Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Off inşallah... Cesareti 3. Ayi bittikten sonra yapmistim ya ordan aldim amaaa... almaz olaydimm... Evde yatiyorum kalkmisim boya derdine dusmusum ayip bana yaa
bu 2. yanii,anamm iyi cesaret heee,ben ablamın saçını kokudan etkilenir bebeğim diye boyamadım,sen kendi saçını boyamışsınn,allahın izniyle bişi olmaz ilk yapan sen değlsindir herhaldee,sıkma canını:KK68:

Korkma canım birşey Olmaz benim arkadaşım röfle yaptırcam diyor doktoruna sormuş galiba çok öle boyatan biz cesaret edemiyoruz içini ferah tut evi iyice havalandır boya kokusu kalmasın.
Evet canim ya hatta boyadim gitti... Endişe boyadiktan sonra başladı tirsdim biraz...
Ben en son bebisom 3. Ayini bitirdikten sonra boyamistim... O Gun bu gündür doktora sorcam diyorum hep unutuyorum.

Evet canim ya hatta boyadim gitti... Endişe boyadiktan sonra başladı tirsdim biraz...
Ben en son bebisom 3. Ayini bitirdikten sonra boyamistim... O Gun bu gündür doktora sorcam diyorum hep unutuyorum.
Benim hamileligimde 2. Boyayisim cnm normal boyayla. Kardesimde biyadi bisey olmadi. Kana karismadigi surece sikinti yohhh

bu 2. yanii,anamm iyi cesaret heee,ben ablamın saçını kokudan etkilenir bebeğim diye boyamadım,sen kendi saçını boyamışsınn,allahın izniyle bişi olmaz ilk yapan sen değlsindir herhaldee,sıkma canını:KK68:
Sagolasin canim... Bak tek cesaretli değilmisim duygu boyamis:-)
Kendime sasiriyorum evde yatiyorum sac derdine düşüp yattigim yerde sacimi boyadim:-) bi acayibim:-)
Korkma canım birşey Olmaz benim arkadaşım röfle yaptırcam diyor doktoruna sormuş galiba çok öle boyatan biz cesaret edemiyoruz içini ferah tut evi iyice havalandır boya kokusu kalmasın.
Sağol canim bu iyi oldu:)

Sagolasin canim... Bak tek cesaretli değilmisim duygu boyamis:-)

Kendime sasiriyorum evde yatiyorum sac derdine düşüp yattigim yerde sacimi boyadim:-) bi acayibim:-)

Sağol canim bu iyi oldu:)
heee gördümmmm cesaretlisiniz maşalalhh,nerde bende o cesarett :KK50::KK50:

Za

Zaten ilk hafta annemi kesinlikle yanımda istiyorum.ramazanda gitmiştik kv ye ozaman demiştiki sen çok takıyorsun titiz davranıyorsun dedi bana onla bunla kıyas yapıyor bak onlar çocuklarını rahat yetiştirdi falanda filanda işte. Benim ilk hamileliğim tabiki her konuda titiz davrannalıyım bebeğim herseyden önemli.kimseye dokundurtmam hijjen çok önemli benim için.şimdi öle böle kendi kendimizi idare ediyoruz.evde yabancı niri oldumu ister şstemez rahatım düzenim bozulcak.dediğin gibi anneme nazım geçer her konuda anneme güvenebilirim iki torun büyüttü annem çocuklarla vakit geçirmeyide sever. Kv en son 33 yıl önce çocuk bakmıştır.birde ellerinde problem var faxla suya falan giremiyor yemek yapsa bir yapar iki yapar eminim sonra bana kalır temşzlik zaten zannetmem girsin onedenle gelipde birde yük olmasını istemem.ona evi süpürebilr misin diycem kendisinin düşünmesi gerekli normal bir zaman olsa gelsin sorun değil ama benim tam stresli olduğım zaman annemde gelip ona hizmet edecek değil yani.
İşte cok haklısın canım bide o durumda hızmet etmek yada annenin yapması kötü . Cok şükür normal zamanda da kvdem yapılacak seye benden önce atlar .. Annemle aynı pratikler .. Ama esınle açık açık konus şimdiden son dkda bunun stresini yasama

İşte cok haklısın canım bide o durumda hızmet etmek yada annenin yapması kötü . Cok şükür normal zamanda da kvdem yapılacak seye benden önce atlar .. Annemle aynı pratikler .. Ama esınle açık açık konus şimdiden son dkda bunun stresini yasama

konuşcam canım perşembe günü kontrolüm var onu atlatıyım hemen konuşcam çantalarıda hazırlayıp hastane planı yapcam bu sıradada bu konuda konuşulmuş olur.çünkü geriye 7 hafta kalıyor :KK1::KK76::KK76:

Csnım benim oyle akıntı değil ama idrar kaçırıyor gıbı oluyorum .. Hspşururken falan hele resmen Buda normal mi bılrmıyırum[/

Ya idrar kaçırma bende de var hatta geçenlerde bi mağazada bişey bakıyordum hapşırdım tam peçete çıkardım tekrar hapşırdım ama bacaklarımda bi sıvı hissettim elbise giymiştim yanımdaki teyze gördü ama nasıl utandım hemen silindim ama çok utandım

hoşgeldin canımm, allah kavuştursunn eşinle senii :KK68:benim akıntım da oluyo ama bana daha çok sanki çişimi bi iki damla kaçırmışım gibi,bazen ıslaklık olunca anlıyorum ama bu aralar arttı

Saol canım bende de o dediğinden oluyo ama işte buara sanki kıvamı değişti gibi doktora daha 2 haftam var umarım düzelir o zamana

Allah kavustursun cnm :KK43: olaylar daha sakinlesmedimi ya...

Bende de var akinti cnm biliyosun dr fitil verdi iste. Boyle sumuksu bisey. Doktoruna bi soyle kontrol etsin. Fitil baya söküyo bendeki akintiyi walla
Saol canım henüz olaylar devam ediyo inş en kısa zamanda biter.

Geçmezse erkene alırım randevumu doktora bi sorarım

Moral lazim anacim bize napahhh. Evde makyaj yapmaya bile basladim ben dusunun okdr vahim durumum :KK43:

Moral lazim anacim bize napahhh. Evde makyaj yapmaya bile basladim ben dusunun okdr vahim durumum :KK43:
Onu bende yapıyorum zaten kızım güzelliğimi aldı herkes öyle söylüyor. Saçımda boya yoktu onun bile rengi değişti. Bakımsız makyajsız çok kötü hissediyorum

X