Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Insallah kizlar. Uyuzum yarin kucuk emraha baglamiyim de:KK70:

Pilates falan hepsini yardiriyordum ne guzel. Dur bakalim yarin kendi drum olcak orda net bilgi alayim gecen yelastan unuttum kac cm diye bile sormadim. Yarin net bilgi alip eger oyle bisey oda var derse neleri yapip yapamayacagimi sorucam:KK43:
adımm uyuzz kalacak yaaaa :KK70::KK70::KK70: ayla kız benim adımm :KK70::KK70::KK70:aynen sor ne tehlikeli ne değil ki ona göree devam edersimn :KK66:

Slm kızlar anneme geldim 2 gün girmedim sayfa coşmuş oku oku bitmedi. Herkes iyi gibi aman hep ii oluruz inşallah Kocamı yolladım bu sabah içim hiç rahat değil gittiği yerler hiç Tekin değil askere giderken bile böyle üzülmemiştim

Kızlar bi de benim iki ay önce mantarım vardı fitil falan kullandım geçer gibi oldu ama iki gündür akıntım ne o mantar gibi ne de normal zamanki gibi böyle sarımsı böyle bi anda bişey kopuyomuş gibi oluyo bi bakıyorum sarı büyükçe bi akıntı sizce normal mi sizinki ne alemde

Kız eşim demez mi bide doğum için konuşuyoruz amam korkma hemen biter . Kendi canı nasıl tatlıdır bide bunu dıyor güya bana cesaret verecek ..dedim sıkıyosa gir netten doğumu izle
Ben dedim ki gel dogumuma gir yok yaa diyi bayilcak oralarda basima is acicak beni birakip onla ilgilenirler bunlarda bizdeki cesaret yok bacim bu arada gobisin minnak seninde maasallah

Slm kızlar anneme geldim 2 gün girmedim sayfa coşmuş oku oku bitmedi. Herkes iyi gibi aman hep ii oluruz inşallah Kocamı yolladım bu sabah içim hiç rahat değil gittiği yerler hiç Tekin değil askere giderken bile böyle üzülmemiştim

Kızlar bi de benim iki ay önce mantarım vardı fitil falan kullandım geçer gibi oldu ama iki gündür akıntım ne o mantar gibi ne de normal zamanki gibi böyle sarımsı böyle bi anda bişey kopuyomuş gibi oluyo bi bakıyorum sarı büyükçe bi akıntı sizce normal mi sizinki ne alemde
hoşgeldin canımm, allah kavuştursunn eşinle senii :KK68:benim akıntım da oluyo ama bana daha çok sanki çişimi bi iki damla kaçırmışım gibi,bazen ıslaklık olunca anlıyorum ama bu aralar arttı

Ben dedim ki gel dogumuma gir yok yaa diyi bayilcak oralarda basima is acicak beni birakip onla ilgilenirler bunlarda bizdeki cesaret yok bacim bu arada gobisin minnak seninde maasallah
yaaa benim eşimde girmesin istiyordum o da girmeyecekti doğuma ,duydu bu hastanede bebek karıştırma olaylarını bişi yapacam,artık doğuma mı girerim bişi düşünücem diyoo :KK70:

Allah kavustursun cnm :KK43: olaylar daha sakinlesmedimi ya...

Bende de var akinti cnm biliyosun dr fitil verdi iste. Boyle sumuksu bisey. Doktoruna bi soyle kontrol etsin. Fitil baya söküyo bendeki akintiyi walla

Kızlar mrblar canlarım ohh 8 imize girdik ama benim bebiş bu iki gündür fazla oynamıyor ins kısmet olursa çarşamba günü dr gitcem yaa sizdede böyle bi durum oluo mu

Kv gelcekmiş offff ya annemde bişey söleme diyor ama ben evde kalabalık istemiyorum doğumdan önce beni strese sokarlar kesin o geldimi annem gelmez geksede sınırkı gelir açık açık sölüycem valla lu kontrolden sonra eşime ama kesin bir tartışma çıkar bu yüzden zaten nezaman onların konusu açılsa bir tartışma sıkıldım iyice insan biraz düşünceli olur ya defalarcada ima ettim doğumda kızın annesi öncelikli yanında olmalı falan diye anlayışsız insanlar ya
Uzak olmanında bi kötülüğü bu gelen kalıyor ..ee haklı olarak kendi annemize nazımız geçecek .. Sende baktın geliyor annende kalsın ısrar et bişi isterken annenden iste cekınıyom sizden de .. Ee evde yemek gıbı işlerde olacak gelen goden kayınvalidemin de ona faydası olur ıyı tarafından bakmaya çalış artık .. Bizimde 2 taraf uzak annem zaten gelicek .. Kayınvalidende gelir . Anneme dedim bana bişi için ısrar etmeyın illa sunu ye sunu iç derse kayınvalidem sen benden yana ol .. Cok şükür cok severım kvmi ama doğumdan sonra nasıl bi psikolojide olurum bılrmıyırum ..

Csnım benim oyle akıntı değil ama idrar kaçırıyor gıbı oluyorum .. Hspşururken falan hele resmen Buda normal mi bılrmıyırum

Kızlar mrblar canlarım ohh 8 imize girdik ama benim bebiş bu iki gündür fazla oynamıyor ins kısmet olursa çarşamba günü dr gitcem yaa sizdede böyle bi durum oluo mu
Canim bende de var ayni sorun yukaridaki videoyu izle istersen doktor o konuyada deginmis. Demekki bu ayda olan normal bi durum. Guzel hbrlerle gel ins

Csnım benim oyle akıntı değil ama idrar kaçırıyor gıbı oluyorum .. Hspşururken falan hele resmen Buda normal mi bılrmıyırum
Akintilar normalmis cnm hamilelikte kokusuz oldugu surece sikinti yok diye biliyorum. Ama doktorada sor muhakkak

Canim bende de var ayni sorun yukaridaki videoyu izle istersen doktor o konuyada deginmis. Demekki bu ayda olan normal bi durum. Guzel hbrlerle gel ins
Baktım canım cikolata falan koymadım ins hepimiz güzel haberlerle gelirim hepimiz için Rabbimiz güzel sağlıklı duygumlar nasip eylesin ins :KK66:

merhabaa canımm,iyi insanmışsın ki lafın üstüne geldin,bizde seni sorup duruyorduk bugünn :KK68:canımm her gün aynı olmuyoo arada benimde çok oynuyo arada sakinleşiyo tekmeelmiyoinşallahh güzel haberlerl gelirsinn :KK68:

Gunaydinn cnmm

Bebisn normal dogum pozisyonu icin diyorum kiz ayagindan mi baslican sen cikarmaya:KK53: benim doktorum su an dogum sekli icin bisey diyemiyor son 2 haftada belli olur dedi. Normal dogum icin dua ediyorum biliyosun. Sende korkma epiduralu caktilar mi hic bisey hissetmezsin :KK9:
Himm kuzum bisi demedi ole ama sadece sey defi bak dun sen bole deyince hatirladim bebegin basi biraz asagida defi

Duygu alemsin yaaaa :) sal gitsin ha :KK66: dilekk senin de gobis hic yok kiz masallah iuiyiz iyiii
Ayrica su kv konusu beni geren tek sey su hayatt.ben acik acik soledim.kusura bakmayin annem gelxek rahat edemm dsizle dedim.gelirler 2gun gorup giderler.sonraaa gelsinlwr bi de onlari cekemm

merhabaa canımm,iyi insanmışsın ki lafın üstüne geldin,bizde seni sorup duruyorduk bugünn :KK68:canımm her gün aynı olmuyoo arada benimde çok oynuyo arada sakinleşiyo tekmeelmiyoinşallahh güzel haberlerl gelirsinn :KK68:
Walla son 2 haftada pozisyon degisen bebek gordum. Insallah baslari hep asagida kalir da ertesi gun herseyimizi kendimiz yapiveririz. Cok istiyorum normal dogumu.

X