Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

evlenmeden önce annemi doktora götürüken bizimde öleydi 6 da git sıra al 9 a kadar bekle doktor gelsin bu sefer sıra gelcek diye bekle sonra randevu sistemine geçtiler allahdan. işin zormuşş

Duygucum yeni mi uyandinn maşallah sana kuzum yaaa :) ayla evin isini bitirdi ahhh ne tembeliz yaa bende yeni islere giristim yavastan yapiyorum iste
Ay kasiktaki agrimdan uyuyamadim ki cnm ha bire uyandim senin miden nasil? Cik bi gaviscon yada renine al ama gaviscon bana daha cok etki etmisti reninenin etkisi geciciydi.

Biz yine hastaneye gidiyoruzzz

Eklentiler

• 2014-10-15 15.16.20.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 69
Idrar sonuclarini verdim. Idrarda kan cikti kum dokuyo olabilirmisim. Ultrasona giricm simdi genel.
ooo aynen kum döküyo olabilir,daha önce çok yaşadığım in biliyorum kumu taşııı,belki po ağrılarda ondandı canımm, girde bi baksınlar görürler var mı yok muu,inşallahh yoktur bişi birde kum dökmekle uğraşma

Su iciyorum cnm cisimin gelmesini bekliyorum ultrason icin. Agri icin yatis verelim dedi istemedim bakalim bi gireymde hayirlisiyla ciksam

evlenmeden önce annemi doktora götürüken bizimde öleydi 6 da git sıra al 9 a kadar bekle doktor gelsin bu sefer sıra gelcek diye bekle sonra randevu sistemine geçtiler allahdan. işin zormuşş
Kiz bunlardada oyle randevu sistemi vardı dr un hastası çokmuş böyle yapmismislar mileet ileri gider bunlar eskiye poffffff

Ay kasiktaki agrimdan uyuyamadim ki cnm ha bire uyandim senin miden nasil? Cik bi gaviscon yada renine al ama gaviscon bana daha cok etki etmisti reninenin etkisi geciciydi.
Gündüz biseyim yok canım gece başlıyor esimin kuzeninui aradık getircek gece bende uyuyamadim yaaaa hamislik sikayetlerimiz artio

Bu
Allah Allah kız lisedeykenn ben rock dinlerdim ne buu :) ayyy bu yorgunlukta güldürdün ya beni
bende hep rock dinlerdim özellikle şebooooo hala dinlerim oğlumu da alıştırcam bunlar komedi olsun diye sınıfta kızlara sölediğim şarkılardann

başka hastane yok mu datlumm gidebileceğinn
Var devlet var bi tane daha özel var ammaaaa devlet iki gun tahlil yapio ulturasona 3.gun girion :) eltime öyle yapmışlardı diger ozeldeki dr u da.sevmiyorum hihh kendini begenmis bize ultrason makinesini övdü bi keresinde bi de bu dr iyi zaten ilcedeki tum karilar bu dr a gittigi icin böyle

bende hep rock dinlerdim özellikle şebooooo hala dinlerim oğlumu da alıştırcam bunlar komedi olsun diye sınıfta kızlara sölediğim şarkılardann
Hehee bende manganinkini söylerdim derdi kaynatippp heyy gidi günler heyyy

ayyy allahımm ya makineyi mi övdü, napalım senin makinenin bizz

ayyy allahımm ya makineyi mi övdü, napalım senin makinenin bizz
Hic deme kizz :) makinesi çok gelismismis ust dezeydeymis bi 4 boyutu bilem yok diger tip merkezine dr gelince kimsecikler gitmio kendisine
aynenn yaaa ne güzel günlermişş şimdikk evlendikde bebiş bekliyozz baksanaa
hehee artik biz göndeririz okula bebisleri ins :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…