Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben park yatakla takilcam 1 kac ay. Gecelik bende baktim gecen gun alisveris merkezinde ama 160 tlden basliyor ne gerek var okdr paraya bebisime bisey alirim:KK43: daha cok semt esnaflarina bakmak lazim. Avmler pahali. Al ver esnafa can ver:KK70:
Ben 15liraya cirkikcilar yokusundan aldim sade dogumun olduğu gün giyerim belki o yüzden pahalı bişeye gerek yok

Ben 15liraya cirkikcilar yokusundan aldim sade dogumun olduğu gün giyerim belki o yüzden pahalı bişeye gerek yok
Aynen. Ama kisin doguracagimiz icin sey istiyorum ben boyle sabahlik tarzi bornoz gibi ama yün. Sicacik tutar hastanede. Bakmam lazim kizilaya falan

Hiç göbeğim yoktu önce göbek gibi oldu simdi de cikiyor meydana :) bel boyumda uzun yayılıyor kızım
Aynen benimde yanlar genisledi. Yaglanmadi ama sanki bebis icerde yanlardan ittirmis gibi balon gibi benim yanlar. Tek duam catlamamak ve normal dogum. :)

heheh evet yaaa evde erkek var nereye çıkacak demii :KK68: ben esmerim ama çatlaklar benimde mor rengi düzelmeyecek mi yaa öle mor mu kalacakk :KK64: kaportacı senii :KK76:
Tabi canım güzel bi bakım gerek benimki arabasını süslemeyi çok sever benide suslesin :) daha bide sisko diip sinir edio gicikk 5. Senemde gelmis bebisimiz 50 kg dim galiba simdi 70 olmusumdurr ayyy anomm

Valla baya stok yapiyom basil cikcaz kiz duygu sogukta bi de biz ilcedeyiz :KK43: simdii bi soru daha 2paket 1 numara 1paket 2numara bez aldim.1 paket alsam mi daha?kizlar gulceksiniz ama burda prima premium care yok marketlerde :) denizliye de hep gidemeyiz bebekten sonra kargo da haftada 2gun geliyo :KK66: kabus gibi batinin gobegi amaa:KK66:

Slm kızlar napıosunuz nasılsınız. Ben kocamı çok özledim hiç bişeyden zevk almıyorum çok sıkılıyorum :KK43:

Buarada hastane çıkışlarında battaniye var ondanda çıkacak ona göre alın çok da abartmayın bence :KK66:

Slm kızlar napıosunuz nasılsınız. Ben kocamı çok özledim hiç bişeyden zevk almıyorum çok sıkılıyorum :KK43:

Buarada hastane çıkışlarında battaniye var ondanda çıkacak ona göre alın çok da abartmayın bence :KK66:
Bendee çok özledim pazar gitti ama ne zaman gelecei belli değil :KK43:

X