Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ya biraksana niye bu kdr yoruyosun kendini

Kız sonra hiç yapamam diye yaptım.bakarsın 2-3 hafta sonra hiç yapamam şimdi azda olsa yapabiliyorum.hemde hareket oluyor
Kendini cok yorma yavas yavas yap daha 2 ay var. Ben bi gun supursem ertesi gun siliyorm sonraki gun toz aliyorum

Kendini cok yorma yavas yavas yap daha 2 ay var. Ben bi gun supursem ertesi gun siliyorm sonraki gun toz aliyorum

Annemde öle diyor yavaş yap diyor ama ben hepsini bir günde yapıyorum.ya dağınıklığı sevmiyorum ama alışmalıyım bebiş gelince ortalık daha bir karışcak inşallah bana çeker babası çok dağınık çünkü

Ya bende oyleym bi baslayinca dip kose yapardim ama bu agrilari cekince biraktim bebisten benden onemli degil. Olmadi doguma 1 hafta kala temizlikci tutarsin dip kose yapiverir

Ya bende oyleym bi baslayinca dip kose yapardim ama bu agrilari cekince biraktim bebisten benden onemli degil. Olmadi doguma 1 hafta kala temizlikci tutarsin dip kose yapiverir

Öle düşünüyorum da keşke doğum tarihi belli olsa nezaman gelceğini sölese minnak hayırlısı .

benim bu aralar gelmiyo aman uzak dursun, rahatlatacak bişiler yemeye çalış dcem ama geldimi gitmiyo
Yine gece oldu yaaa 2 gündür uyiyamiorum midemin acisindan canım yanio resmen buradaki dr da anlamiorum randevu sistemi yok sabah altida sira alip.9 dan sonra gidecekmisim adi ozell ilacimda annemde kaldii elma yedim soda ictimm bana mısın demio

Öyle yapıyorum da sanki geldiğinde hemen geçiyor zaman ama yokken geçmiyo her gün ikişer ikişer gibi
Çok iyi biliyorum canım ama ben arada sevmiyorum dgl esimin ozlemini o da beni özlüyor ister istemez eve geldiğinde küs olamio kizamio :) banaa hele bi kızsın eyvahhh haline

Nobetci eczane bulup alamaz misin?

Çok iyi biliyorum canım ama ben arada sevmiyorum dgl esimin ozlemini o da beni özlüyor ister istemez eve geldiğinde küs olamio kizamio :) banaa hele bi kızsın eyvahhh haline
Aslında aylarc görmediğim olurdu eskiden alışık olmam lazım ama evlendiğimizden beri 3 yıldır ilk ayrılıklarımız bunlar çok garip gelio özlemi çok ağır. Doğumdan sonra 40ına kadar ayrıyıZ nerden baksam en az 3 ay var

Kizzzz doğumdan sonraya kadar gelmicek mii ki adamada yazık oda şimdi nasıl özlüyor seni ve bebisini :) sağlıklı olalimda özlem de geçer

Kizzzz doğumdan sonraya kadar gelmicek mii ki adamada yazık oda şimdi nasıl özlüyor seni ve bebisini :) sağlıklı olalimda özlem de geçer
Ara ara gelio ama bi gün sadece beraber geçiriyoruz sonra gidiyor. Eylül'den beri öyleyiz. Ben kayınvalidemle annemde kalıyorum o evimize gidiyo Mardin'e

Kızlar ya benim göbek deliğim düne kadar dışa doğru çıkmıştı hatta çok gıcık alıyodum bi durumdan ama şimdi içe girmiş hamilelik öncesi gibi nie böle oldu ki karın şiştikçe daha çok dışa doğru olması gerekmiyor muydu ??

Degisiyo cnm ya gaz olup gobek daha cok sisince cikar daha. Duur son aylara dogru gobek deliginden eser kalmicak. Dumduz olcak orasi.
benimde piercing yeri kizardi bugun nedense gerginlikten herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…