Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Baş agrim var cok uyumaktan yatip dinleneyim diyorum agri icin uyudukcada basim agriyo :KK43: kasima girsek aralik gelcekte giremedikki bi turlu:KK43:
geçmiş olsun canım bol bol su iç baş ağrısı için birebir... malesef canım zaman bir türlü geçmek bilmiyor sıkıldım artık ben de yatmaktan:KK57::KK57:

Canlarr napiyonuzzz..
Yalnizim yine kocacik nobetci :KK43: ben de bebisin battaniyelerini nevresimlerini fsln yikadim.kac tane penye battaniye aldiniz ya?cok lazim oluyo diyolar4 5 tane aldim ben ama bilemedim alsammi daha bikac tane daha.
Bu arada alemsiniz kiz benim kocacik acayip tirsiyo ysklasmaya.ozledim deyip duruyo ama korkudan yaklasmiyo yazik :)

Canlarr napiyonuzzz..
Yalnizim yine kocacik nobetci :KK43: ben de bebisin battaniyelerini nevresimlerini fsln yikadim.kac tane penye battaniye aldiniz ya?cok lazim oluyo diyolar4 5 tane aldim ben ama bilemedim alsammi daha bikac tane daha.
Bu arada alemsiniz kiz benim kocacik acayip tirsiyo ysklasmaya.ozledim deyip duruyo ama korkudan yaklasmiyo yazik :)
benm 8 tane battaniyem var canm cok kullaniliyor dediler kalinli inceli aldim

Canlarr napiyonuzzz..
anaammm hadi yaa benim 1 penye batttaniyem var valaaa,bi tane daha alam bari madem ölee,kusar falan demii :KK68: yazık ki ne yazıkkk

Hehee seninki bebisden sonra kalır evde sana bi arakadaş doguruom artik çıkmazsın dee :) erkek erkege muhabbett etsin :) gell bide beni gorr ten beyaz catlaklar mor . Basenler cicikler ksrnimin alt yanii catladi hepp bnm kocis siskoo etten patlamissin dio gicik yavvv bende beni bi kaporta yaglamaya goturup düzeltirsin diom dalga gecio :)
Bende catlak yok simdilik inşallah hiç olmaz ama karnım yeni yeni büyüyor

İdare etsinler tabi kocalar azcik gerci bu haftalarda bizdede azginlik oluyoya idare ediverelim. Bana atis serbest ama bu gece halvet yapayim da yarin dr yapma der mer hehhehehe aylacim benmde penye 3 tane falan acele etme hepsii alinir kizimdan kalanlar var allahtan yeni bi iki tane triko battaniye aldim

Cok almayin ya elinizde patlamasin. Ihtiyac oldukca alirsiniz 2 battaniye 2 penye yeter. Donusumlu kullanilir ben 1 battaniye aldm 1 tane daha almam lazim. Penye battniye bide kundak battaniyemde var. Cok incik cincik dusunuyoruz walla ya. Kasmaya gerek yok bu kdr ihtiyac olunursa alinir hicmi evden cikilmicak sanki. Savas cikacakmis gibi stok yapiyoruz:KK70:

İdare etsinler tabi kocalar azcik gerci bu haftalarda bizdede azginlik oluyoya idare ediverelim. Bana atis serbest ama bu gece halvet yapayim da yarin dr yapma der mer hehhehehe aylacim benmde penye 3 tane falan acele etme hepsii alinir kizimdan kalanlar var allahtan yeni bi iki tane triko battaniye aldim
Kimse sevismiceeeekkk bu gecee alla allaa yaaaaaaa !!:KK20::63:

X