Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bayramda olmuştu bana hamur ışı yedigimde renni diye tablet ilaç var onu cigneyince rahatliyorum
O ilaci bilmiyorum da dr um gaviscon vermistii bana onu da annemlerde unuttum olmazsa bugün disari çıktığımda bi tane aliyim gecelerim rahatsız gecio

günaydın canlarımm,temizliğin dibine vurmuş durumdayımm :KK47::KK47: ve devam ediyorummm, valaa sizin hayatları dinledikçe ben yatıp kalkıp dua edeyim eşimin her akşam eve geldiğinee çok zor ya allah sabırlar versin hepinizee :KK68:

alahhh o ne yaa,sıra alamazsan kaldı yani,ne kadar saçmaa,çok hasta olana ne yapacak acepp[/QUOT
alahhh o ne yaa,sıra alamazsan kaldı yani,ne kadar saçmaa,çok hasta olana ne yapacak acepp
Hic deme kız o değilde daha bi de özel 1 buçuk ay oldu dr a gitmiyorum bugün sözde 2 de antepde randevum varrr eeeee kim götürecek beni gitsemde gelmek istemiom annemlerde kalmak istiorum ama hafta sonu da esimin ailesi temizlige gelcek karisik durumum yani bebişim i görmeyi çok özledim hem antepdeki dr um 4 boyutlu gösteriyor bebisimi

günaydın canlarımm,temizliğin dibine vurmuş durumdayımm :KK47::KK47: ve devam ediyorummm, valaa sizin hayatları dinledikçe ben yatıp kalkıp dua edeyim eşimin her akşam eve geldiğinee çok zor ya allah sabırlar versin hepinizee :KK68:
Hehe :) daha bide aksamlari dışarı çıkıyor diosun bizimki gibi gidip de 1 hafta 2 hafta hatta aylarca gelmese nolurduuuuu napcaktinnn :) eve gelince opuver kocisini ;

)

tühh canım yaaa,elin kolun bağlanmış ordaaa,az kaldı ama iştee bebişi göremeyince insan dayanamıyo,ben daha 13 gün oldu şimdiden özledimm :KK68:

Hehe :) daha bide aksamlari dışarı çıkıyor diosun bizimki gibi gidip de 1 hafta 2 hafta hatta aylarca gelmese nolurduuuuu napcaktinnn :) eve gelince opuver kocisini ;

)
ayy anamm alışmışım yaaa hep yanımda olmasına az bi geç gelsin fıttırıyorum :KK68: öle olsaa napardımm,allah ayırmasın kimseleri yaaa :KK60:

E
Ahh gecmiş olsun ama oyle düşünme anneler yük gelmez cocuklar .. Şanslısın annen ilk günler yanında hastayken . Iyice dinlen evdede iş güç yapma bırak ev pis olsun . Sen gıdana dıkkat et gecmiş olsun tekrar
ewe bi geldim soklardayim 25 yilini yanliz geciren adam evi almis ogrenci ewine cevirmis :) bu ne hal diorum sen bekarken bu kadar pismiydin allahtan mikroptan olmedin diorum. Anlayacagin iki gundur bi ihlamur bi temizlik ugrasiorum. Giyecek temiz kiyafet kalmamis mutfakta hersey kuflenmis bunlarin hepsini 8 gunde nasil basardi anlamiorum :)

ayın 2. de gittim ben,benimki günüyle uyumlu ne ilerde ne geridee,evet bencee öncen giden bebiş öönce gelebilirr :KK68: hazırla kendini annişş
Haziriz kuzum cantalari hazirliorum yavastan herseyi koyasim var. Zaten devlet dahi sezeryan kararini kesin verdi 24unde kontrolum var bakalim ne tarih verecekler dogum icin.

oooo bende öksürdükçe öğürdüm ama çıkan bişi yokk :KK64:napalım canımm anne iştee hepsi aynı,bizde böle koruyacağız bebişlerimizi :KK68:
Bi sarkimi turkumu ne vardi anacigim dinleyince aglardi hep ' ben yanarim yavrum sana , yavrum yanar yavrusuna ' bole biseydi. Aynen analarmiz gibi koricaz bebisleri ins

ca
tühh canım yaaa,elin kolun bağlanmış ordaaa,az kaldı ama iştee bebişi göremeyince insan dayanamıyo,ben daha 13 gün oldu şimdiden özledimm :KK68:
ben de özledim ama ne yapaim istee daga yeni aradım belki buradaki tlf la randevuu verirr diee yine aynı seyleri dedi sabahin 6 sında kim kalkcak yaaaa hadi kalktim dielim dr 9 da gelio delile mii neee bosbosuna 3 saat beklenir mi sabahın köründe

X