Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

annişler doktordan geliyoruz bebeğimin boyu 44.5 mm olmuş buda profil fotomuz :) sizinkileri de bekliyoruz :)

Ayseduzler kac haftalıktı bebişin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

masallahh cnm ne guzell ins bizlerde guzell haberler veririz Rabbimiz yavrularimizi bizlere bagislasin:)

tabi canım doktor ikili teste hem ense kalınlığına hemde burun kemiği oluşmuş mu bakıo,o yüzden burun görmek iyidir

Âmin hepimiz kucağımıza sağlıkla alalım bebislerimizi.
On haftalik benimki ama onde biraz doktor enseyi ölçtü standart dedi burnunu ben gördüm sordum evet doğru gördün burnu o dedi. Benim meleğim taklalar atıyordu nasıl ellerini savuruyor anlatamam. Benim koca da diyor bu böyleydi simdiden ileride pesinden cok koşucaz falan :) en son kan verdik ikili test icin dedi. Haftaya sonuc çıkacak. Yine yazarım ben bi de kismetse Haziran da Prof a gidicez. Ben bir senede uc ameliyat geçirdim. Iki düşüğüm de oldu o yüzden gözetim altındayım.

geçmiş olsun canımm,sağlıkla kucağına almak nasip etsin allah öyle görünce insanda kıpır kıpır olur yaa özel değilse ne ameliyatı geçirdin?

Bebis olmus artık :) Allah kucaklamayı nasip etsin. Kac haftalik hemen hemen aynı foto dan bizimde var bugun tarihli biz on artı iki yiz. Resim koyamıyorlar telden ama en kısa zamanda koyucam

amin canım benim biz sizden 1 hafta büyüğüz burda 11+2 haftalık. bekliyoruzzz meraklaa :) haftaya cumartesi cinsiyet için gideceğiz inşallah senin bebişin boyu falan nasıl?

inşallahh :) ayy ne güzel.yakında cinsiyette belli olacak ohhh

senin melekle arasında 1 hafta var aslında sende iyi bir ultrasonda 12. haftadan itibaren belli oluyormuş. hatta erkekse daha kolay belli oluyormuş. kasım anneleri öğrenmiş zaten şimdi sıra aralık annelerinde :)

Hadiya okadar erken oldugunu bilmiydm daha var dıye düşünüyodum.yarın iyi bir ultrasondan geçimde doktora sorarım

senin melekle arasında 1 hafta var aslında sende iyi bir ultrasonda 12. haftadan itibaren belli oluyormuş. hatta erkekse daha kolay belli oluyormuş. kasım anneleri öğrenmiş zaten şimdi sıra aralık annelerinde :)

evet canım benimde umudum o 2li teste 12+3 de gideceğim,bi ihtimal diyorum belki görür..zaten göremezse kızdır diyeceğim kendi kendime ...ablamın 2 oğlu var 2sinide 2li teste gittiğinde öğrenmiş..

Hadiya okadar erken oldugunu bilmiydm daha var dıye düşünüyodum.yarın iyi bir ultrasondan geçimde doktora sorarım

hamileliğin değil ama bebek 12 haftalık olacak ben şuan 13. haftadayım gebelikte... bebek 11+2 haftalık. 1 hafta sonra belli olacak inşallah yani gebeliğin 14. haftasında olmuş olacağım inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…