Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canm azalinca internet ten sipariş verirsin o kadar cok alma yaff

A

Slm şekerler napıyorsunuz bakıyım ne kadar çok sayfa atlamışsınız oku oku bitmiyor anam.allahtan bir gün giremedik .bende bu arada evde temizlik yaptım halılar falan yıkamaya gitti ev ilaçlandı.ama bittim yorgunluktan

Ayy bizde hiç gamze yok ve cok severim gamzeyi inşallah olur :)
bendee gamze çok severimmm,benim tek tarafda da eşimin kocaman 2 tarafdaa,inşallah onun gibi olurr olsun sizde yok diye bebişde de olmucak değil herşey olabilirr

allahhh büyük temizlik yapılmışşş,yorulmuşsundur canım yaa yat uzan dinlenn artıkk

Gaviscon yada renine yokmu meltemmm?
soguk sut ic oda ii gelio.

Ya okdr kasma olani kullanirsin. Benim kiz kardes 3 haftada 2 paket bez bitirdi hesap et

Ohhh misss ama yorulmaaa

Cidden hass yane sanki ne satiyorlarsa
Aynen kici kirik sabahlik alti ustu. Hastaneden cikarken ne giyebilcez acaba. Kardesim sezeryan olmasina ragmen taytini giyip cikti. Ama aralikta da sogukta ne giyicez hem rahat hem sicak

Ciddi mi? Bugun bi arkadas bi gunde 10 tane gider defi ilk zamanlar..ohaa dedim yaaa
Aynen dogmadan aldigi 2 numara bezi saymiyorum. Bebek iri dogcak diye almisti. Bi surede onu kullandi. Sende bezin je zmn bitecegini anlarsn ztn. Carsambadan verirsin cuma elinde olur.

allahhh büyük temizlik yapılmışşş,yorulmuşsundur canım yaa yat uzan dinlenn artıkk

Daha çok iş var canım.aman yetr valla yapabildiğim bu kadar cam siliyorum arkasından yağmur yağıyor.balkonu temizliyorum karga gelip içine ediyor delircem valla . Doğuma kadar bu ev kaç batar kaç temizlenir. Artık doğuma yakın yapamaz gibi olursam yardım alırım.artık fazla ayakda duramıyorum belime agrı girşyor.bebişde rahatsız oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…