Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Hakl
Cnm bu sigil laneti seZeryan sirasinda alinan agir antibiotikle yok olabiliyo mucize ama evet oluyo canini sikma gecer moralde lazm elleme yayarsin surekli yika elinide esin de sende bol protein aairlikli beslenin ilac bbu iyilesse bile bagisiklik cokunce geri cikiyo o yuzden iyi beslen bak kadin hastaliklari forumuna gir bu genital sigil baslikli konular var knus onlarla
haklisin canim insallah gecer ya hemsire arkadasimla gorustum hamilelikte cok sık rastlioruz bu duruma dedi dedigin gibi bagisiklik sistemi cokunce ortaya cikiormus. Arastiriyorum kac gundur sezeryani asla tasbib etmiordum ama oglumun sagligi icin mecbur artik kendimi alistirmaya calisiorum. Tedavisi kisa bi hastalikmis ama nuks edebiliormus bagisklik sistemini nasil guclu tutcam bilemiorum :KK43:

Hakl

haklisin canim insallah gecer ya hemsire arkadasimla gorustum hamilelikte cok sık rastlioruz bu duruma dedi dedigin gibi bagisiklik sistemi cokunce ortaya cikiormus. Arastiriyorum kac gundur sezeryani asla tasbib etmiordum ama oglumun sagligi icin mecbur artik kendimi alistirmaya calisiorum. Tedavisi kisa bi hastalikmis ama nuks edebiliormus bagisklik sistemini nasil guclu tutcam bilemiorum :KK43:
Bak cnm oncelkle moralli ol meyveni etini hep ye portakal suyu icmek iyi gelirmis dogum sirasinda yokolabiliyorlar uzulme suan gecmez aksine cogalicak ama bitecek inan moralni yuksek tut elini oraya surersen mutlaka yika ve dezenfekte et baska yere degdirme bulasici cunki

Bak cnm oncelkle moralli ol meyveni etini hep ye portakal suyu icmek iyi gelirmis dogum sirasinda yokolabiliyorlar uzulme suan gecmez aksine cogalicak ama bitecek inan moralni yuksek tut elini oraya surersen mutlaka yika ve dezenfekte et baska yere degdirme bulasici cunki

Tek ogrendigim sey su hayatta toplu olarak insanlarin kullandigi hicbiseyi kullanmamak agda salonu wc vs ... O kadar titizlenirken ben bi yerden cikiyor iste butun kaptigim hastaliklar viral ama farkindayim bi dogurayim Allahin izni ile durucam bu meselenin uzerinde. Ayrrica bilgiler icin cok tesekkur ederim Allah razi olsun.

Kontrolların akropolde ama son anda değişcez sanırım hastaneyi . Memnunum aslında ama ücretten dolayı bazı geçebiliriz .. Turgut Özal'da dogum yapma ihtimalim var eşim ünide ders vermeye basladı personele indirim oluyormuş sanırım .. Orada dogum yapan arkadaşlarda var baya farkedecek indirimle Turgut Özal ..
Hmm anladım canm tabi daha uygun olacaksa fiyat olarak ii bi dr da bulursan.neden.olmasin ama orada yapacaksan da bi an önce orada bi dr bulmalisin sanki

şerbetin yanına peksimet ya da tuzlu selanik kurabiyesi ikram edilir diye duydum ama dediğin gibi kek te şart Allaaaam Allaaaam her şey bitti benim düşündüklerime bak :) her şeyi tamamladım ikramlık ne versem diye taktım kafaya
Bunları planlıyorum simdi ama o an ne durumda nasıl olacağız ne yapacağız hic düşünemiyorum

Evet yaa bu arada benim bebiş babasini görünce trip atarmış gibi adam elini karnıma koyduğunda oynamıyor nasıl elini çekerse oynamayaa başlıyor :KK70: eee o da unutmuş babayi 50 gün görmedi diyorum :) sinir oldu benimki :) 2 gün sonra hissetti bebisini
Bizde öyleyiz yaa kızım babasina tepki vermiyor ben konuşurken tekmeler sayısız eşim konuşurken bişey yok 15gun ayriydik ondan mi acaba

Tek ogrendigim sey su hayatta toplu olarak insanlarin kullandigi hicbiseyi kullanmamak agda salonu wc vs ... O kadar titizlenirken ben bi yerden cikiyor iste butun kaptigim hastaliklar viral ama farkindayim bi dogurayim Allahin izni ile durucam bu meselenin uzerinde. Ayrrica bilgiler icin cok tesekkur ederim Allah razi olsun.
Aynen agda salonlari toplu kullanilan tuvaletler her yerden gecebiliyor bu virus ille tensel temas degil kadinda sorn yaratiyo ama brnim sana tavsiyem serviks asini dogm yapar yapmaz ol temizlennce sigilerin herzaman sorabilirsin bilgm var bkonuda

:-( ya kizlarr cook kotu oldum ben simdi bende plasenta previa vardi doktorum kanama riskin var demişti:KK43::KK43::KK43:lekelenme de olursa gel demişti simdi lekelenmem var çok kotuyum :KK43::KK43: çok korkuyorum:KK43: bugün evde çok ayaktaydim yordum kendimi is falan yapmistim keşke yapmasaydim:KK43:
Kizlar dualariniza cook ihtiyacim var lütfen bana bol bol dua edin:KK43:
Canm Allah yardımcın olsun inşallah bebislerimizi saglikla ve zamaninda kucagimiza alırız

Aynen agda salonlari toplu kullanilan tuvaletler her yerden gecebiliyor bu virus ille tensel temas degil kadinda sorn yaratiyo ama brnim sana tavsiyem serviks asini dogm yapar yapmaz ol temizlennce sigilerin herzaman sorabilirsin bilgm var bkonuda
Gectimi arkadasinin ? Bu arada cok alakasiz olacak ama plaka 47 mi sizde fotodaki ufakliktan dikkatimi cekti :)

Gunaydin kizlarr
Hicc uyuyamadim belim sirtim kopuyo agridan.dun tenizlijte esime yardim edeyim biraz dedim acik toz aldim bide yenek yemek yaptim falan ama nr yatabiliyrm suan ne oturaviliyorum.cok agrim varrr :KK43:

Kizlar alintilarinizi gördüm ama mobilden yapmak zor oluyor herkese çok tesekkur ederim desteklerini icin., iyiki varsiniz... Kendimi yormusum o yuzden olmuş... Riskli olduğum için lekelenme beni çok korkuttu ama sanirim biraz fazla panik yapmisim. Doguma giderken kim bilir nasil olcam? Rabbim hayirli saglikli doğumlar nasip etsin... sizleri de merakta biraktim kusura bakmayin.:) hakkinizi helal edin iyuki varsiniz.:)

Bunları planlıyorum simdi ama o an ne durumda nasıl olacağız ne yapacağız hic düşünemiyorum
sorma benim kasılmalar başladı sanki ya düzensiz geliyo vuruyo gidiyo gözüm korkmaya başladı doğumdan gece iki kere sıçradım sende de oluyor mu?

Kizlar alintilarinizi gördüm ama mobilden yapmak zor oluyor herkese çok tesekkur ederim desteklerini icin., iyiki varsiniz... Kendimi yormusum o yuzden olmuş... Riskli olduğum için lekelenme beni çok korkuttu ama sanirim biraz fazla panik yapmisim. Doguma giderken kim bilir nasil olcam? Rabbim hayirli saglikli doğumlar nasip etsin... sizleri de merakta biraktim kusura bakmayin.:) hakkinizi helal edin iyuki varsiniz.:)
aman aman iyi olun bebekte sende gerisi boş.. bol bol dinlen artık sona az kaldı yatarak geçir zamanını. bırak iş kalsın elbet hallolur. bebeğinden ve senden önemli değil hiç bir şey

Gunaydin kizlarr
Hicc uyuyamadim belim sirtim kopuyo agridan.dun tenizlijte esime yardim edeyim biraz dedim acik toz aldim bide yenek yemek yaptim falan ama nr yatabiliyrm suan ne oturaviliyorum.cok agrim varrr :KK43:
kuzum günaydın benimde gece kasılmalarım oldu belimden başlıyor sağa sola dönüyorum durmadan geçmiyor Allah ım bi sağ sağlim tamamlasak şu süreci başka bi şey istemez oldum

Canim iyisin ya onenli olan bu.dikkat et yorulamaaa...diyene bak tabii :KK43: belim kopuyo yordugum icin.

Ay şükür canım ya çok geçmiş olsun bundan sonra biraz daha dikkat et kendine az kaldı bak.sayılı günler çabuk geçermiş.

Gunaydin kizlarr
Gunaydin cnm
bende ayniyim sag kasigim fena agriyo arada belimin sagina vuruyo uyuyamadim dogru duzgun. Simdi bile agriya uyandim :KK43: offf nolcak boyle halimiz

Gunaydin kizlarr

Galiba doğum yaklaştıkça herkesde bir sıkıntı çıkmaya başladı.Çok dikkatli olmalıyız bu son 2 ay çok önemli.sırtını destekleyerek uzanmaya çalış yada ayaklarınun altına yastık koy biraz daha yukarda olsunlar belki rahat olur yada yan pozisyonda yatacaksın.inşallah biran önce geçer canım

Ohhh cok sukur canim cok gecmis olsun. Sukur ciddi bisey yok. Yorma kendini bidaha:KK43:

Uyudu bizim zilliler heralde benide uyku tutmuo gece benimki tekmelio gunduz uyuyo o tekmelerken gelde uyu :KK68:

Kız şarjım bitti o nedenle geçici servis dışıydım.ama uyumadım 3 gündür gece uyuyan bebiş bu gece hiç
uyumadı.tekmede tekme.aman hareket etsinde sonra merak ediyorum valla.

X