaptnız tarifini versene 2. ye :KK70::KK70:alınır mı canım tabi ilk onlar glecek kıyafet alırken bebişlere herşey artık

Kizlarr napiuonuzzz
Ben cokk halsizim bugun kolum kalkmiyo bayilcam ssnki neden biyle oldum bilmiyorim yatiyrm hep :KK43:

Ubcum bende de ayni. Havalardan sanirim:KK43:
simay cok sanslisin walla kizim olsa ayni giyiniriz onunla ne guzel olur ben kokos o kokos:KK73:

Siz gene iyisiniz bana asagi vurdukca taşın oldugu yer zaten agriyo bebiste vurunca iyice ahhliyorum. Aman hareket etsin iyi olsunda o raziyim bide dusureydim su taşi iyiydi:KK57:

X