Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Hic deme kizz :) makinesi çok gelismismis ust dezeydeymis bi 4 boyutu bilem yok diger tip merkezine dr gelince kimsecikler gitmio kendisine
hehee artik biz göndeririz okula bebisleri ins :)
ahhh tam öle anlatırken bi bozulsaa,ahahhaha :KK70:ayyyy o kadar büyüyecekler mi yaaaa,hayal gibi geliyo vallahi :KK68:

Kizlar nurtopu gibi 5 mm capinda bobrek tasim cikti. Bebiside gordum 1600 kg olmus:nazar:

Bebisi gordum ya taşi falan unuttum:KK48:
Gunde 3 litreden fazla su nasil icilirki :KK43:

Kizlar nurtopu gibi 5 mm capinda bobrek tasim cikti. Bebiside gordum 1600 kg olmus:nazar:

ahh canım geçmiş olsunnn :KK43: taş düşürmek çok zorr su içmekden başka yapılacak bişi yokk :KK43:
iyi kötü haber dışında bebişi de görmüşsün maşallah erkeke :nazar:

ahh canım geçmiş olsunnn :KK43: taş düşürmek çok zorr su içmekden başka yapılacak bişi yokk :KK43:
iyi kötü haber dışında bebişi de görmüşsün maşallah erkeke :nazar:

Sagol cnm ama isim kolay zaten bobrekten cikmis idrar yollarina inmis allahtan. Bide bidon vercekler yarin 24 saat ona ciş yapicam protein kacagi varmi diye bakicaklar.

Sagol cnm ama isim kolay zaten bobrekten cikmis idrar yollarina inmis allahtan. Bide bidon vercekler yarin 24 saat ona ciş yapicam protein kacagi varmi diye bakicaklar.
hadii yaaa ne değerli çişin var kız bidonlara falannn :KK70: şaka bi yana iyi takip ediyolarr hee inşallah yoktur

hadii yaaa ne değerli çişin var kız bidonlara falannn :KK70: şaka bi yana iyi takip ediyolarr hee inşallah yoktur
Taş olan hamileleri takip ediyolarmis genelde. Oranin takipleri iyi ya unv hastanesi ama salivermiyorlar başindan.
Bitirdinmi bacim temizliği? Bende geldim evi supurdum disari cikicam simdi yuruyuse. Doktor hafif tempoda yuru dedi:KK71:

Taş olan hamileleri takip ediyolarmis genelde. Oranin takipleri iyi ya unv hastanesi ama salivermiyorlar başindan.
Bitirdinmi bacim temizliği? Bende geldim evi supurdum disari cikicam simdi yuruyuse. Doktor hafif tempoda yuru dedi:KK71:
anladım canumm etsinler tabii aferin onlaraa :) temizlik biteli çok oldu şimdi ütümü de yaptımm :KK39: iyi bari yürüyüş yapabilcenn :KK9:

Slm canolarrr
Duygu gecmis olsun kuzum.biran once bitsin insallh sikintn.bebiko da kocamannn olmus masallh kuzuya.benimkinden buyuk galiba teyzesiii :KK66: isim isini naptiniz kizlar yaaa??

Slm canolarrr
Duygu gecmis olsun kuzum.biran once bitsin insallh sikintn.bebiko da kocamannn olmus masallh kuzuya.benimkinden buyuk galiba teyzesiii :KK66: isim isini naptiniz kizlar yaaa??
selam canımmm,isim konusunu hiç sorma fenalardayımm valaahi,eşim uyuz etti illa tutturdu beşir olacak diye,isim içime sinmediği gibi o ısrar ettikçe nefret ettim yaa :KK43: nasıl vazgeçircem bilmiyorum ben oğluma istemediğim bi isimle seslenmek istemiyorummm :KK43: sen ne yaptın var mı aklında bi isim

Geçmiş olsun canm bol su yapacak bisey yok Allah yardımcın olsun
bebisin ede m Ä sallah :)

ahh bu analarr :KK68: bende bakıncam bi gün pijamaya almam lazım artık çantayı hazır eetmem lazım ne olur ne olmaz :KK68: hepsi zamanında gelir inaşllah
Amin zamanli gelsinler saglikli olsunlar insallah. Ama tedbiri elden birakmamak lazim tabiki. Babaannemiz olaydi o da bakardi bize. Bugunlerde cok dertleniorum kim bakacak bize dogumda dogumdan sonra :KK43:

Amin zamanli gelsinler saglikli olsunlar insallah. Ama tedbiri elden birakmamak lazim tabiki. Babaannemiz olaydi o da bakardi bize. Bugunlerde cok dertleniorum kim bakacak bize dogumda dogumdan sonra :KK43:
bizimde babaannemiz yokk :KK43::KK43: ben bakıcam büyütücem öğrenicem,sonuçda herkesin yanında biri olmuyoo :KK68:

bizimde babaannemiz yokk :KK43::KK43: ben bakıcam büyütücem öğrenicem,sonuçda herkesin yanında biri olmuyoo :KK68:
Bebise bakarizda hastanede kim kalacak bizimle annem cok hasta zaten ona kiyamiorum ablalarim hep evli 3 er tane canavar onlarda var. Devlette dogurcam esimi kabul etmez devlet :/

Bebise bakarizda hastanede kim kalacak bizimle annem cok hasta zaten ona kiyamiorum ablalarim hep evli 3 er tane canavar onlarda var. Devlette dogurcam esimi kabul etmez devlet :/
benimde annem gelecek ama aynen çok hasta değil ama bakamaz edemez hastanede o ablamın çocuklarına bakacak ablam başımda olacak,halbuki ablamın kaynanası var çocuklara o bakmıyo da taa annem bakmaya geliyo,birde bizde ben eve gidince zaten yorgun olcam birde ablamın 2 oğlu aşırı yaramaz kalsalar ya evde bende niye olacaklarr nasıl başedecem yaa,aha içime kurt düştü şimdii :KK43:

Bizim babane var da ne işe yarıyor hic biseyini gormedim dugunumde de bebegimde de bende dertliyim bu aralar geçen Mevlüt u nasıl yapalım nasıl yapılıyor diyorum ben bilmem diyor
eşim şehir dışında ne eksigin neye ihtiyaç in var diye usulen bile sormuyor kadın
ben mi çok şey bekliyorum acaba annemler bebeğin künye sini besigini kiyafetlerini herseyini hazirladi bebek süsü ne kadar ams kv komsusuna bile daha fazla ilgili

benimde annem gelecek ama aynen çok hasta değil ama bakamaz edemez hastanede o ablamın çocuklarına bakacak ablam başımda olacak,halbuki ablamın kaynanası var çocuklara o bakmıyo da taa annem bakmaya geliyo,birde bizde ben eve gidince zaten yorgun olcam birde ablamın 2 oğlu aşırı yaramaz kalsalar ya evde bende niye olacaklarr nasıl başedecem yaa,aha içime kurt düştü şimdii :KK43:
Ablanlar uzakta mi oturuyor

Ne güzel ablalarin var biri bi gece çocuklarını mecbur babalarına birakacak cok mu küçükler

X