Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Normal ultrasonda detaylı bakıyolar sadece dimi özel bi ultrason degıl

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım kusura bakma sorun oldu. yazamadım cevap her ultrason aynı değil yüksek çözünürlüklü iyi ultrasonlar var. onlarla belli oluyor.

geçmiş olsun canımm,sağlıkla kucağına almak nasip etsin allah öyle görünce insanda kıpır kıpır olur yaa özel değilse ne ameliyatı geçirdin?

amin canım benim biz sizden 1 hafta büyüğüz burda 11+2 haftalık. bekliyoruzzz meraklaa :) haftaya cumartesi cinsiyet için gideceğiz inşallah senin bebişin boyu falan nasıl?

Kızlar toplu yazıyorum çünkü telden girmek cok zor. Uyuzcanim benim barsaklarm kendi kendine zehirlendi. Bünyem yaptı arkasından hemoroid ameliyati agirdi. En son da bes ay once çift rahim ameliyati oldum aynı sene icerisinde de iki dusuk biri kurtaj zorunlu. Allah im kimseye yaşatmasın. Ama su an cok saglikliyim.
Ayse benim bebis bes cm olmus boyu. Cinsiyet icin erken dendi. Zaten dört cm üzeri oluyormuş bebekler bu donem sağlıklı olsunlar da baska bir sey istemiyorum. Hepimize duaciyim. Cinsiyeti öğrenince yaz bize

ahh canımm çok geçmiş olsunn,allahım bi daha yaşatmasınn...bebeğini sağlıkla dünyaya getirirsin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…