Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kardes gibisi var mi yaaa? Ana baba olmayinca kardes oluyo bi tek..

Annemde fenalasti sabahtan beri hastanedeydik daha yeni getirdm ama sol kasigim fena agriyo. Dogrulamiyorum. Kimsede yoktu yanimda tekerlekli sandalyeyi ittirmekten oldu herhalde

Ben sezeyana karar verdim galiba gidince solicem doktora.pirt diye de olsa zirt diye de olsa korkuyommmmmmmmm
cesaretin var mı doğurmayaa ben çok korkak olduğum halde tutturdum normal de normal,allahım inşallah izin verir de isteğim gerçekleşir

geçmiş olsun canım,önemli bii değildir umarım
Ya akcigerlerinde oldum olasi problem var hafif grip olunca hemen tikaniyo oksijenle acilabiliyo anca. Walla dedim iyilesince bidaha ic o sigarayi walla goturmem hastaneye falan (gecen senede ayni yemini etmistim) tamam bizde iciyoruz sigaram ama oleceksin hala agzinda sigara. Goah baslangici demisler daha once. Akciger kanseri atlatti. Hala iciyo zikkimi

ooo sigara içerse tabi tıkanır,aman allah korusun yaa tedavi olamaz mı sigarayı bırakmak için.

ooo sigara içerse tabi tıkanır,aman allah korusun yaa tedavi olamaz mı sigarayı bırakmak için.
Birakmak istemiyoki. Sigaradan dedigim zaman sigaradan degil diye bana cirliyo bende ona cirliyorum. Doktor ne yazdi diye sordu sigara dedim 4 pakete cikaricakmissin ! Heh diyo soyledin dimi ictigimi diye saklamaya calisiyo bide !

Birakmak istemiyoki. Sigaradan dedigim zaman sigaradan degil diye bana cirliyo bende ona cirliyorum. Doktor ne yazdi diye sordu sigara dedim 4 pakete cikaricakmissin ! Heh diyo soyledin dimi ictigimi diye saklamaya calisiyo bide !
hadi yaaa,tüh canım işiniz zor,allah kolaylık versinn

Duuygucum gecmiş olsun .. Ciciler bıgun 5 saattir dısarıdaydım. Kendine bişiler alıyım dedim ama hiç bişi yok ya . H&m den dar paça bi kot aldım yumuşak hanıle reyonundan 50 tl cok begendım tsvsıye ederım kızlar . Birde lcwden esofman aldım penye oda içime sındi sma bayramlok sık bişi bulamadım

Aman hic bisey yok bacim bize gore. Anca elbise corap takilcaz bayramda. Ben sansliyim baska sehirdeyiz

Lcw den o benim gozume carpan fakat kalabaliktan deneme kabinine girmeye usendigim spor esofmanimi aldinki bel bolgesi pembe olan?
Sagol kuzum bu arada

Yok canım o pembe olan değil . Iştah penye bi esofman aldım cok rahat yolda falan ıyı olacak .. Dıger eşıfmanlarım rahatsız edıyor artık .. Yaa ben elbisede beğenmedim işin kötüsü

Annemde fenalasti sabahtan beri hastanedeydik daha yeni getirdm ama sol kasigim fena agriyo. Dogrulamiyorum. Kimsede yoktu yanimda tekerlekli sandalyeyi ittirmekten oldu herhalde
Geçmiş olsun canm ii mi annen şimdi yorulunca olmuştur ağrın geçer inşallah

Kızlar bebegime aldıklarım sizinle paylasmak istedim :)

Eklentiler

• 20140928_192733.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 88
  • 20140927_224452.jpg
    902,5 KB · Görüntüleme: 86
  • 20140929_205251.jpg
    867,3 KB · Görüntüleme: 83
  • 20140928_192524.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 82
  • IMG-20140923-WA0001.jpg
    133,6 KB · Görüntüleme: 73
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…