Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ahhh ahhh ne dertli hamişlerizz yaaa, valaa kimi kaynana yok diye üzülüyo kimi var da ne işe yarıyo diyo,allahım hayırlı insanlarla karşılaştırsın bizleri
Ablanlar uzakta mi oturuyor
yok bacım bi dolmuş mesafesi,yaa çocuklar yaramaz olmasa tamam ama görsen koltuk tepelerinde ellerinde ya cips ya şeker her yere döküyolar,ne durdan anlıyolar.

Ubcum,abcm cok tsk ederim. Atlaticam insallah.
Ay bende nasil bi cesaret var normal olsunda tek bile giderim walla.
Isim konusu da bizim başindan belli. Ben sectim eşim hayir falan demedi. Bi ara Buğra olsun dedi ama benim sectigimden baska isim gormedi gozum. Benim paşanin ismi Aras Kayra olcak. Nasil?:KK52:

ahhh ahhh ne dertli hamişlerizz yaaa, valaa kimi kaynana yok diye üzülüyo kimi var da ne işe yarıyo diyo,allahım hayırlı insanlarla karşılaştırsın bizleri

yok bacım bi dolmuş mesafesi,yaa çocuklar yaramaz olmasa tamam ama görsen koltuk tepelerinde ellerinde ya cips ya şeker her yere döküyolar,ne durdan anlıyolar.
Benim yigenlerde oyle hem hiper hem aktif. Isin zor anacim Allah kolaylik versin:)

Isim konusu da bizim başindan belli. Ben sectim eşim hayir falan demedi. Bi ara Buğra olsun dedi ama benim sectigimden baska isim gormedi gozum. Benim paşanin ismi Aras Kayra olcak. Nasil?:KK52:
arası bende istemiştim eşim yine vazgeçirmişti,aras kayra bence çok hoş,adıyla güzel yaşasınn :KK68:

selam canımmm,isim konusunu hiç sorma fenalardayımm valaahi,eşim uyuz etti illa tutturdu beşir olacak diye,isim içime sinmediği gibi o ısrar ettikçe nefret ettim yaa :KK43: nasıl vazgeçircem bilmiyorum ben oğluma istemediğim bi isimle seslenmek istemiyorummm :KK43: sen ne yaptın var mı aklında bi isim
Canim biz eledik bays.edim cihangir istiyo hatta oyle sesleniyo.ben de begeniytm ama daha cok goktug istiyorim.bakalim nolcakk :)

Harbi cok cesaretli hatunsun duygu valla :) kayra benim de seceneklerim de vardi ama eledi esim.bi de bi arastir dinen uygun degil faln diyolardi.ama uyumu begenndimm :)

e7d691c3-88df-4761-8aaf-0cb0b0cf8c1a.jpg
Kizlar bakin önümüzde ki hafta. Balli miyiz neyiz?:KK49:

Harbi cok cesaretli hatunsun duygu valla :) kayra benim de seceneklerim de vardi ama eledi esim.bi de bi arastir dinen uygun degil faln diyolardi.ama uyumu begenndimm :)
Kafamda bi suru isim vardi da buna cok alistim. Kayra geciyomus kuranda. Baktim netten. Arasta geciyo. Çağan da hoşuna gidiyodu. Tuna ismide. Kiz olsaydi kafamda tek bi isim vardi. Net. Hira olcakti. Bidahakine artik :KK53:

Kiz normal olsun baska bi duam yok. Bugun gene popo asagidaydi sipanin. Dr. Daha coooook döner o dedi. Yuruyus bide yoga dedi. Suyu iyi olursa rahat donermis.:110:

Selam canlar bugun bebisi gormeye gittim 32+3 olmusum masallhh bebek basi assagida dogum pozisyonu almiss saglikli ve kilosuda cok iyi 2 kg olmus masallah gelisimide ilerde drun bironerisi var bool suicinki erken doum olmasin dedi kilo cok alirsak plesenta yaslanir bebek erken dogarmis fln filan iste duygucum gecmis olsun cnm ne ttas yaptiki calsiumlar yapiyomus kullandinmi hic

Selam canlar bugun bebisi gormeye gittim 32+3 olmusum masallhh bebek basi assagida dogum pozisyonu almiss saglikli ve kilosuda cok iyi 2 kg olmus masallah gelisimide ilerde drun bironerisi var bool suicinki erken doum olmasin dedi kilo cok alirsak plesenta yaslanir bebek erken dogarmis fln filan iste duygucum gecmis olsun cnm ne ttas yaptiki calsiumlar yapiyomus kullandinmi hic
Oooo ne guzel yaaa benimkide bi donse bas asagi hala kafa yukarda :KK43: bilmiyorum ki canim ne yapti kalsiyum kullanmadim:KK43: daha once bobrek sorunuda yasamadim. Neyse ki bebis iyi Allah beterinden korusun

Can
Kizlar nurtopu gibi 5 mm capinda bobrek tasim cikti. Bebiside gordum 1600 kg olmus:nazar:

Bebisi gordum ya taşi falan unuttum:KK48:
Gunde 3 litreden fazla su nasil icilirki :KK43:
Canım çok geçmiş olsun ya. İnşallah tez zamanda atlatırsın.Bökrek taşı zor iş allah kokaylık versin.Bebişede maşallah :nazar: .3 lt den fazla su içilir çok kolay sabah kalkınca en az 1 lt içtinmi gerisi gelir ben öle yapıyorum sonra saat başı en büyük bardakla içmeye devam ediyorum süper oluyor.ama lavabodanda çıkamıyorsun.:KK45::KK45:

Can

Canım çok geçmiş olsun ya. İnşallah tez zamanda atlatırsın.Bökrek taşı zor iş allah kokaylık versin.Bebişede maşallah :nazar: .3 lt den fazla su içilir çok kolay sabah kalkınca en az 1 lt içtinmi gerisi gelir ben öle yapıyorum sonra saat başı en büyük bardakla içmeye devam ediyorum süper oluyor.ama lavabodanda çıkamıyorsun.:KK45::KK45:
Sagol canimm cok tsk ederim. Walla hastanede ultrasona giricem diye 10 dkda 2 litre su ictm 20 defa wcye gittim. Coo agrin olursa buscopan al dedi ama almicam

Sagol canimm cok tsk ederim. Walla hastanede ultrasona giricem diye 10 dkda 2 litre su ictm 20 defa wcye gittim. Coo agrin olursa buscopan al dedi ama almicam

İnşallah olmaz ağrın .Az kaldı bu sıkıntılarda geçecek bebiş gelince herseyi unutcaz.bende yarın gidiyorum doktora ne
söylüycek. Bol bol dua edin hiç bir sıkıntımız çıkmasın bebişimde artık kendini göstersin uyumasın:emir_bebek::emir_bebek:

İnşallah olmaz ağrın .Az kaldı bu sıkıntılarda geçecek bebiş gelince herseyi unutcaz.bende yarın gidiyorum doktora ne
söylüycek. Bol bol dua edin hiç bir sıkıntımız çıkmasın bebişimde artık kendini göstersin uyumasın:emir_bebek::emir_bebek:
Insallahh canimmm. Guzel haberlerle gel. Kac kg olmus bakalim sipa:emir_bebek::nazar:

Telden yazamıyorum ya deli olcam. Yazarken ta yukarılara çıkıp saçma sapan kelime yazıoo:KK62::KK62::KK62:

X