Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

çok geçmiş olsun canım verilmiş sadakanız varmış.bugün nerdeyse bizde kahvaltıda kapuşcaktık ben uzatmadım sonra . Zaten bugünlerde stres altında hissediyorum kendimi birde onla uğraşamam çeneme yazık:eek::KK11:
Saol canım . Aman dıkkat park edene vuracak dangozlar var işte . Bu arada benimki benden daha gergin hamılelik stresi bende değil onda sanki

Aynen canım biz bize yeteriz.korkma artık allah hepimize kolay ve bir ıkınmada doğurmak nasip etsin . inşallah normal olursa.hep bunun için dua ediyorum.sonra melekleri koklarız hemen off ya şu 2 ay nası geççek

Aynen canım biz bize yeteriz.korkma artık allah hepimize kolay ve bir ıkınmada doğurmak nasip etsin . inşallah normal olursa.hep bunun için dua ediyorum.sonra melekleri koklarız hemen off ya şu 2 ay nası geççek
Merak etme kiz 7 ay nasil gectiyse 2 ayda gecer :)

Bu arada hodri meydan demiştim alın size göbek :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 52
Sanki onlar doğurcakya alala herşeyi biz çekiyoruz sıkıntı onlarda hıh
Kız eşim demez mi bide doğum için konuşuyoruz amam korkma hemen biter . Kendi canı nasıl tatlıdır bide bunu dıyor güya bana cesaret verecek ..dedim sıkıyosa gir netten doğumu izle

Merak etme kiz 7 ay nasil gectiyse 2 ayda gecer :)
Beni stres bastı 2 gündür kafamda deli sorular hastane planlaması.kimse olsun istemiyorum yanımda annemden ve eşimden başka ama.... beni yine delirtcekler galiba doğumdan önce sakin ol diyorum kendime sürekli

Masallah kiz hepimiz cok kg almamisiz walla. Hic caba sarfetmemize gerek kalmicaz walla. Hem fitiz hem anneyiz:)
Benim göğüsler ben buradayım demese bide :) normalde de kiloyu göğüsten alıyorum zaten umarım bol bol süt olur bebişlere kılo illa gidecek

A
Kız eşim demez mi bide doğum için konuşuyoruz amam korkma hemen biter . Kendi canı nasıl tatlıdır bide bunu dıyor güya bana cesaret verecek ..dedim sıkıyosa gir netten doğumu izle
Aynı benimki işte onlara göre kolay iş zaten bşzdeki ağrı sızı onlarda olsa şimdiye kaç doktora taşınmıştık:KK14:o_O

Beni stres bastı 2 gündür kafamda deli sorular hastane planlaması.kimse olsun istemiyorum yanımda annemden ve eşimden başka ama.... beni yine delirtcekler galiba doğumdan önce sakin ol diyorum kendime sürekli
Tatlım zaten cok insan kalamaz stres olma hiç . Şimdiden işle kocanı başka kimse istemıyorum dıye

Esinle oyle bi plan yaptiniz mi? Soyle esine o durumda kimseyi beni o halde gorsunler istemiyorum dogumdan sonra gelsinler eve diye. Niye bize hbr vermedin diyen olursa gece birden aldilar dersiniz nolcak. Senin stressiz olman onemli.
Ben esimle dun konustm bunu tamam nasil rahat olcaksan dedi. Kimseyi ustemiyorum hastanede kanamam var gazim var bebek emzircem ha bire birimi gelcek diye gozum kapidami olcak ugrasamam

Benim göğüsler ben buradayım demese bide :) normalde de kiloyu göğüsten alıyorum zaten umarım bol bol süt olur bebişlere kılo illa gidecek
Benim memelerde ayni spor sutyenlerime bile sigmiyo 80 olan memeler oldu sana 95:KK43: sarkmaz insallah sutyenle yatiyorum walla. Sporla toplayabildigim kdr toplicam:KK43:

Tatlım zaten cok insan kalamaz stres olma hiç . Şimdiden işle kocanı başka kimse istemıyorum dıye
Kv gelcekmiş offff ya annemde bişey söleme diyor ama ben evde kalabalık istemiyorum doğumdan önce beni strese sokarlar kesin o geldimi annem gelmez geksede sınırkı gelir açık açık sölüycem valla lu kontrolden sonra eşime ama kesin bir tartışma çıkar bu yüzden zaten nezaman onların konusu açılsa bir tartışma sıkıldım iyice insan biraz düşünceli olur ya defalarcada ima ettim doğumda kızın annesi öncelikli yanında olmalı falan diye anlayışsız insanlar ya

Dogumdan korkma diyen kocalariniza bunu izletin:KK70:

ayyy keşkeee ben acı çekerken kocişimde benim yanımdaa böle acı çeksee o zaman daha kolay olurdu hahahhaa :KK70::KK70: ben diyorum korkmaya başlıyorum galiba az kaldı diye,ters ters bakıyo herkes nasıl doğuruyossa sende doğurcan korkmaa diyo çok ikna edicii :KK62::KK70:

X