Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

evet canım benimde umudum o 2li teste 12+3 de gideceğim,bi ihtimal diyorum belki görür..zaten göremezse kızdır diyeceğim kendi kendime :KK16:...ablamın 2 oğlu var 2sinide 2li teste gittiğinde öğrenmiş..:nazar:

İnşallah bian önce ogrenırız.saglıklı olsun en önemli o tabiki

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hamileliğin değil ama bebek 12 haftalık olacak ben şuan 13. haftadayım gebelikte... bebek 11+2 haftalık. 1 hafta sonra belli olacak inşallah yani gebeliğin 14. haftasında olmuş olacağım inşallah.

İnşallah canım Allah gönlümüze göre sağlıklı bi evlat nasip etsin hepimize

evet canım benimde umudum o 2li teste 12+3 de gideceğim,bi ihtimal diyorum belki görür..zaten göremezse kızdır diyeceğim kendi kendime :KK16:...ablamın 2 oğlu var 2sinide 2li teste gittiğinde öğrenmiş..:nazar:

evet iyi bir ultrasonda görülüyor. heyecanla bekliyorum. giderken çikolata stoklarımızı dolduralım bizi bekletmesinler. göstersinler :)

İnşallah bian önce ogrenırız.saglıklı olsun en önemli o tabiki

tabiki sağlıklı olması tek isteğim,zaten bana kız olsun erkek olsun farketmez benim için, ikisinide yaşamak istiyorum allah izin verirse:KK16:

evet iyi bir ultrasonda görülüyor. heyecanla bekliyorum. giderken çikolata stoklarımızı dolduralım bizi bekletmesinler. göstersinler :)

Normal ultrasonda detaylı bakıyolar sadece dimi özel bi ultrason degıl

Kusura bakmayın çok soru sordum yordum sizide.hiç bilgim yok ögrenmeye çalışıyorum😀😀

ben ölücem meraktan cinsiyet meselesi değil de bebeğim iyi mi merakından :S seninde pazartesi idi dimi kontrol :KK17:

ahh ahh nerde benim 1 haftadan fazla var...haftaya çarşamba gidicem,en son ayın 10unda gittim ve bende merak ediyorum bebeğim iyi mi diye,kötü düşünmek istemiyorum ama merak ediyo insan...

ahh ahh nerde benim 1 haftadan fazla var...haftaya çarşamba gidicem,en son ayın 10unda gittim ve bende merak ediyorum bebeğim iyi mi diye,kötü düşünmek istemiyorum ama merak ediyo insan...[/QUOTE

insan içinde hissetsee hani hareketlerini falan bu kadar merak etmez heralde doktora koşturarak gitmek istemez die düşünüyorum ama inşallah ogünleri o heyecanları da yaşayıp görücezzz :KK49:

ahh ahh nerde benim 1 haftadan fazla var...haftaya çarşamba gidicem,en son ayın 10unda gittim ve bende merak ediyorum bebeğim iyi mi diye,kötü düşünmek istemiyorum ama merak ediyo insan...

ahh ahh nerde benim 1 haftadan fazla var...haftaya çarşamba gidicem,en son ayın 10unda gittim ve bende merak ediyorum bebeğim iyi mi diye,kötü düşünmek istemiyorum ama merak ediyo insan...[/QUOTE

insan içinde hissetsee hani hareketlerini falan bu kadar merak etmez heralde doktora koşturarak gitmek istemez die düşünüyorum ama inşallah ogünleri o heyecanları da yaşayıp görücezzz :KK49:

ha bu arada çikolata falan dedik de 2 li tarama test için aç olmak gerekiyor mu acaba onu sormadım ben ya

Canım inş yarın bende guzel haberlerle gelırım.sen oyle anlatınca heycan yaptım.bian önce bebişimi görmek istıyorum😀

evett kizlaemr gidince bizimde gidedimiz gelio:) bende ozledim bebisimii benimlee ama ulturasyondaa kendisini goruyoruzz bide saglikli oldugunu ogrenioruzz

benim annemde ablamda bulantı çekmemiş hiç,inşallah bize benzersin dediler,allaha şükür çok bi bulantım yok...önceden kadınlar daha güçlüymüş doğurup doğurup geliyolarmış..demek aynı olamayabiliyomuş,sen tersi olmuşsun anneninn :KK16:

aynen:) Saglikli olsundaa sancilar bukantilar agrilarr hepsiii gecerr:)

Âmin hepimiz kucağımıza sağlıkla alalım bebislerimizi.
On haftalik benimki ama onde biraz doktor enseyi ölçtü standart dedi burnunu ben gördüm sordum evet doğru gördün burnu o dedi. Benim meleğim taklalar atıyordu nasıl ellerini savuruyor anlatamam. Benim koca da diyor bu böyleydi simdiden ileride pesinden cok koşucaz falan :) en son kan verdik ikili test icin dedi. Haftaya sonuc çıkacak. Yine yazarım ben bi de kismetse Haziran da Prof a gidicez. Ben bir senede uc ameliyat geçirdim. Iki düşüğüm de oldu o yüzden gözetim altındayım.

annesii bakk bebisinn cok sukur seninle bu arada arada sag elini karnina koy ve Rabbimizin El-Musavvir ismini tesbih ett anlami sekillendirip bicim veren Rabbimiz guzelliklerlee saglik icinde bebegini kucagina almayi nasip eylesin

X