Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ah kuzum dikkat et kendine elinden geldiğince dinlenmeye çalış sık dişini az kaldı. Neler hissettiğini çok ii anlıyorum. Benim kanamam başladığında okadar bitirmiştimki herşeyi doktor bebeği kaybediyoruz demese kendime gelemicektim. Ağır iş yapma eğilme uzanıp bi yerden bişi alma sadece 2 ay sık dişini :)

Kizlarr ben dogumu dusundukce evhamlaniyorum sanki dunya yikiliyo basima.bi de doktor normal soktu ya aklims.sabah biraz nornal digum okudum nette ana hic video izlemedim izletemm.sivrinin biri ayni anda 45 kemigin kirilmasi gibi bi hismis o agri.ya nasil cikcak bu cocukkk ??keske kusuversem de agzimdan ciksa esim psikologa mi gitsek diyo...panigim cokkk artti napcamm yaaas

Butun kizlar toplandiniz yine he sabah kan tahlillerm vaar saglik ocaginda bedava gidiom vlla bedava ya iki haftadir salliorum hehe :) süt icmeyen vrmi bakimm icin simdi sutleri
günaydın nöbetçi hamişş ben doğru dürüst süt içmedim hayatım boyunca hiç içemedim arada bi içiyorumm bu aralarr iştee

Gunaydin kizlarr
Hicc uyuyamadim belim sirtim kopuyo agridan.dun tenizlijte esime yardim edeyim biraz dedim acik toz aldim bide yenek yemek yaptim falan ama nr yatabiliyrm suan ne oturaviliyorum.cok agrim varrr
geçmiş olsunn günaydın canımmm valaa ben temizliği kaç gündür sallıyorum,yapamıyorum valaa,bi evi toparlayıp yemek yapıyorum o kadar,eşimde çok titizdir hemen şurda toz var der ama yardım etmez uyuzz

canımmm sende iyi ki varsınn ayy bırak şu işi gücü yaaa yat dinlenn vala benim tehlikem yok ama işi gücü hep bırakacam o derecee

yaaa canım valaa bende normal doğumu en başından beri çokk isteyen biri olarak şunları söyleyeyim,düşününce evet korkutucu acıyacak canım ama bütün seçenekleri önüme koysalar yine normal derim düşün hiç yaşamadığım ve korktuğum haldee ama aşırı etkilenme oluyorsa sendee psikolog iyi gelebilir belki

Ayy bugun kfayi yemem icin hersey ustume geliyo.29ekim ilce programinin sunuculugunu bana yazmislar.sinirdrn cildiricam simdi.ogretmen kalmamis sanki ilcede..gerizekali kayniyo ortalik.bakalim kime patlicammm

Eğer bu senin hayatını bu kadar etkiliyorsa bencede bir danışmandan yardım alman iyi olabilir.doğum kişiden kişiye değişir hepimizin vücut yapısı farklı çünkü.vücut tipimiz kemik yapımız herşeyiyle farklıyız yani herkesin lafına bakma çokda doğumla ilgili yazı okuma bakarsın düşündüğünden kolay olcak doğumun.

Ayy bugun kfayi yemem icin hersey ustume geliyo.29ekim ilce programinin sunuculugunu bana yazmislar.sinirdrn cildiricam simdi.ogretmen kalmamis sanki ilcede..gerizekali kayniyo ortalik.bakalim kime patlicammm
ohaaa yaniii,harbiden başka öğretmen kalmamış galibaa

Doktorumda boyle diyo belki cok kolay olcak diyo ama bu panikle kolay bile zorlasmaz mii?? Kendimi hep sezeyana hazirladim brn.simdi normal dogum fikri cikti getildim galiba.sezeryan bile olsan epidural diyo ben hep genel anestezi istedim.bilmiyorum alisabilcek miyim bakalim burda da kurs falan olsaydi keske brlki rahatlardimm

offf kızlarr çok fena öksürüyorum yaaaa,bebeğime bi zararı olur muu

sorma benim kasılmalar başladı sanki ya düzensiz geliyo vuruyo gidiyo gözüm korkmaya başladı doğumdan gece iki kere sıçradım sende de oluyor mu?
Kasılma bebeğin bi yere toplanmasi mi ? O bende çok oluyor günde bi kere de siddetli karnım agrimaya başladı
gece uykusu bende kalmadı uyuduktan bi iki saat sonra uyaniyorum uzun süre anlamsiz şekilde uyuyamiyorum

Hmm anladım canm tabi daha uygun olacaksa fiyat olarak ii bi dr da bulursan.neden.olmasin ama orada yapacaksan da bi an önce orada bi dr bulmalisin sanki
Canım zaten orada da gideceğim Dr belli bakalım bi gidicem .. Madem ki böyle bi fırsat doğdu personel indirimli değerlendirmek lazım . Gıdılcek Dr da arkadaşların gidip önerdiği umarım pişman olmam

Gunaydin kizlarr
Hicc uyuyamadim belim sirtim kopuyo agridan.dun tenizlijte esime yardim edeyim biraz dedim acik toz aldim bide yenek yemek yaptim falan ama nr yatabiliyrm suan ne oturaviliyorum.cok agrim varrr
Günaydın canm gece dinlenemeyince tum gün berbat oluyor gece bende 3-7nobetindeydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…