Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlar alintilarinizi gördüm ama mobilden yapmak zor oluyor herkese çok tesekkur ederim desteklerini icin., iyiki varsiniz... Kendimi yormusum o yuzden olmuş... Riskli olduğum için lekelenme beni çok korkuttu ama sanirim biraz fazla panik yapmisim. Doguma giderken kim bilir nasil olcam? Rabbim hayirli saglikli doğumlar nasip etsin... sizleri de merakta biraktim kusura bakmayin.:) hakkinizi helal edin iyuki varsiniz.:)
Ohh rahatladım :)

Canım ben cok hapsuruyorum alerjik sanırım . Dr sormuştum sana zararı yoksa Bebiş için sorun değil bişi olmaz demişti
inşallahh canımm,kendimi tutmak istiyorum ama öksürük geliyoo,bebişimde korkacak içerde ne oluyo anneme diyee :KK48:

Canlar gunaydin aylacimm oksur bisicik olmaz korkma emi abc cnm belinden kasigina duzenli agri girmedikcr korkma kasilma normal artik olcakmis karnnda toplanicak yeride dar yorma soluna uzan kasildiginda geciorsa korkma ayaklarinida belinide yastikla destekle kramp bile girebikir karniniza bana olmustu olabilirmis bu da selviboylum gecmis olsun cnm ubcim korkma cnm ya bir saat icin iki ayini heba ediyosun

inşallahh canımm,kendimi tutmak istiyorum ama öksürük geliyoo,bebişimde korkacak içerde ne oluyo anneme diyee :KK48:
:) bebislerimiz anlar annelerinin halinden korkmaz merak etme de bende oksurunce kızım rahatsız oluyor gibi geliyordu geçen ultrasonda oksurdum bakalım ne yapacak diye döndü hemen oyun oynar gibiydi :) ayy cokk özledim kızımı

Sut icmek kasilmalari engelliyo kizlar inanin bnde sevmezdim soguk iciyorum gidiyo bogazimdan tadi daha guzelmis sogukken

:) bebislerimiz anlar annelerinin halinden korkmaz merak etme de bende oksurunce kızım rahatsız oluyor gibi geliyordu geçen ultrasonda oksurdum bakalım ne yapacak diye döndü hemen oyun oynar gibiydi :) ayy cokk özledim kızımı
heheheh yerim ben onlarrıı,aynen öksürünce hareketler daha çok oluyoo :KK68: bende oğlumu özledim hihhhh :63::KK70:

Hakl

haklisin canim insallah gecer ya hemsire arkadasimla gorustum hamilelikte cok sık rastlioruz bu duruma dedi dedigin gibi bagisiklik sistemi cokunce ortaya cikiormus. Arastiriyorum kac gundur sezeryani asla tasbib etmiordum ama oglumun sagligi icin mecbur artik kendimi alistirmaya calisiorum. Tedavisi kisa bi hastalikmis ama nuks edebiliormus bagisklik sistemini nasil guclu tutcam bilemiorum :KK43:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?forums/jinekoloji.32/ cnm bu sayfayi tikla oku bak bi suru kisi var konusabilicegin yardimlasabilicegin

heheheh yerim ben onlarrıı,aynen öksürünce hareketler daha çok oluyoo :KK68: bende oğlumu özledim hihhhh :63::KK70:
Sende mi usuttun bayram gunu anneme geldim simdiye kadar yatak dosek yatiorum oksurunce cigerlerim sokuluor hep iltihap atiorum öldüm bittim resmen. İki kez gittim doktora hicbiseyde vermediler :KK43:

Sende mi usuttun bayram gunu anneme geldim simdiye kadar yatak dosek yatiorum oksurunce cigerlerim sokuluor hep iltihap atiorum öldüm bittim resmen. İki kez gittim doktora hicbiseyde vermediler :KK43:
vahh canımm aynen bende de iltihap hepp,ne burnum duruyo ne boğazımm,tıkandı her yerim :KK43: allahdan annemde 2 gün sıcak çorbalar nane limonlar falan az hafifledi

Canlar gunaydin aylacimm oksur bisicik olmaz korkma emi abc cnm belinden kasigina duzenli agri girmedikcr korkma kasilma normal artik olcakmis karnnda toplanicak yeride dar yorma soluna uzan kasildiginda geciorsa korkma ayaklarinida belinide yastikla destekle kramp bile girebikir karniniza bana olmustu olabilirmis bu da selviboylum gecmis olsun cnm ubcim korkma cnm ya bir saat icin iki ayini heba ediyosun
günaydınn datluşş öksürüyorumm zatenn devamm :KK70:maşallahh herkeseee bilgilendirme yaptın tek mesajda hee :KK68:

vahh canımm aynen bende de iltihap hepp,ne burnum duruyo ne boğazımm,tıkandı her yerim :KK43: allahdan annemde 2 gün sıcak çorbalar nane limonlar falan az hafifledi
8 gun oldu bugun bide istigfar basladi :KK43: esimde gelip alacak beni ewde tek basima hic gecmeyecek. Annemede kiyamiorum resmen uyumuor geceleri dahi dort donuor etrafimda ama zaten o da cok hasta yuk oldum resmen onada :KK43:

Gittin mi buaralar hic doktora gecen saliydi gittim sanirim iki hafta onde gozukuordu ultrasonda bole olunca dogumda erken mi oluor acep ?

8 gun oldu bugun bide istigfar basladi :KK43: esimde gelip alacak beni ewde tek basima hic gecmeyecek. Annemede kiyamiorum resmen uyumuor geceleri dahi dort donuor etrafimda ama zaten o da cok hasta yuk oldum resmen onada :KK43:
oooo bende öksürdükçe öğürdüm ama çıkan bişi yokk :KK64:napalım canımm anne iştee hepsi aynı,bizde böle koruyacağız bebişlerimizi :KK68:

Gittin mi buaralar hic doktora gecen saliydi gittim sanirim iki hafta onde gozukuordu ultrasonda bole olunca dogumda erken mi oluor acep ?
ayın 2. de gittim ben,benimki günüyle uyumlu ne ilerde ne geridee,evet bencee öncen giden bebiş öönce gelebilirr :KK68: hazırla kendini annişş

Ahh gecmiş olsun ama oyle düşünme anneler yük gelmez cocuklar .. Şanslısın annen ilk günler yanında hastayken . Iyice dinlen evdede iş güç yapma bırak ev pis olsun . Sen gıdana dıkkat et gecmiş olsun tekrar

Anam kiz bnmkide bi hafta onde ya dr o yuzden bu hafta nstlere baslayalim dedi benm az kaldi ya oyleyseee

Slmm kızlar bugün magnet yapmaya başladım english home dan kuş almıştım onlara magnet yapıştırıp keçedrn kalplere bebişimin adını yazıp etiket yapmayı düşünüyorum aldığım kuşları ekleyim indirimdeymiş magnetlerin tanesi bana 2 liraya mal olacak sizce nasıl olur bi bakın eğer olmazsa aldıklarımla odasını süsleyim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 60
  • image.jpg
    image.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 45
  • image.jpg
    image.jpg
    295,3 KB · Görüntüleme: 60
  • image.jpg
    image.jpg